Donaldas Trumpas siūlo boikotuoti „Apple“ produktus, „Apple“ tai kelia tik šypseną

Kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas pagrasino ilgam laikui pereiti nuo „Apple“ prie „Android“, jei „Apple“ nesutiks patenkinti vyriausybės prašymo. Tą žymus verslininkas siūlo padaryti ir savo sekėjus.

Pokalbyje su rinkėjais D. Trumpas teigė, kad gyventojai turėtų boikotuoti naudojimąsi „Apple“ produktais tol, kol „Apple“ nesutiks padėti „nulaužti“ San Bernardino tragedijos teroristo „iPhone 5c“.

Netrukus po šio pareiškimo, kandidatas į JAV prezidentus pradėjo naudotis „Android“ įrenginiais, tačiau dar 40 minučių prieš tai socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė žinutę, parašytą iš telefono „iPhone“.

twitter-trump

Žymus verslininkas buvo pirmasis iš kandidatų į JAV prezidentus, kuris sukritikavo „Apple“ sprendimą nepadėti pasiekti teroristo Syedo Rizwano Farooko, nužudžiusio 14 žmonių, telefono duomenų.

Kaip praneša „Reuters“, vienas neįvardijamas „Apple“ vadovas telefonu atskleidė, kad kompanija džiaugiasi patekusi į būrį gerų kompanijų, kurias Trumpas kritikavo praeityje.

Tarp tokių kompanijų – ir kavos gigantas „Starbucks“, neįtikęs dėl per mažai kalėdinių kavos puodelių, ir universalinė parduotuvė „Macy“, atsisakiusi Trumpui priklausančių parduotuvių po to, kai šis Amerikos imigrantus išvadino žudikais ir prievartautojais.