„Lightning“ stovas, skirtas „iPhone“

„Apple“ išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi

„Lightning“ stovas, skirtas „iPhone“

Antradienį „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą stovą su „Lightning“ jungtimi, skirtą išmaniesiems telefonams „iPhone 6“, „iPhone 6 Plus“, „iPhone 5s“, „iPhone 5c“ ir „iPhone 5“ bei penktos kartos muzikos grotuvui „iPod touch“.

Naujojo stovo kaina Europoje – 45 eurai. Didžiosiose Europos valstybėse stovą galima įsigyti jau dabar.

Ilgai lauktas atnaujintas „Lightning“ stovas pasirodė beveik po trejų metų nuo tada, kai „Lightning“ jungtis buvo pristatyta kartu su „iPhone 5“ 2012 metų rugsėjo mėnesį, ir sėkmingai pakeitė iki tol buvusią „30-pin“ jungtį.

Žinoma, kadangi „Apple“ taip uždelsė su universalaus „Lightning“ stovo išleidimu, daugybė aksesuarų gamintojų per pastaruosius mėnesius ir metus jau spėjo išleisti trečių šalių stovus, kurie savo funkcionalumu nenusileidžia, o kartais net lenkia „Apple“ gaminį.

Būtent dėl sumažinto korpuso ir „Lightning“ jungties iškėlimo aukščiau jo, naujasis stovas yra suderinamas su „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ bei visais kitais šią jungtį turinčiais „Apple“ įrenginiais. Be to, stovo galinėje dalyje yra 3,5 mm garso išvestis, kurios dėka galima iš „iPhone“ sklindančius muzikos įrašus nukreipti tiesiai į kolonėles ar garso aparatūrą, prijungus prie jų įprastus AUX tipo laidu.

„Lightning“ stovas, skirtas „iPhone“