„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Išleidusi du didesnius „iPhone“ modelius praėjusiais metais, „Apple“ nusprendė atnaujinti ir keletą metų primirštą populiariojo išmanaus telefono stovą. Prieš tai buvę atskiri „iPhone“ stovai – „iPhone  5S“ ir „iPhone 5C“ modeliams – buvo sujungti į vieną, o pasenęs jungties dizainas leis įkrauti visus „iPhone“ modelius nuo „iPhone 5“ iki „iPhone 6 Plus“ ar naujesnių. Bent jau taip žada „Apple“.

Turbūt pradžioje reikėtų paminėti tai, kad „Apple“ jau gana seniai savo mobiliesiems įrenginiams – „iPhone“ bei „iPod“ – gamina stovus, o pastarajam – nuo itin seniai. Šie stovai pasižymi galimybe juos statyti ant bet kokio lygaus paviršiaus ir, įstačius įrenginį, jį įkrauti. Be to, šie stovai pasižymi viena itin naudinga savybe. Tai – 3,5mm garso jungtis, taip vadinamasis „jack’as“, skirta prijungti ausinėms ar garso kolonėlėms.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ir naujasis „iPhone Lightning Dock“ stovas. Tačiau bene esminis jo skirtumas nuo ankstesnių versijų yra tas, kad šis stovas yra pritaikytas ne vienam konkrečiam ar porai įrenginių, tačiau daugumai „iPhone“ modelių. O ta dauguma – visi kada nors išleisti „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Tokį stovo praktiškumą užtikrina specialiai virš stovo paviršiaus pakelta „Lightning“ jungtis, kuri užtikrina sklandų veikimą su įvairaus tipo korpusus turinčiais „iPhone“. Tačiau dar geresnė žinia yra tai, kad jungties iškėlimas leidžia stovą naudoti net su dėkle esančiu „iPhone“. Žinoma, tai priklauso nuo to, kiek stora yra apatinė dėklo dalis ir ar jį netrukdys „Lightning“ jungčiai pilnai įlįsti į telefoną.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Į su šiuo stovu suderinamų „iPhone“ modelių sąrašą patenka: „iPhone 5“, „iPhone 5C“, „iPhone 5S“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Ir sekančios kartos „iPhone“ modeliai su „Lightning“ jungtimi, jei tokius „Apple“ išleis. Taip pat, naujasis stovas veikia ir su penktos kartos muzikos grotuvu „iPod touch“.

„iPhone Lightning Dock“ stovo apatinė dalis, kaip ir pirmtakų, yra padengta neslystančia medžiaga, panašia į silikoną. Tai užtikrina stovo stabilumą, ypač į jį jungiant įrenginį. Kadangi stovas pasižymi „Apple“ būdingu minimalistišku dizainu, visas stovo įdomumas slypi galinėje jo dalyje. Čia galima rasti lizdą „Lightning“ laidui prijungti (deja, jis prie stovo nepridedamas) ir jau minėtą audio jungtį.

„iPhone Lightning Dock“ stovas: apžvalga

Ir nors į stovą techniškai galima prijungti ir „iPad mini“ ar „iPad Air“ planšetes, ne veltui stovas yra skirtas „Apple“ išmaniajam telefonui. Kompanija kuriant stovą apskaičiavo svorio pasiskirstymo centrą, todėl „iPad“ planšetės, kurios pasižymi didesniu nei „iPhone“ svoriu, gali ir verčia stovą „aukštyn kojomis“.

Apibendrinant galima teigti, kad „Apple“ išleido tokį „iPhone“ stovą, koks jam labiausia tinka. Kyla klausimas, ar jis reikalingas? Na, jei norite grįžę namo ar darbo vietoje neieškoti laido įkrauti telefonui ir tiesiog jį įstatyti į gražų ir elegantišką stovą-įkroviklį, tada jis jums reikalingas. Šis stovas reikalingas dar ir tiems, kuriems trūksta gražaus ir patogaus sprendimo sujungti savo „iPhone“ su garso sistema.

Visus šiuos poreikius kuo puikiausiai gali patenkinti „iPhone Lightning Dock“ stovas už 45 eurus („Lightning“ laidas į komplektą neįeina). Įsigyti galite bet kuriame „iDeal“ salone.

 

[P_REVIEW post_id=3450 visual=’full’]

 

Greičio testas: „iPhone 6“ prieš „HTC One M9 Plus“ ir „Samsung Galaxy S6“ video!

