„Apple“ kuria televizijos serialą apie aplikacijas

Pastaruoju metu sklido daug gandų, kad kompanija „Apple“ gali žengti į turinio televizijai gamybą. Ketvirtadienį kompanija patvirtino kurianti televizijos serialą apie aplikacijas, kuriame vaidins muzikos atlikėjas Will.i.am.

„The New York Times“ duotame interviu „Apple“ viceprezidentas ir internetinės programinės įrangos bei paslaugų padalinio vadovas Eddy Cue patvirtino, kad yra dirbama su Will.i.am ir autoritetingais televizijos prodiuseriais Benu Silvermanu ir Howardu T. Owensu ties scenarijumi neparemtu serialu apie mobiliąsias aplikacijas.

Silvermanas yra žinomas dėl sėkmingo darbo ties serialais „Flaked“, „The Biggest Loser“ ir „Marco Polo“. Būdamas televizijos kanalo „NBC“ vadovu, Silvermanas kartu su Cue yra bendradarbiavęs dėl serialo „The Office“ perkėlimo į „iTunes“ parduotuvę.

Kol kas nėra jokios informacijos apie serialo biudžetą, pavadinimą, siužetą, serialo trukmę ar kaip žiūrovai galės matyti šį serialą.

Tiesa, E. Cue pabrėžė, kad šis serialas neturėtų būti pagrindas manyti, kad „Apple“ visapusiškai žengia į televizijos serialų rinką ir dabar pradės kurti begales jų.

Kaip atrasti „Apple TV“ skirtas aplikacijas kompiuterio pagalba?

Ketvirtos kartos televizijos priedėlis „Apple TV“ vartotojams suteikia galimybę į jo atmintį atsisiųsti nemažą kiekį žaidimų ar aplikacijų iš specialiai šiam priedėliui skirtos parduotuvės „App Store“. Bėda ta, kad įrenginiui pritaikytos parduotuvės versija yra prieinama tik per patį „Apple TV“, todėl sunku patogiai atrasti naujausias ar geriausias programas ir žaidimus.

Tačiau svetainė „TwivelStats“ išsprendžia šią problemą. Joje galime ne tik pasinaudoti paieškos langeliu ir atrasti dominančią ir „Apple TV“ jau sukurtą aplikaciją, bet ir matytų siunčiamiausių sąrašus, statistiką bei ką tik sukurtas ir „App Store“ pasirodžiusias aplikacijas.

„TwivelStats“ yra kompanijos „Twivel“ projektas. Ši kompanija jau greitai pradės teikti „Apple TV“ aplikacijų kūrimo platformos paslaugą, kuria naudojantis galima bus sukurti šiam priedėliui skirtą aplikaciją su minimaliomis programavimo žiniomis.

Mums naudingiausia „TwivelStats“ funkcija pasirodė naujausių aplikacijų sąrašas. Nors „App Store“ priedėlio ekrane suteikia panašią alternatyvą, deja, ji tiksliai nerodo pačių naujausių ir ką tik į „Apple TV“ aplikacijų parduotuvių atkeliavusių programų.

Kviečiame apsilankyti „TwivelStats“ svetainėje.

Savaitės nemokama „App Store“ aplikacija – žaidimas „Sputnik Eyes“

Kompanija „Apple“, kaip ir įprasta – ketvirtadieniais, paskelbė savaitės nemokamą aplikaciją – žaidimą „Sputnik Eyes“. Tai reiškia, kad galite atsisiųsti 2 eurų vertės populiarų dėlionės tipo žaidimą, skirtą „iPhone“ ir „iPad“, visiškai nemokamai.

Šio žaidimo pagrindinis tikslas – nutempti robotus į jiems priklausančias vietas, kurias reikia atsekti pagal robotų spalvas. Žaidimas iš viso susideda iš 60 lygių-planetų, kuriose dėlionės tipo schemos su kiekvienu lygiu tampa vis sudėtingesnės ir painesnės.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama žaidimo eiga.

„Sputnik Eyes“ galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Sputnik Eyes
Sputnik Eyes
Developer: Shelly Alon
Price: 2,29 €
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot
  • Sputnik Eyes Screenshot

„Apple TV“ aplikacijų parduotuvėje pasirodė „Apple“ pristatymų transliavimo aplikacija

Iki kompanijos „Apple“ pristatymo renginio likus kelioms dienoms, ketvirtos kartos televizijos priedėlio „Apple TV“ aplikacijų parduotuvėje „App Store“ pasirodė „Apple“ renginių ir pristatymų tiesioginio transliavimo aplikacija „Apple Events“.

Ši aplikacija leidžia vartotojams žiūrėti tiesiogines „Apple“ pristatymų transliacijas. Priešingai nei ankstesnių kartų „Apple TV“ modeliuose, transliavimo aplikacija neatsiranda automatiškai pagrindiniame įrenginio lange, todėl ją reikia atsisiųsti patiems iš „App Store“.

„Apple Events“ aplikacija
„Apple Events“ aplikacija patogiai leis peržiūrėti ir ankstesnių pristatymų įrašus. / iTouch.lt nuotr.

