Reperis Kanye Westas nenori matyti savo albumo prieinamo „Apple Music“

Vienas iš ryškiausių 21-ojo amžiaus hiphopo atlikėjų Kanye Westas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė žinutę, kad jo naujausias albumas niekada nepasieks „Apple Music“ ir nebus pardavinėjamas „Apple“ internetinėje parduotuvėje.

Atlikėjas praėjusį šeštadienį išleido albumą pavadinimu „The Life of Pablo“, kuris išskirtinai tapo prieinamas tik muzikos klausymosi internetu paslaugos „Tidal“ vartotojams. Įdomu tai, kad pastarosios savininkas yra Westo draugas, garsus reperis Jay-Z.

Todėl nenuostabu, kad paskelbus apie albumo išleidimą, „Tidal“ netrukus tapo viena siunčiamiausių „App Store“ aplikacijų. Atrodo, kad ši situacija nesikeis, nes artimu metu, anot Westo, albumas liks prieinamu tik šioje platformoje.

Be to, ekstravagantiškasis reperis žada kiekvieną penktadienį išskirtinai „Tidal“ vartotojams pristatyti naujus muzikos kūrinius.

„Tidal“ galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. Naudojimuisi reikalingas vienas iš mokamų planų.

TIDAL Music
TIDAL Music
Developer: TIDAL Music AS
Price: unknown
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot
 • TIDAL Music Screenshot

„Apple“ tiekėjas patvirtino gandus apie pašalinius garsus šalinančias „iPhone 7“ ausines

Pastaruoju metu netylant kalboms, kad išmanusis telefonas „iPhone 7“ gali nebeturėti standartinės ausinių jungties, kyla vis daugiau naujų gandų apie su tai susijusiomis naujovėmis. Atsisakius ausinių jungties, „Apple“ iš esmės turėtų perkurti prie „iPhone“ pridedamas ausines.

Kompanija „Cirrus Logic“, kuri specializuojasi garso technologijų kūrimo srityje, praeityje buvo identifikuota kaip „iPhone“ telefonuose esančios garso įrangos gamintoja, nors užtikrintai sąsajų su „Apple“ kompanija nesiryžta patvirtinti.

Visai neseniai, finansinių duomenų skelbimo metu „Cirrus Logic“ vadovas Jasonas Rhode’as investuotojams sakė, kad kai vartotojai išgirsta apie esminį dar neišleisto įrenginio patobulinimą, gamintojas yra priverstas šią funkciją pristatyti. Įdomu tai, kad visa tai buvo paskelbta aplinkos garsus šalinančios technologijos kontekste.

„iPhone“ be ausinių jungties
„iPhone“ be ausinių jungties taps realybe? / 9to5mac.com nuotr.

Atsižvelgiant į „Apple“ ir „Cirrus Logic“ tarpusavio santykius, nesunku suprasti, kad tokia žinia gali reikšti, jog sekančio „iPhone“ ausinės pasižymės aplinkos triukšmą šalinančia technologija. Būtent toks gandas jau yra pasklidęs.

„Apple“ dalis tiekiančios kompanijos vadovas taip pat pozityviai mano apie ausines, kurios jungiasi ne per įprastą garso, o per „Lightning“ jungtį: „Kiekis informacijos, kurį galime paskleisti išorėje, yra labai ribotas, kaip ir kitų MFI („Made for iPhone“ – specialiai „iPhone“ sukurtų aksesuarų programa) partnerių, tačiau taip, reikalai juda pirmyn ir žmonės jau dabar gali pagal šią programą kurti (ausines – red. past.).

Tad skaitant tarp eilučių galima prieiti prie išvados, kad „Apple“ tiekėjai yra pasiruošę šioms technologijoms ir tikisi, kad jų imsis ir pati „Apple“, tokiu būdų patvirtindama jau plačiai pasklidusius gandus apie bevieles ar su „Lightning“ jungtimi, triukšmą slopinančias ausines.

„Apple“ išleido naują muzikantams skirtą garso įrašymo aplikaciją

Trečiadienį kompanija „Apple“ išleido naują „iOS“ įrenginiams sukurtą aplikaciją „Music Memos“, skirtą muzikantams užfiksuoti ir rūšiuoti naujas muzikines idėjas.

„Music Memos“ leidžia įrašyti aukštos, nesuspaustos kokybės garso įrašą, juos rūšiuoti, keisti jų tempą, pridėti virtualių būgnų ar gitaros garsus. Visi įrašai gali būti atskiriami žymėmis bei vertinami, taip suteikiant jiems didesnį ar mažesnį prioritetą.

Be to, „Music Memos“ palaiko „iCloud Drive“ paslaugą, todėl visus įrašus lengvai galima pasiekti „Mac“ kompiuteryje ir pratęsti darbą „GarageBand“ ar „Logic Pro X“ programomis.

Aplikacija yra pritaikyta tiek „iPhone“, tiek „iPad“. Atsiųsti nemokamai galima iš „App Store“.

Music Memos
Music Memos
Developer: Apple
Price: Free
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot
 • Music Memos Screenshot

Priminimas: „Apple Music“ nemokamas bandymas baigiasi šiandien

244485-1920

Jei praėjote naudotis „Apple Music“ pačią pirmą šios paslaugos pasirodymo dieną, greičiausiai jūsų nemokama prenumerata baigiasi jau šiandien arba artimiausiomis dienomis. Po šio nemokamo bandymo, vartotojai bus automatiškai apmokestinti 9,99 euro mokesčiu.

