„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

Ups! „Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

Antradienį kompanija „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi. Bet, regis, kartu su jo išleidimu savo internetinėje parduotuvėje netyčia paviešino galimai išmaniojo telefono „iPhone 6C“ nuotrauką.

Į „iPhone 5C“ jaunesnio brolio vietą pretenduojantis „iPhone 6C“ (pavadinimas pasirinktas pagal logišką „Apple“ produktų numeraciją), kaip matoma nuotraukoje, pasižymi visiems puikiai pažįstama plastikine korpuso galine dalimi, tačiau priekyje turi „iPhone 6“ būdingą pirštų antspaudų sensorių „Touch ID“.

Naujausi gandai teigia, kad „Apple“ dar šiais metais – kartu su „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ – gali išleisti 4 colių ekraną turintį „iPhone“, kuris būtų mažiau kainuojanti alternatyva brangesniems „iPhone“ modeliams. Tačiau tokius gandus daugumą ekspertų vertina skeptiškai.

Paskutinis „Apple“ bandymas su „biudžetiniu“ „iPhone 5C“ baigėsi ne itin sėkmingai dėl blogai parinktų įrenginio techninių specifikacijų – jos buvo tiesiog pasenusios. Ir nors kompanija vis dar prekiauja šiuo modeliu, jis atnaujinimo nesulaukia jau 19 mėnesių.

Tačiau nuotrauka žemiau kelia įtarimų, kad „Apple“ dar nepasidavė su mažiau kainuojančio „iPhone“ idėja. Įrenginys atrodo identiškas „iPhone 5C“ dydžiui, tačiau priekinėje dalyje matoma naujovė – „Touch ID“ sensorius.

Žinoma, tikėtina, kad „Apple“ tiesiog padarė klaidą, todėl ši nuotrauka dar nieko neįrodo. Tačiau iš kitos pusės, tai kelia nuostabą, nes tokia kompanija retai daro klaidas.

Tiesa, ketvirtadienio vakarą „Apple“ internetinėje parduotuvėje šios nuotraukos jau nebebuvo galima rasti – kompanija ją pakeitė į stovo nuotrauką, ant kurio puikuojasi „iPhone 5C“.

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?