„iPhone 6“

Nors nuo išmaniojo telefono „iPhone 6“ pasirodymo praėjo jau devyni mėnesiai, šis įrenginys yra vis dar lyginamas su naujausiais flagmanais rinkoje. Vieną tokių palyginimų nusprendė atlikti ir „AndroidGameE“, kurie išsiaiškino, kuris telefonas greičiausiai atidarinėja aplikacijas.

Palyginimui buvo panaudotas jau minėtas „iPhone 6“ bei du jo konkurentai: „HTC One M9 Plus“ ir „Samsung Galaxy S6“. Abu pastarieji telefonai pagal savo techninių specifikacijų skaičius lenkia „Apple“ gaminį.

Palyginimas buvo padalintas į dvi dalis. Pirmoje dalyje siekta išsiaiškinti, kaip greitai telefonai atidarinėja identiškas aplikacijas, kurios dar nei karto nebuvo įjungtos. Antroje dalyje buvo išmėgintas telefono daugiaprogramis (angl. – multitasking) režimas, kai tos pačios aplikacijos yra paleidžiamos antrą kartą.

Šis ne itin išsamus, tačiau spartą gana objektyviai leidžiantis nustatyti testas parodė, kad greičiausiai su užduotimis susitvarkė „iPhone 6“. Antroje vietoje liko „Galaxy S6“, o trečioje – „HTC“ išmanusis telefonas „M9 Plus“.

Kviečiame pasižiūrėti palyginimo vaizdo įrašą.

Bevielė kolonėlė „JBL GO“: apžvalga

Bevielė kolonėlė „JBL GO“: apžvalga

Artėjant šilčiausiam metų laikotarpiui dažnas iš mūsų ieškome kuo geresnių nešiojamųjų kolonėlių, kurią bevieliu ryšiu prijungę prie išmaniojo telefono galėtume su draugais klausytis mėgstamos muzikos bet kur ir kuo patogiau. Todėl ieškome nedidelių, tačiau gerai grojančių ir ilgai veikiančių kolonėlių. Būtent tokią siūlo garso technikos gamintojas „JBL“.

Ilgą istoriją turinčiai amerikiečių kompanijai „Harman“ (buv. „Harman Kardon“) priklausanti „JBL“ dar šių metų sausį vykusioje parodoje „CES 2015“ pristatė nešiojamą kolonėlę „JBL GO“. Dideliu siurprizu mažoje dėžutėje apibūdinta kolonėlė pasižymi keliomis labai svarbiomis savybėmis, tai: mažas korpusas, gera garso kokybė, „Bluetooth“ ryšys ir palyginti ilgai veikianti baterija. Bet apie viską nuo pradžių.

„JBL GO“ vos telpa į delną

„JBL GO“ kolonėlė papuošta gumuota apdaila, o jos priekinėje ir galinėje dalyse pro akis neprasprūsta dideli „JBL“ logotipai. Kolonėlės viršuje yra valdymo mygtukai, tarp kurių: įjungimo/išjungimo, „Bluetooth“, garso valdymo ir atsakymo į skambučius mygtukai. O dešinėje korpuso pusėje – 3,5 mm garso jungtis (norint leisti muziką laidu) ir USB įkrovimo jungtis. Be to, kairėje korpuso pusėje yra „kilpa“ prisegti dirželiui.

Kolonėlės viršuje yra valdymo mygtukai

Kolonėlės išmatavimai – 68,3 x 82,7 x 30,8 mm – iš pradžių nuteikia ne pačiam geriausiam pirmam įspūdžiui. Įprastai mažos kolonėlės stereotipas eina greta su nedidelio garso muzikos atkūrimu ir vidutine kokybe. Tačiau „JBL GO“ specifikacijos ne tokios jau prastos. Kolonėlės dažniai – nuo 180 Hz iki 20 kHz, o signalo ir triukšmo santykis siekia daugiau nei 80 decibelų. Bendras kolonėlės garsiakalbio galingumas – 3 vatai.

„JBL GO“ kolonėlės priekyje - LED indikatorius

Apibendrinant „JBL GO“ grojimo kokybę galima teigti, kad kolonėlė groja kur kas geriau nei kitos tokio dydžio kolonėlės. Tiesa, tikėtis subalansuoto aukštų, vidurinių ir žemų (kurios sunku šiuo atveju pajausti) dažnių atkūrimo čia tikrai neverta. Tačiau vargu ar rastumėte taip švariai grojančią bevielę kolonėlę, turinčią itin mažą korpusą, apie 5 valandas veikiančią bateriją bei galimybę atsiliepti į skambučius.