Jeigu ketinate daugiau nebesinaudoti mokama „Apple Music“ versija, kviečiame pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis ir atšaukti mokamą paslaugos prenumeratą (naudinga atšaukti, kai prie „Apple ID“ paskyros yra pridėta banko kortelė).

1 žingsnis. Atidarykite gamyklinę „Music“ aplikaciją.

244456

2 žingsnis. Skirsnyje „For You“ pasirinkite paskyros piktogramą, esančią kairiajame viršutiniame kampe.

244459

3 žingsnis. Atsidariusiame paskyros puslapyje pasirinkite „View Apple ID“.

244462

4 žingsnis. Įveskite „Apple ID“ prisijungimo duomenis.

244465

5 žingsnis. Spauskite „Manage“ mygtuką.

244468

6 žingsnis. Atsidariusiame prenumeratų puslapyje pasirinkite „Apple Music“ skirsnį.

244471

7 žingsnis. Išjunkite „Automatic Renewal“ punktą, o iššokusioje lentelėje spauskite „Turn Off“. Nuo šiol „Apple Music“ prenumeratos pabaigoje mokamos paslaugos veikimas nebus pratęstas.

244473 244479

„Apple Watch“ palaikymo puslapyje – slaptas „Apple“ juokelis

watch-friends-watchos2

Jeigu ketinate „Apple Watch“ palaikymo puslapyje rasti naudojimo instrukcijų, galite aptikti ir vadinamųjų „interneto trolių“ požymių. Būtent čia „Apple“ bando parodyti savo humoro jausmą, kuris, beje, visada pasižymėjo skoningumu. 

„Apple“ palaikymo puslapyje esančiame straipsnyje apie naudojimąsi „Apple Watch“ ekranu yra instrukcija ir kaip prie draugų sąrašo pridėti norimą kontaktą. Šalia instrukcijos yra pateiktas „Apple Watch“ paveikslėlis, kuriame vaizduojamas draugų sąrašas su jų vardų inicialais.

Tačiau įdėmiau įsižiūrėjus galima pamatyti, kad šie inicialai sudėti ne šiaip sau atsitiktine tvarka, o būtent taip, kad atitiktų praeityje populiarios, o šiandien nemažai kam šypseną veide dėl savo muzikinio vaizdo klipo keliančios dainos priedainio žodžius.

„NE VE RG ON NA GI VE YU UP“, – skelbia „Apple“, naudodamasi Ricko Astley 1987 metais pirmą kartą atliktos dainos žodžiais.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai „Apple“ pasinaudoja šia daina. Vasarą vykusios konferencijos WWDC 2015 metu „Apple“ programinės įrangos vadovas Craigas Federighis panaudojo šios dainos ištrauką pristatydamas vieną operacinės sistemos „OS X El Capitan“ funkcijų.

Kviečiame pasiklausyti dainos.

„Apple“ pripažįsta, kad su „Apple Music“ dar yra nebaigtų darbų

Apple Music

Kompanija „Apple“ neslepia, kad muzikos transliavimo paslauga „Apple Music“ dar nėra tobula ir reikalauja atlikti dar tam tikrus darbus, skelbia „The Guardian“.

Ir nors „Apple Music“ sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų dėl jų pačių kuruojamų grojaraščių, paslauga buvo nemažai kritikuojama dėl vartotojo sąsajos ir muzikos bibliotekos klaidų.

„Dar yra daug darbo, siekiant padaryti produktą geresniu. Mes esame susitelkę į redagavimą ir grojaraščius, todėl akivaizdu, kad visame pasaulyje mūsų komandos dirba ties tuo, tačiau mes taip pat pridedame naujas funkcijas ir ištaisome tam tikrus dalykus“, – teigia „iTunes International“ viceprezidentas Oliveris Schusseris.

Paklaustas apie vartotojų skundus Schusseris teigė, kad produktas yra jų prioritetas ir jie gauna daug atsiliepimų: „Atminkite, tai buvo išties didelis paleidimas net 110 šalių vienu metu, todėl gauname gausybę atsiliepimų.“

„Apple Music“ atsilieka nuo „Spotify“, bet tai normalu

Apple Music ir Spotify

Muzikos transliavimo internetu paslauga „Apple Music“ vartotojams yra prieinama dar tik mėnesį. Tačiau muzikos įrašų kompanija „DashGo“ jau nori atskleisti, kaip jai sekasi, praneša „Re/Code“.

„DashGo“ vadovas Benas Pattersonas teigia, kad „Apple Music“ šiuo metu siekia tik 4 procentus viso „Spotify“ ištransliuojamo turinio. Tačiau šiuos skaičius reikėtų sulyginti su visa turima informacija.

Šiuo metu „Spotify“ visame pasaulyje turi per 75 milijonus prenumeratorių. Tuo tarpu „Apple Music“ 10 mln. vartotojų ribą pasiekė tik šią savaitę. Lyginant šiuos du skaičius, „Apple Music“ vartotojai siekia 13 proc. visų „Spotify“ vartotojų skaičiaus.

Bet šie skaičiai neišreiškia tikros muzikos transliavimo rinkos padėties, nes „DashGo“ atstovauja „indie“ muzikos stiliaus atlikėjus.

Svarbu dar ir tai, kad „Apple Music“ šiuo metu neturi mokamų prenumeratorių, nes visiems nuo birželio pabaigos paslauga pradėjusiems naudotis vartotojams suteikia 3 mėnesių bandomąjį laikotarpį. Ir netgi pirmiesiems mokamiems paslaugos prenumeratoriams bus suteikiami dar du mėnesiai nemokamo naudojimosi.