„Apple“ išleido „Apple Watch“ įkraunantį stovą

Kompanija „Apple“ trečiadienį savo internetinės parduotuvės asortimentą papildė nauju produktu – išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ įkraunančiu magnetiniu stovu.

Pirmasis oficialus „Apple Watch“ stovas pasižymi tokia pačia indukcinio įkrovimo technologija kaip ir originalusis šio laikrodžio įkroviklis. Stovas leidžia laikrodį prijungti dvejomis pozicijomis: horizontaliai su atlenkta apyranke arba vertikaliai.

Vertikali laikrodžio pozicija stove automatiškai aktyvuoja naktinį režimą, todėl laikrodžio ekranas rodo specialiai tamsiai aplinkai pritaikytą vaizdą ir leidžia naudotis žadintuvo funkcija.

Stovas yra suderinamas su abiejų dydžių – 38 ir 42 mm – „Apple Watch“ versijomis. Komplekte yra pridedamas „Lightning“ kabelis, skirtas sujungti stovą su elektros energija.

Europoje naujasis „Apple Watch“ stovas kainuoja 89 eurus.

„Apple Watch“ stovas

„Apple Watch“ stovas

Naujajam „iPhone 6S“ – nauji „iPhone Lightning Dock“ stoveliai

iPhone Lightning Dock

Trečiadienį kompanijai „Apple“ pristačius naujus išmaniuosius telefonus „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“, kartu taip pat buvo pristatyti nauji šių įrenginių stovai su „Lightning“ jungtimi.

Ir nors jis iš esmės niekuo nesiskiria nuo to, kurį „Apple“ išleido dar šiemet ir kurį mes apžvelgėme, vartotojai galės pritaikyti stovą prie savo telefono spalvos, t.y. pasirinkti vieną iš 4 spalvų stovą: sidabrinės, pilkos, auksinės arba rožinio aukso spalvų.

Svarbu paminėti yra tai, kad stovas pasižymi galimybe jį statyti ant bet kokio lygaus paviršiaus ir, įstačius įrenginį, jį įkrauti. Be to, šis stovas pasižymi viena itin naudinga savybe. Tai – 3,5mm garso jungtis, taip vadinamasis „jack’as“, skirta prijungti ausinėms ar garso kolonėlėms.

Baltos spalvos „iPhone Lightning Dock“ galima įsigyti jau dabar „iDeal“ salonuose. Kaina – 45 eurai. Greitai prekyboje Lietuvoje turėtų pasirodyti ir prie „iPhone“ spalvų derančios stovo versijos.

iPhone Lightning Dock

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Išleidusi du didesnius „iPhone“ modelius praėjusiais metais, „Apple“ nusprendė atnaujinti ir keletą metų primirštą populiariojo išmanaus telefono stovą. Prieš tai buvę atskiri „iPhone“ stovai – „iPhone  5S“ ir „iPhone 5C“ modeliams – buvo sujungti į vieną, o pasenęs jungties dizainas leis įkrauti visus „iPhone“ modelius nuo „iPhone 5“ iki „iPhone 6 Plus“ ar naujesnių. Bent jau taip žada „Apple“.

Turbūt pradžioje reikėtų paminėti tai, kad „Apple“ jau gana seniai savo mobiliesiems įrenginiams – „iPhone“ bei „iPod“ – gamina stovus, o pastarajam – nuo itin seniai. Šie stovai pasižymi galimybe juos statyti ant bet kokio lygaus paviršiaus ir, įstačius įrenginį, jį įkrauti. Be to, šie stovai pasižymi viena itin naudinga savybe. Tai – 3,5mm garso jungtis, taip vadinamasis „jack’as“, skirta prijungti ausinėms ar garso kolonėlėms.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir naujasis „iPhone Lightning Dock“ stovas. Tačiau bene esminis jo skirtumas nuo ankstesnių versijų yra tas, kad šis stovas yra pritaikytas ne vienam konkrečiam ar porai įrenginių, tačiau daugumai „iPhone“ modelių. O ta dauguma – visi kada nors išleisti „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Tokį stovo praktiškumą užtikrina specialiai virš stovo paviršiaus pakelta „Lightning“ jungtis, kuri užtikrina sklandų veikimą su įvairaus tipo korpusus turinčiais „iPhone“. Tačiau dar geresnė žinia yra tai, kad jungties iškėlimas leidžia stovą naudoti net su dėkle esančiu „iPhone“. Žinoma, tai priklauso nuo to, kiek stora yra apatinė dėklo dalis ir ar jį netrukdys „Lightning“ jungčiai pilnai įlįsti į telefoną.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Į su šiuo stovu suderinamų „iPhone“ modelių sąrašą patenka: „iPhone 5“, „iPhone 5C“, „iPhone 5S“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Ir sekančios kartos „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi, jei tokius „Apple“ išleis. Taip pat, naujasis stovas veikia ir su penktos kartos muzikos grotuvu „iPod touch“.