Mūsų nuomone, „JBL GO“ tiks tiems, kurie ieško kolonėlės dažnam nešiojimuisi su savimi ir naudojimui nedidelėje draugų kompanijoje.

Rekomenduojama „JBL GO“ kaina Europoje – 29,99 EUR. Būtent už tiek galite įsigyti šią kolonėlę visuose „iDeal“ salonuose.

[P_REVIEW post_id=2773 visual=’full’]

„OtterBox Symmetry Series“ dėklai, skirti „iPhone“: apžvalga

OtterBox Symmetry Series dėklai, skirti „iPhone“: apžvalga

Šių metų pradžioje išleisti „Symmetry Series“ dėklai, skirti „iPhone“, yra vieni naujausių šiam telefonui skirti amerikiečių kompanijos „Otterbox“ dėklai. Šie dėklai pasižymi vientisu, iš plastiko ir gumos pagamintu dizainu. Tai – vieni ploniausių dėklų kompanijos produktų linijoje, kurioje gausu visapusišką apsaugą įrenginiui suteikiančių dėklų, įskaitant ir atsparumą vandeniui.

Telefonams „iPhone 5“ ir „iPhone 5S“ skirti dėklai dengia telefono korpuso galinę dalį, kraštus ir apsaugo ekrano kraštines, kurias dengia guminė dalis, todėl dėklą užmauti ant telefono gana paprasta. „Symmetry Series“ dėklai dengia visus telefono mygtukus – tiek užrakinimo, tiek garso valdymo. Dėl to, smūgio atveju galite jaustis ramūs, jog jie nebus pažeisti.

OtterBox Symmetry Series dėklai, skirti „iPhone“: apžvalga

Pagrindinė dėklo dalis yra pagaminta iš kieto plastiko, o kraštai iš gumos. Dėklo kraštų vidinės dalyse yra specialiai paliktos oro ertmės geresnei amortizacijai ir smūgio sumažinimui telefono kritimo atveju.

OtterBox Symmetry Series dėklai, skirti „iPhone“: apžvalga

Nors dėklas yra vienas ploniausių iš „Otterbox“ linijos, su juos sunkiai pavyks pasinaudoti garso kolonėle su „Dock“ jungtimi. Tiesa, dėklo apačioje yra angos „Lightning“ ir garso jungtims, atviri garsiakalbis ir mikrofonas. Garso išjungimo/įjungimo mygtukas taip pat nėra uždengtas.

„Symmetry Series“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne itin išvaizdaus, tačiau saugaus ir patvaraus dėklo kasdieniam naudojimui. Šis „Otterbox“ dėklas puikiai apsaugos „iPhone“ korpusą nuo smūgių ir įbrėžimų bei bus patogus naudoti.

Ieškokite „Symmetry Series“ dėklų visuose „iDeal“ salonuose. Kaina – 119 litų.

Vandeniui ir smūgiams atsparus „iPhone“ dėklas „LifeProof Fre“: apžvalga

„LifeProof“ dėklas leidžia saugiai jaustis net ir sušlapus „iPhone“

Nors kompanija „Apple“ po „iPhone 4S“ modelio išleidimo atsisakė savo populiariausio įrenginio korpuse naudoti tiek daug stiklo, aliumininę nugarėlę turintys „iPhone 5“ ir „iPhone 5S“ nėra patys tvirčiausi išmanieji telefonai rinkoje. Lengvai subraižomas šių įrenginių korpusas verčia daugelį „iPhone“ savininkų sprausti savo telefoną į įvairiausius dėklus ir apsaugas.

Tačiau tiems, kurie ieško maksimalios apsaugos, geriausias pasiūlymas yra „LifeProof Fre“ dėklas, suteikiantis apsaugą ne tik nuo smūgių, įbrėžimų bei visokių nešvarumų, bet ir apsaugantis nuo vandens. Pažvelkime į šį dėklą iš arčiau: ar tikrai jis toks neįveikiamas?

