iphone-6s-plus-camera-demo

Kibernetinio saugumo legenda siūlo nulaužti „iPhone“ apsaugą, tačiau palaiko „Apple“

Kibernetinio saugumo legenda vadinamas Johnas McAfee kovoje su federaliniu tyrimų biuru (FTB) palaiko „Apple“ ir jos poziciją nepadėti „nulaužti“ žudynių organizatoriaus naudotą telefoną „iPhone 5c“.

Tačiau vien dėl to, kad McAfee mano, jog „Apple“ neturėtų padėti FTB, nereiškia, kad jis negali to padaryti pats.

Kaip atsaką į „Apple“ vadovo Timo Cooko laišką ir atsisakymą patenkinti FTB prašymą, garsios antivirusinės programinės įrangos kompanijos įkūrėjas pasiūlė savo itin kvalifikuotas programišių komandos paslaugas „nulaužti“ „Apple“ telefonui – esą tai užtruks iki 3 savaičių.

„Štai mano pasiūlymas FTB: aš nemokamai su savo komanda išgausiu duomenis iš San Bernardino (miestelis, kuriame įvyko nelaimė – red. past.) telefono“, – savo pasiūlymą portale „Tech Insider“ pateikė žinomas vyras.

Manoma, kad McAfee elitinė komanda, kurios paslaugas jis siūlo, yra sudaryta iš vienų geriausių pasaulio programuotojų. Tačiau tik 25 proc. jų yra tikri programuotojai, likusi dalis – inžinieriai. Vis tik, McAfee mano, kad jie susitvarkytų su užduotimi.

Primename, kad šią savaitę JAV teismas priėmė sprendimą, pagal kurį „Apple“ turi padėti FTB apeiti „iPhone“ apsaugą. Plačiau apie šį incidentą skaitykite mūsų parengtoje apžvalgoje.