Be to, jau dabar prieinama aplikacija leidžia žiūrėti jau įvykusių „Apple“ pristatymų įrašus. Nors „Apple Events“ pasižymi paprastumu, ji turi keletą naudingų funkcijų, tarp kurių – galimybė matyti tikslią kito „Apple“ pristatymo datą ir laiką pagal vartotojo laiko zoną.

Senesnių „Apple TV“ modelių naudotojams teks sulaukti, kol „Apple“ pati pridės transliacijos aplikaciją pagrindiniame lange. Tai turėtų įvykti jau artimiausiu metu.

Jau pirmadienį vyksiantį pristatymą tiesiogiai bus galima stebėti ir „Mac“, „iOS“ ir „Windows“ įrenginių ekranuose. Tereiks įrenginio interneto naršyklės adreso laukelyje įvesti šį adresą: http://www.apple.com/live.

„Instagram“ srautas neberodys naujausių nuotraukų

Vidutinis nuotraukų ir vaizdo įrašų dalinimosi tinklo „Instagram“ vartotojas įprastai nepamato per 70 procentų turinio, kurį seka savo sraute, įskaitant geriausių draugų nuotraukas ir jų veiklą. Todėl populiarus socialinis tinklas nusprendė pakeisti turinio rodymo tvarką.

Todėl „Instagram“ nuo antradienio turinį pradės po truputį rodyti nebe chronologine tvarka, o pagal specialų algoritmą, kuris nustatys, kokį turinį, tikėtina, vartotojai norėtų matyti pirmiau, remsis santykiai su asmenimis, paviešinusiais turinį.

Nors ši naujovė vartotojus pasieks po truputį, greitu metu prastos kokybės turinys nugarmės į vartotojų srauto pabaigą. Nors „Instagram“ tikina, kad visos nuotraukos ir vaizdo įrašai ir toliau bus rodomi, tik kitokia tvarka.

Šis pasikeitimas reiškia, kad, pavyzdžiui, jei nesinaudojote „Instagram“ aplikacija daugiau kaip puse paros, o jūsų draugas, kurio nuotraukas dažnai „laikinate“, prieš tiek laiko įkėlė nuotrauką, jūs vistiek tą nuotrauką matysite savo srauto viršuje.

Palyginimui, labai panašiu principu veikia „Instagram“ savininkės „Facebook“ ir trumpųjų žinučių „Twitter“ informacijos rodymo algoritmai.

„Apple“ viceprezidentas patvirtino: aplikacijų uždarymas neprailgina baterijos veikimo laiko

Kompanijos „Apple“ kuriamų išmaniųjų telefonų „iPhone“ ir planšetinių kompiuterių „iPad“ vartotojai kažkodėl yra įsitikinę, kad dažnas aplikacijų pašalinimas iš daugiaprogramio režimo (angl. – multitasking) pagerina įrenginio baterijos veikimą ir paspartina sistemos darbą.

Vienas internautas nutarė parašyti „Apple“ vadovui Timui Cookui elektroninį laišką, kuriame paklausė, ar jis pašalina aplikacijas iš aktyviųjų sąrašo ir ar tai yra būtina.

Nors T. Cookas neatsakė į šį laišką, tai sumanė padaryti „Apple“ viceprezidentas ir programinės įrangos padalinio vadovas Craigas Federighis (ar bent jau jo padėjėjai), kuris yra atsakingas ir už „iOS“ sistemą. Jo atsakymai į abu klausimus buvo vienareikšmiški ir trumpi: ne ir ne.

Oficialiame „Apple“ palaikymo puslapyje yra skelbiama, kad visiškai pilnai pašalinti aplikaciją iš daugiaprogramio režimo reikia tada, kai ši pasidaro neveiksni, užstringa ar netinkamai atlieka savo funkcijas.

iTouch.lt anksčiau jau rašė, kad aplikacijos daugiaprograminiame režime neveikia pilnu pajėgumu, yra „užšaldytos“, todėl neeikvoja įrenginio resursų. Dažnas jų priverstinis pašalinimas iš aktyvių programų sąrašo sunaudoja daugiau baterijos energijos, nes kitą kartą jas įjungus, aplikacijos turi būti ir vėl iš naujo užkrautos į operatyviąją RAM atmintį.

Craig FederighiCraig Federighi

„Facebook“ įsigijo populiarią veidų keitimo aplikaciją „MSQRD“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį patvirtino, kad nusprendė įsigyti aplikaciją „MSQRD“, leidžiančią jos naudotojams realiu metu, naudojantis įvairiais filtrais, telefono ekrane keisti savo veidą.

Neabejojama, kad šiuo pirkiniu „Facebook“ bandys konkuruoti su „Snapchat“ ir kitomis panašiomis aplikacijomis.

Oficialiame „Facebook“ pranešime teigiama, kad toks socialinio tinklo žingsnis padės „MSQRD“ pasiekti dar daugiau vartotojų. Šiuo metu „Facebook“ naudojasi arti 1,6 milijardo žmonių visame pasaulyje

Aplikacija išpopuliarėjo prieš keletą savaičių, kai tapo viena siunčiamiausių „App Store“ parduotuvėje. Aplikacija suteikė interaktyvų būdą keliems momentams pakeisti savo veidą į Leonardo DiCaprio, JAV prezidento Baracko Obamos ar kt.

„MSQRD“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.