Dizainas ir savybės

„LifeProof Fre“ dėklas savo išvaizda nedaug kuo išsiskiria iš kitų, visą telefoną apsaugančių dėklų. Telefoną dengia tvirtas polikarbonato rėmelis, nugarėlę – iš plastiko pagaminta masyvi plokštuma, o ekraną saugo braižymuisi atspari medžiaga. Įdomu tai, kad visas dėklo korpusas yra atsparus dulkėms. Dėklo išmatavimai: ilgis – 137,5 mm, plotis – 67,1 mm, aukštis – 12,2 mm. Tad ne tiek ir daug. Tiesa, paėmus šiame dėkle esantį „iPhone“ į rankas, jausmas tartum laikytumei „Samsung Galaxy S4“ – pripratus prie siauro ir plono telefono korpuso tai yra normalu.

Dėklas susideda iš dviejų dalių: priekinės su korpuso rėmeliu ir galinės – dangtelio

Dėklas susideda iš dviejų dalių: priekinės su korpuso rėmeliu ir galinės – dangtelio. Pastaroji pagaminta iš vienspalvio plastiko, dengiančio visą telefono užpakalinę dalį, išskyrus logotipą bei kamerą su blykste. Priekinė dalis yra padaryta iš storos, permatomos plėvės, kuri dengia visą ekraną. Ties prie ausies dedamu garsiakalbiu plėvė yra kiek plonesnė tam, kad būtų geriau girdimas skambinančiojo balsas. Bet net ir šiuo atveju telefonas yra pilnai apsaugotas nuo įbrėžimų ir vandens.

Nors visi „iPhone“ mygtukai yra užsandarinti, juos vis vien galima patogiai valdyti

Nors visi „iPhone“ mygtukai yra užsandarinti, juos vis vien galima patogiai valdyti. Prisireikus įkrauti telefoną, tai galima padaryti atidarius specialią lizdo apsaugą. Panašaus tipo apsauga yra sukurta ir garso lizdui. Tad jei užsimanytumėte klausytis muzikos, išimti „iPhone“ iš dėklo (kas išties nėra labai greitas procesas) neprireiktų. Svarbu paminėti tai, kad klausytis muzikos pavyks ne su visomis ausinėmis, nes į ausinių lizdą saugančią angą tilps tik plonas ausinių kištukas. Tačiau gamintojai apie tai pagalvojo ir prie dėklo kartu pridėjo specialų prailginamąjį laidą.

 „LifeProof Fre“ gamintojai apgalvojo kiekvieną dėklo detalę

„LifeProof Fre“ gamintojai teigia, kad dėklas gali atlaikyti kritimą iš 2 metrų aukščio ir išbūti ne ilgiau kaip 1 valandą 2 metrų gylyje. Testo metu tuziną kritimų tiek dėklas, tiek „iPhone“ (padėkos amortizuojančiam vidiniam dėklo sluoksniui) atlaikė kuo puikiausiai. Tiesa, su dėklu šokti į baseiną progos neatsirado, tačiau kriauklėje valandos trukmės nardymą bei „mini“ vandens kaskadas „LifeProof Fre“ išlaikė aukščiausiu įvertinimu.

Tačiau ar gali būti tiek daug privalumų turintis dėklas be trūkumų? Negali. Pasinaudojus „LifeProof Fre“ kiek ilgiau, sunku nepastebėti, kad „iPhone“ ekranas į piršto paspaudimus reaguoja ne taip greitai, kaip kad be dėklo. Problema yra tame, kad ekraną dengianti plėvė nėra visiškai lygi, todėl tarp jos ir ekrano vietomis lieka mažų tarpelių. Dėl to, retkarčiais tenka apsišarvuoti kantrybe ir ekraną spausti kiek smarkiau. Bet ko tik nepadarysi dėl visiškai saugaus telefono, ar ne?

Kaina

Testavimui naudojome baltos spalvos „LifeProof Fre“ dėklą, tačiau galima įsigyti ir juodos spalvos. Pigiausiai – 179,99,-Lt – šiuos dėklus siūlo el. parduotuvė iPhonedalys.lt, kurioje galite įsigyti „iPhone 4“, „iPhone 4S“, „iPhone 5“ ir „iPhone 5S“ tinkančius „LifeProof Fre“ dėklus.

Apibendrinant

Privalumai:

  • Visapusiška „iPhone“ apsauga
  • Atsparus dulkėms ir vandeniui
  • Plonas ir lengvas

Trūkumai:

  • Ekranas ne visada reaguoja į paspaudimus