„iPhone“

„Apple“ tiekėjas patvirtino gandus apie pašalinius garsus šalinančias „iPhone 7“ ausines

Pastaruoju metu netylant kalboms, kad išmanusis telefonas „iPhone 7“ gali nebeturėti standartinės ausinių jungties, kyla vis daugiau naujų gandų apie su tai susijusiomis naujovėmis. Atsisakius ausinių jungties, „Apple“ iš esmės turėtų perkurti prie „iPhone“ pridedamas ausines.

Kompanija „Cirrus Logic“, kuri specializuojasi garso technologijų kūrimo srityje, praeityje buvo identifikuota kaip „iPhone“ telefonuose esančios garso įrangos gamintoja, nors užtikrintai sąsajų su „Apple“ kompanija nesiryžta patvirtinti.

Visai neseniai, finansinių duomenų skelbimo metu „Cirrus Logic“ vadovas Jasonas Rhode’as investuotojams sakė, kad kai vartotojai išgirsta apie esminį dar neišleisto įrenginio patobulinimą, gamintojas yra priverstas šią funkciją pristatyti. Įdomu tai, kad visa tai buvo paskelbta aplinkos garsus šalinančios technologijos kontekste.

„iPhone“ be ausinių jungties
„iPhone“ be ausinių jungties taps realybe? / 9to5mac.com nuotr.

Atsižvelgiant į „Apple“ ir „Cirrus Logic“ tarpusavio santykius, nesunku suprasti, kad tokia žinia gali reikšti, jog sekančio „iPhone“ ausinės pasižymės aplinkos triukšmą šalinančia technologija. Būtent toks gandas jau yra pasklidęs.

„Apple“ dalis tiekiančios kompanijos vadovas taip pat pozityviai mano apie ausines, kurios jungiasi ne per įprastą garso, o per „Lightning“ jungtį: „Kiekis informacijos, kurį galime paskleisti išorėje, yra labai ribotas, kaip ir kitų MFI („Made for iPhone“ – specialiai „iPhone“ sukurtų aksesuarų programa) partnerių, tačiau taip, reikalai juda pirmyn ir žmonės jau dabar gali pagal šią programą kurti (ausines – red. past.).

Tad skaitant tarp eilučių galima prieiti prie išvados, kad „Apple“ tiekėjai yra pasiruošę šioms technologijoms ir tikisi, kad jų imsis ir pati „Apple“, tokiu būdų patvirtindama jau plačiai pasklidusius gandus apie bevieles ar su „Lightning“ jungtimi, triukšmą slopinančias ausines.