Svetainė leidžia palyginti „Apple“ produktų kainas tarp pasaulio valstybių

Daugelio „Apple“ produktų kainos visame pasaulyje gali skirtis tarp skirtingų šalių. Labiausiai tai priklauso nuo valstybės taikomų mokesčių ir tuo metu esančio JAV dolerio kurso. 

Svetainė AppleCompass.com leidžia pamatyti šiuos skirtumus ir išsiaiškinti, kur norimą „Apple“ produktą yra verčiausia įsigyti. Tiesa, svetainė leidžia rinktis pagrinde tas valstybes, kuriose „Apple“ yra atidariusi savo parduotuves, tad Lietuvos joje nerasime.

Tačiau jei planuojate keliauti, atostogauti ar turite giminaitį/draugą toje šalyje, kurioje jus dominantis produktas yra parduodamas pigiau, AppleCompass.com verta pridėti į naudingų interneto svetainių sąrašą.

Ši išmani svetainė kartu leidžia palyginti šalyje esančių pardavėjų kainas ar sugretinti su kainomis kitoje valstybėje, todėl įdomu išsiaiškinti, kurie produktai kokioje valstybėje kainuoja pigiau. Žinoma, JAV „Apple“ produktų kainos neturi lygių.

Svarbu paminėti, kad valstybių sąraše yra ir kaimyninė Lenkija, todėl galima patogiai palyginti, kiek už „Apple“ produkciją moka kaimynai, ir kiek mes.

„Apple“ bandys žengti žingsnį į Indiją

Indija ruošiasi patvirtinti kompanijos „Apple“ prašymą leisti šalyje steigti jos mažmeninės prekybos parduotuves, praneša „Bloomberg“.

Kaip teigia šaltiniai, „Apple“ šiuo metu iš naujo pateikia prašymą, nes jis buvo pateiktas netinkamu formatu.

Nors 1,3 milijardo gyventojų turinti šalis yra puiki galimybė „Apple“, tai taip pat yra ir iššūkis, nes didžioji dalis gyventojų negali sau leisti įsigyti tokio lygio produktų.

Šiuo metu „Apple“ valdo vos 2 procentus Indijos išmaniųjų telefonų rinkos. Tokią padėtį JAV kompanija bandė pataisyti gruodžio mėnesį, šalyje pasiūlydama 16 proc. mažesnę telefono „iPhone“ kainą. Be to, „iPhone 5s“ kaina buvo sumažinta beveik perpus.

Šiuo metu „Apple“ naudojasi perpardavinėtojais, norėdama parduoti savo produktus. Savų parduotuvių atidarymas ne tik padidintų pardavimus, bet ir pagerintų prekės ženklo žinomumą.

„Apple“ savo parduotuvėse ant telefonų pradės klijuoti plėveles

Ketvirtadienį pasirodė pranešimų, kad kompanija „Apple“ savo parduotuvėse JAV pradės vykdyti naują paslaugą – klijuos apsaugines telefonų ekranų plėveles. Tačiau ne bet kokias, o „Belkin“.

Šis gamintojas pasirinktas todėl, kad būtent jis sukūrė specialų apsauginių ekrano plėvelių klijavimo aparatą, leidžiantį užklijuoti plėveles itin kokybiškai ir preciziškai.

Portalas „MacOtakara“ pranešė, kad ši paslauga jau pradėta vykdyti Japonijoje. Paviešintas ir vaizdo įrašas, kuriame demonstruojama visa užklijavimo procedūra.

Ši paslauga yra nemokama ir yra taikoma perkant specialias „Belkin“ plėveles, kurių kainos svyruoja tarp 19 ir 37 JAV dolerių, priklausomai nuo pasirinktos plėvelės medžiagos ir telefono dydžio.

Plėvelių klijavimą aparatu atlieka „Apple“ parduotuvių darbuotojai ir tai bus daroma prieš kliento akis. Jei klientas visgi būtų nepatenkintas plėvelės užklijavimu ar jam ji tiesiog nepatiktų, nemokamai būtų pasiūlyta nauja plėvelė arba grąžinti pinigai.

Kviečiame pasižiūrėti plėvelės klijavimo procedūrą.

Kruopsčiai nuvalytas telefonas „paguldomas“ į specialų aparatą.
Kruopščiai nuvalytas telefonas „paguldomas“ į specialų aparatą.

„Apple“ laimėjo bylą prieš savo darbuotojus dėl krepšių tikrinimo

Kompanija „Apple“ laimėjo bylą, kurią iškėlė buvę ir esami jos darbuotojai. Pastarieji siekė kompensacijos už prarastą laiką, kai JAV technologijų milžinės pavedimu po darbo yra tikrinami darbuotojų krepšiai.

