watch-friends-watchos2

„Apple Watch“ palaikymo puslapyje – slaptas „Apple“ juokelis

watch-friends-watchos2

Jeigu ketinate „Apple Watch“ palaikymo puslapyje rasti naudojimo instrukcijų, galite aptikti ir vadinamųjų „interneto trolių“ požymių. Būtent čia „Apple“ bando parodyti savo humoro jausmą, kuris, beje, visada pasižymėjo skoningumu. 

„Apple“ palaikymo puslapyje esančiame straipsnyje apie naudojimąsi „Apple Watch“ ekranu yra instrukcija ir kaip prie draugų sąrašo pridėti norimą kontaktą. Šalia instrukcijos yra pateiktas „Apple Watch“ paveikslėlis, kuriame vaizduojamas draugų sąrašas su jų vardų inicialais.

Tačiau įdėmiau įsižiūrėjus galima pamatyti, kad šie inicialai sudėti ne šiaip sau atsitiktine tvarka, o būtent taip, kad atitiktų praeityje populiarios, o šiandien nemažai kam šypseną veide dėl savo muzikinio vaizdo klipo keliančios dainos priedainio žodžius.

„NE VE RG ON NA GI VE YU UP“, – skelbia „Apple“, naudodamasi Ricko Astley 1987 metais pirmą kartą atliktos dainos žodžiais.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai „Apple“ pasinaudoja šia daina. Vasarą vykusios konferencijos WWDC 2015 metu „Apple“ programinės įrangos vadovas Craigas Federighis panaudojo šios dainos ištrauką pristatydamas vieną operacinės sistemos „OS X El Capitan“ funkcijų.

Kviečiame pasiklausyti dainos.