„iPhone Lightning Dock“ stovo apatinė dalis, kaip ir pirmtakų, yra padengta neslystančia medžiaga, panašia į silikoną. Tai užtikrina stovo stabilumą, ypač į jį jungiant įrenginį. Kadangi stovas pasižymi „Apple“ būdingu minimalistišku dizainu, visas stovo įdomumas slypi galinėje jo dalyje. Čia galima rasti lizdą „Lightning“ laidui prijungti (deja, jis prie stovo nepridedamas) ir jau minėtą audio jungtį.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Ir nors į stovą techniškai galima prijungti ir „iPad mini“ ar „iPad Air“ planšetes, ne veltui stovas yra skirtas „Apple“ išmaniajam telefonui. Kompanija kuriant stovą apskaičiavo svorio pasiskirstymo centrą, todėl „iPad“ planšetės, kurios pasižymi didesniu nei „iPhone“ svoriu, gali ir verčia stovą „aukštyn kojomis“.

Apibendrinant galima teigti, kad „Apple“ išleido tokį „iPhone“ stovą, koks jam labiausia tinka. Kyla klausimas, ar jis reikalingas? Na, jei norite grįžę namo ar darbo vietoje neieškoti laido įkrauti telefonui ir tiesiog jį įstatyti į gražų ir elegantišką stovą-įkroviklį, tada jis jums reikalingas. Šis stovas reikalingas dar ir tiems, kuriems trūksta gražaus ir patogaus sprendimo sujungti savo „iPhone“ su garso sistema.

Visus šiuos poreikius kuo puikiausiai gali patenkinti „iPhone Lightning Dock“ stovas už 45 eurus („Lightning“ laidas į komplektą neįeina). Įsigyti galite bet kuriame „iDeal“ salone.

 

[P_REVIEW post_id=3450 visual=’full’]

 

Ups! „Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

Antradienį kompanija „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi. Bet, regis, kartu su jo išleidimu savo internetinėje parduotuvėje netyčia paviešino galimai išmaniojo telefono „iPhone 6C“ nuotrauką.

Į „iPhone 5C“ jaunesnio brolio vietą pretenduojantis „iPhone 6C“ (pavadinimas pasirinktas pagal logišką „Apple“ produktų numeraciją), kaip matoma nuotraukoje, pasižymi visiems puikiai pažįstama plastikine korpuso galine dalimi, tačiau priekyje turi „iPhone 6“ būdingą pirštų antspaudų sensorių „Touch ID“.

Naujausi gandai teigia, kad „Apple“ dar šiais metais – kartu su „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ – gali išleisti 4 colių ekraną turintį „iPhone“, kuris būtų mažiau kainuojanti alternatyva brangesniems „iPhone“ modeliams. Tačiau tokius gandus daugumą ekspertų vertina skeptiškai.

Paskutinis „Apple“ bandymas su „biudžetiniu“ „iPhone 5C“ baigėsi ne itin sėkmingai dėl blogai parinktų įrenginio techninių specifikacijų – jos buvo tiesiog pasenusios. Ir nors kompanija vis dar prekiauja šiuo modeliu, jis atnaujinimo nesulaukia jau 19 mėnesių.

Tačiau nuotrauka žemiau kelia įtarimų, kad „Apple“ dar nepasidavė su mažiau kainuojančio „iPhone“ idėja. Įrenginys atrodo identiškas „iPhone 5C“ dydžiui, tačiau priekinėje dalyje matoma naujovė – „Touch ID“ sensorius.

Žinoma, tikėtina, kad „Apple“ tiesiog padarė klaidą, todėl ši nuotrauka dar nieko neįrodo. Tačiau iš kitos pusės, tai kelia nuostabą, nes tokia kompanija retai daro klaidas.

Tiesa, ketvirtadienio vakarą „Apple“ internetinėje parduotuvėje šios nuotraukos jau nebebuvo galima rasti – kompanija ją pakeitė į stovo nuotrauką, ant kurio puikuojasi „iPhone 5C“.

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi

„Lightning“ stovas, skirtas „iPhone“

Antradienį „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą stovą su „Lightning“ jungtimi, skirtą išmaniesiems telefonams „iPhone 6“, „iPhone 6 Plus“, „iPhone 5s“, „iPhone 5c“ ir „iPhone 5“ bei penktos kartos muzikos grotuvui „iPod touch“.

Naujojo stovo kaina Europoje – 45 eurai. Didžiosiose Europos valstybėse stovą galima įsigyti jau dabar.

Ilgai lauktas atnaujintas „Lightning“ stovas pasirodė beveik po trejų metų nuo tada, kai „Lightning“ jungtis buvo pristatyta kartu su „iPhone 5“ 2012 metų rugsėjo mėnesį, ir sėkmingai pakeitė iki tol buvusią „30-pin“ jungtį.

Žinoma, kadangi „Apple“ taip uždelsė su universalaus „Lightning“ stovo išleidimu, daugybė aksesuarų gamintojų per pastaruosius mėnesius ir metus jau spėjo išleisti trečių šalių stovus, kurie savo funkcionalumu nenusileidžia, o kartais net lenkia „Apple“ gaminį.

Būtent dėl sumažinto korpuso ir „Lightning“ jungties iškėlimo aukščiau jo, naujasis stovas yra suderinamas su „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ bei visais kitais šią jungtį turinčiais „Apple“ įrenginiais. Be to, stovo galinėje dalyje yra 3,5 mm garso išvestis, kurios dėka galima iš „iPhone“ sklindančius muzikos įrašus nukreipti tiesiai į kolonėles ar garso aparatūrą, prijungus prie jų įprastus AUX tipo laidu.

„Lightning“ stovas, skirtas „iPhone“