San Francisko federalinio teismo teisėjas šeštadienį atmetė tokį ieškinį, kuriuo „Apple“ būtų turėjusi išmokėti 12,4 tūkst. buvusių ir esamų darbuotojų iš 52 skirtingų parduotuvių. Teigiama, kad kompensacija būtų buvusi išmokėta už šešis metus, po kelis dolerius už kiekvieną dieną.

Vieno teisės profesoriaus skaičiavimais, už tai, kad „Apple“ pietų pertraukų metu ir po darbo tikrindavo darbuotojų krepšius, kompanijai būtų atsiėję per 60 mln. JAV dol., jei bylą būtų laimėję darbuotojai.

JAV apygardos teisėjas Williamas Alsupas atmetė šią bylą teigdamas, kad darbuotojai galėjo išvengti krepšių patikrinimo tiesiog jų neatsinešant į darbą.

Ir nors teismas atmetė šią bylą, darbuotojai vis dar gali iškelti naują bylą pagal Kalifornijos įstatymus.

„Ieškovai yra nusivylę teismo sprendimu ir svarsto savo galimybes, tarp kurių – apeliacija“, – teigia darbuotojų advokatas Lee Shalovas.

„iPad Pro“ išankstiniai užsakymai – jau trečiadienį, parduotuvėse pasirodys savaitės eigoje

Kompanija „Apple“ pranešė, kad naujasis planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ jau trečiadienį taps prieinamas internetu norintiems jį užsisakyti pirkėjams, o oficialias „Apple“ parduotuves naujasis įrenginys pasieks savaitės eigoje.

Kartu su „iPad Pro“ trečiadienį internetu bus galima užsisakyti ir planšetės aksesuarus – išmaniąją klaviatūrą „Smart Keyboard“ bei „Apple Pencil“.

„iPad Pro“ kainos Europoje dar nėra aiškios. JAV 32 gigabaitų vidinę atmintį turintis modelis kainuos 799 dolerius, o modelis su 128GB ir 4G palaikymu – 1079 dol.

Kada „iPad Pro“ pasieks Lietuvoje esančio įgalioto „Apple“ pardavėjo „iDeal“ salonus, kol kas nėra aišku.

Daugiau informacijos apie „iPad Pro“ galite rasti oficialioje „Apple“ svetainėje.

„Amazon“ nutraukė prekybą televizijos priedėliu „Apple TV“

Prekyboje pasirodžius naujausiam ketvirtos kartos televizijos priedėliui „Apple TV“, internetinės prekybos milžinas „Amazon“ nutraukė prekybą šiuo įrenginiu.

„Amazon“ atsakymas į tokį sprendimą yra neaiškus. Kompanija teigia, kad nebenori klaidinti pirkėjų, todėl nuo šiol siūlys įsigyti savo vystomą alternatyvą „Apple TV“, kurią pavadino „Fire TV“.

Tuo galima įsitikinti apsilankius „Amazon“ interneto svetainėje. Paieškos laukelyje įvedus „Apple TV“ pavadinimą, ieškotojai nukreipiami į puslapį, kuriame galima išvysti minėtą „Amazon“ produktą bei kitus įrenginius.

iTouch.lt primena, kad „Apple TV“ jau yra prieinamas „Apple“ internetinėje parduotuvėje bei mažmeninės prekybos kompanijos parduotuvėse didžiosiose valstybėse.

„Apple“ lapkričio 11-ą gali pradėti prekybą „iPad Pro“

Kompanija „Apple“ gali pradėti mažmeninę planšetinio kompiuterio „iPad Pro“ prekybą savo oficialiose parduotuvėse bei internetu jau lapkričio 11 dieną, praneša „9to5Mac“.

„Apple“ jau anksčiau yra pranešusi, kad didžiąja planšete prekyba bus pradėta kažkada lapkritį. Tik tokią informaciją technologijų milžinė pateikė dar rugsėjį, kuomet „iPad Pro“ buvo pristatyta.

Teigiama, kad „iPad Pro“ aksesuarai – išmanioji klaviatūra „Smart Keyboard“ ir „Apple Pencil“ – taip pat bus pradėti pardavinėti lapkričio 11 dieną.

„iPad Pro“ kainos Europoje dar nėra aiškios. JAV 32 gigabaitų vidinę atmintį turintis modelis kainuos 799 dolerius, o modelis su 128GB ir 4G palaikymu – 1079 dol.

Daugiau informacijos apie „iPad Pro“ galite rasti oficialioje „Apple“ svetainėje.