„Apple Watch“ nesulaukė rimto atnaujinimo, tačiau atpigo ir pasipuoš naujomis apyrankėmis

Kompanija „Apple“ pirmadienį vykusio pristatymo metu pranešė, kad populiariausias pasaulyje išmanusis laikrodis „Apple Watch“ ne tik atnaujintas naujomis apyrankėmis, bet ir kainuos šiek tiek pigiau.

Nuo pat pirmadienio, 38 milimetrų ekrano įstrižainės „Apple Watch Sport“ kainuos 50 JAV dolerių mažiau nei anksčiau – 299 JAV dol. Europoje greičiausiai pigiausio „Apple Watch“ modelio kaina sieks 299 eurus.

Be kainos sumažinimo, „Apple“ taip pat pristatė naujas „Apple Watch“ apyrankes. Išmaniojo laikrodžio naudotojams pristatyta nauja iš nailono pagamintų spalvotų apyrankių serija. Pirkėjai 49 eurus kainuojančią apyrankę galės rinktis iš septynių spalvų.

Greta naujos apyrankių linijos, vartotojai galės įsigyti ir esamas apyrankes su atnaujinta spalvų gama. „Apple“ teigia, kad didžiulis laikrodžio apyrankių pasirinkimas yra skirtas tam vienam trečdaliui „Apple Watch“ vartotojų, kurie mėgsta dažnai keisti savo laikrodžių apyrankes.

Vyras padavė „Apple“ į teismą dėl įskilusio „Apple Watch“ ekrano ir laimėjo

Paduoti į teismą vieną įtakingiausių pasaulio kompanijų dėl įskilusio išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ ekrano gali pasirodyti kvailoka, tačiau vienas vyras Didžiojoje Britanijoje nutarė tai padaryti ir laimėjo.

Vakarinėje šalies dalyje gyvenantis Garethas Crossas aptiko įskilimą ant savo „Apple Watch Sport“ ekrano 10 dienų po to, kai šį laikrodį įsigijo.

„Apple“ fanatiku save laikantis vyras su laikrodžiu nukeliavo į oficialią „Apple“ parduotuvę garantiniam aptarnavimui, tačiau buvo informuotas, kai garantija negali būti pritaikyta.

Todėl jis nutarė kreiptis į mažų sumų ieškinių teismą ir jam pasisekė. Argumentuodamas tuo, kad „Apple“ pažeidė D. Britanijos daiktų prekybos aktą, Crossas įveikė „Apple“ teisininkus 6 mėnesių trukmės byloje. Teismas nurodė „Apple“ sumokėti ieškovui 429 svarus ir padengti teismo išlaidas.

Tiesa, atgavęs vyras tikina neskubėsiąs įsigyti naujo „Apple Watch“ laikrodžio. „Planuoju įsigyti kitą „Apple Watch“, nes per tas 10 dienų, kai jį turėjau, jis man labai patiko, – teigė G. Crossas. – Tačiau aš geriau palauksiu, kol išeis kitas modelis.“

Gandas: „iPad Air 3“ ir „iPhone 5se“ pristatymas gali įvykti kovo 15 dieną

Sekantis kompanijos „Apple“ produktų pristatymo renginys, kuriama prognozuojamas trijų skirtingų produktų kategorijų atnaujinimas, preliminariai suplanuotas surengti kovo 15 dieną, antradienį, skelbia „9to5Mac“.

Pažymima, kad per ateinančias šešias savaites ši data dar gali nežymiai keistis. Tai būtų pirmas „Apple“ produktų pristatymas šiais metais. Paskutinis vyko 2015 metų rugsėjį.

Vadinamajame kovo mėnesio renginyje tikimasi iš „Apple“ generalinio direktoriaus Timo Cooko ir kitų kompanijos vadovų sulaukti išmaniojo telefono „iPhone 5se“, planšetinio kompiuterio „iPad Air 3“ir nedidelių išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ pristatymo.

Spėjama, kad gandais apipintas „iPhone 5se“, kuris pasižymės 4 colių įstrižainės ekranu, turės „A9“ procesorių su „M9“ koprocesoriumi, 1624 miliampervalandžių talpos akumuliatorių, 1 gigabaitą darbinės (RAM) atminties bei galimybę rinktis 16 arba 64 gigabaitų vidinę atmintį.

Dėl „iPad Air 3“ naujovių yra mažiau aišku. Anot gandų, naujoji planšetė šalia galinės kameros gali turėti įmontuotą blykstę bei pasižymėti „iPad Pro“ būdinga išmaniąja jungtimi klaviatūrai ir keturiais garsiakalbiais.

„Apple“ išleido „Apple Watch“ įkraunantį stovą

Kompanija „Apple“ trečiadienį savo internetinės parduotuvės asortimentą papildė nauju produktu – išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ įkraunančiu magnetiniu stovu.

