„iPhone 6“ spalvos

Telefono „iPhone 6S“ gali tekti laukti tik iki rugpjūčio – mėnesiu mažiau

„iPhone 6“ spalvos

Naujų kompanijos „Apple“ išmaniųjų telefonų gali tekti laukti tik iki rugpjūčio mėnesio. Būtent tada, anot gerai „Apple“ perpratusio analitiko Ming-Chi Kuo, kompanija turėtų pristatyti telefonus „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“.

Tačiau analitikas siūlo nesidžiaugti per anksti. Anot jo, nors „Apple“ pristatys naujuosius „iPhone“ modelius mėnesiu anksčiau nei įprasta, jie prekyboje turėtų pasirodyti tik rugsėjį.

Už savo tikslias prognozes vertinamas „KGI Securities“ analitikas taip pat pasidalino savo įžvalgomis apie tai, kokiomis specifikacijomis pasižymės naujieji „iPhone“ modeliai bei jų gamybos ypatumais.

Analitikas spėja, kad apie 60-70 procentų visų „iPhone“ užsakymų aptarnaus ilgametė „Apple“ produktų surinkėja „Foxconn“, iš kurių du trečdalius sudarys „iPhone 6S“, o likusį trečdalį – „iPhone 6S Plus“.

Kaip vieną iš pagrindinių naujojo „iPhone“ naujovių analitikas įvardina „Force Touch“ technologiją, kuri leidžia vartotojui ekrane atlikti kelių lygių stiprumo paspaudimus ir taip gauti skirtingus veiksmus. Ši technologija jau yra naudojama kai kuriuose „MacBook“ ir „Apple Watch“ modeliuose.

Praėjusią savaitę išleistame „KGI Securities“ pranešime teigiama, kad be „Force Touch“ technologijos, naujieji „iPhone“ pasižymės 2 gigabaitų operatyviąja (RAM) atmintimi, 12 megapikselių fotokamera, sustiprintu korpusu bei pagerintu „Touch ID“ sensoriumi.