„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Išleidusi du didesnius „iPhone“ modelius praėjusiais metais, „Apple“ nusprendė atnaujinti ir keletą metų primirštą populiariojo išmanaus telefono stovą. Prieš tai buvę atskiri „iPhone“ stovai – „iPhone  5S“ ir „iPhone 5C“ modeliams – buvo sujungti į vieną, o pasenęs jungties dizainas leis įkrauti visus „iPhone“ modelius nuo „iPhone 5“ iki „iPhone 6 Plus“ ar naujesnių. Bent jau taip žada „Apple“.

Turbūt pradžioje reikėtų paminėti tai, kad „Apple“ jau gana seniai savo mobiliesiems įrenginiams – „iPhone“ bei „iPod“ – gamina stovus, o pastarajam – nuo itin seniai. Šie stovai pasižymi galimybe juos statyti ant bet kokio lygaus paviršiaus ir, įstačius įrenginį, jį įkrauti. Be to, šie stovai pasižymi viena itin naudinga savybe. Tai – 3,5mm garso jungtis, taip vadinamasis „jack’as“, skirta prijungti ausinėms ar garso kolonėlėms.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir naujasis „iPhone Lightning Dock“ stovas. Tačiau bene esminis jo skirtumas nuo ankstesnių versijų yra tas, kad šis stovas yra pritaikytas ne vienam konkrečiam ar porai įrenginių, tačiau daugumai „iPhone“ modelių. O ta dauguma – visi kada nors išleisti „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Tokį stovo praktiškumą užtikrina specialiai virš stovo paviršiaus pakelta „Lightning“ jungtis, kuri užtikrina sklandų veikimą su įvairaus tipo korpusus turinčiais „iPhone“. Tačiau dar geresnė žinia yra tai, kad jungties iškėlimas leidžia stovą naudoti net su dėkle esančiu „iPhone“. Žinoma, tai priklauso nuo to, kiek stora yra apatinė dėklo dalis ir ar jį netrukdys „Lightning“ jungčiai pilnai įlįsti į telefoną.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Į su šiuo stovu suderinamų „iPhone“ modelių sąrašą patenka: „iPhone 5“, „iPhone 5C“, „iPhone 5S“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Ir sekančios kartos „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi, jei tokius „Apple“ išleis. Taip pat, naujasis stovas veikia ir su penktos kartos muzikos grotuvu „iPod touch“.

„iPhone Lightning Dock“ stovo apatinė dalis, kaip ir pirmtakų, yra padengta neslystančia medžiaga, panašia į silikoną. Tai užtikrina stovo stabilumą, ypač į jį jungiant įrenginį. Kadangi stovas pasižymi „Apple“ būdingu minimalistišku dizainu, visas stovo įdomumas slypi galinėje jo dalyje. Čia galima rasti lizdą „Lightning“ laidui prijungti (deja, jis prie stovo nepridedamas) ir jau minėtą audio jungtį.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Ir nors į stovą techniškai galima prijungti ir „iPad mini“ ar „iPad Air“ planšetes, ne veltui stovas yra skirtas „Apple“ išmaniajam telefonui. Kompanija kuriant stovą apskaičiavo svorio pasiskirstymo centrą, todėl „iPad“ planšetės, kurios pasižymi didesniu nei „iPhone“ svoriu, gali ir verčia stovą „aukštyn kojomis“.

Apibendrinant galima teigti, kad „Apple“ išleido tokį „iPhone“ stovą, koks jam labiausia tinka. Kyla klausimas, ar jis reikalingas? Na, jei norite grįžę namo ar darbo vietoje neieškoti laido įkrauti telefonui ir tiesiog jį įstatyti į gražų ir elegantišką stovą-įkroviklį, tada jis jums reikalingas. Šis stovas reikalingas dar ir tiems, kuriems trūksta gražaus ir patogaus sprendimo sujungti savo „iPhone“ su garso sistema.

Visus šiuos poreikius kuo puikiausiai gali patenkinti „iPhone Lightning Dock“ stovas už 45 eurus („Lightning“ laidas į komplektą neįeina). Įsigyti galite bet kuriame „iDeal“ salone.

 

[P_REVIEW post_id=3450 visual=’full’]