Pirmasis oficialus „Apple Watch“ stovas pasižymi tokia pačia indukcinio įkrovimo technologija kaip ir originalusis šio laikrodžio įkroviklis. Stovas leidžia laikrodį prijungti dvejomis pozicijomis: horizontaliai su atlenkta apyranke arba vertikaliai.

Vertikali laikrodžio pozicija stove automatiškai aktyvuoja naktinį režimą, todėl laikrodžio ekranas rodo specialiai tamsiai aplinkai pritaikytą vaizdą ir leidžia naudotis žadintuvo funkcija.

Stovas yra suderinamas su abiejų dydžių – 38 ir 42 mm – „Apple Watch“ versijomis. Komplekte yra pridedamas „Lightning“ kabelis, skirtas sujungti stovą su elektros energija.

Europoje naujasis „Apple Watch“ stovas kainuoja 89 eurus.

„Apple Watch“ stovas

„Apple Watch“ stovas

Sekantį „Apple Watch“ išvysime ne anksčiau kitų metų vidurio

„Apple Watch“

Išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ anksčiausiai galime tikėtis išvysti 2016 metų vasarą, teigia „Cowen and Company“. Investicinė bendrovė, remdamasi informacija iš įrenginio surinkėjų, mano, kad antros kartos „Apple“ laikrodis pasižymės plonesniu korpusu ir sklandesniu veikimu.

Bendrovės duomenimis, „Apple“ iki metų galo turėtų būti pardavusi 18 milijonų laikrodžio vienetų, tačiau kitais metais pardavimai gali siekti mažiausiai 45 mln. vienetų ribą. Tiesa, kitų metų prognozės gali būti kiek pesimistiškos, nes „Apple“ taip dar ir nepateikė tikrų „Apple Watch“ pardavimo skaičių.

Teigiama, kad atnaujintas „Apple Watch“ turėtų pasirodyti kitų metų viduryje. Pirmos kartos „Apple“ laikrodis į prekybą buvo išleistas šių metų balandžio 24 dieną.

Ir nors gandų apie taip vadinamą „Apple Watch 2“ dar nespėta daug priskleisti, bene laukiamiausia laikrodžio naujove yra laikoma „FaceTime“ kamera.

„Apple Watch“ prekyba kaimyninėje Lenkijoje bus pradėta spalio 9 dieną

„Apple Watch“

Išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ prekyba spalio 9 dieną bus pradėta Belgijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje. Tokią informaciją galima rasti atnaujintose šioms šalims skirtose „Apple“ svetainės versijose.

Šios keturios šalys prisidės prie prie kitų 29 šalių, kuriose galima oficialiai įsigyti „Apple Watch“, sąrašo.

Šiuo metu į jį patenka Australija, Kanada, Kinija, Prancūzija, Vokietija, Honkongas, Japonija, D. Britanija, JAV, Italija, Meksika, Singapūras, Pietų Korėja, Ispanija, Šveicarija, Taivanas, Olandija, Švedija, Tailandas, Naujoji Zelandija, Rusija, Turkija, Austrija, Danija ir Airija.

Nors „Apple“ šį mėnesį paskelbė sąrašą įgaliotų „Apple Premium Reseller“ statusą turinčių parduotuvių sąrašą, kuriose taip pat bus pradėta prekyba „Apple Watch“, Lietuvos parduotuvių jame kol kas nėra.

„Apple“ pasiūlė stažuotę po to, kai „Apple Watch“ išgelbėjo gyvybę

Apple Watch

Po to, kai išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ širdies ritmo matavimo funkcija išgelbėjo gyvybę, paauglys sulaukė ne tik naujutėlio „iPhone 6S“, bet ir pasiūlymo kitą vasarą stažuotis pačioje „Apple“.

Septyniolikmetis futbolo žaidėjas Paulas Houle’as atgavinėjo jėgas po neseniai jam suteiktos pirmosios pagalbos, kai nelauktai su juo buvo susisiekta telefonu iš Kupertino miestelio.

„Aš sulaukiau skambučio ir kalifornietiško numerio ir asmuo kitame laido gale pasakė: Sveikas, mano vardas yra Timas Cookas, „Apple“ vadovas“, – savo pirmąjį skambutį iš „Apple“ vadovo apibūdino P. Houle’as.

Vaikinas savo sveikata susirūpino tada, kai „Apple Watch“ širdies ritmo matavimo funkcija pradėjo rodyti labai aukštus rodmenis. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad vaikinui yra pasireiškusi rabdomiolizė – sindromas, susijęs su raumenų traumomis.

„Ligoninėje man pasakė, kad jei kitą dieną būčiau ėjęs į treniruotę, būčiau praradęs visą raumenų kontrolę ir būtų buvusi didelė tikimybė, kad susmukčiau ir mirčiau ten“, – pasakojo P. Houle’as ir pridūrė, kad yra dėkingas širdies ritmo matuokliui.