Aplikacija „Sloth“

„Sloth“ padės atlikti darbus per tam skirtą laiką


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/itchlt/domains/itouch.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 992

Kartais būna sunku atsispirti blaškymams, nesvarbu, ar atliekame užduotį darbe, ar mokykloje, ar tiesiog rašome tekstą namie. Tuo pat metu turint kelias užduotis ar darbus, norisi jiems skirti tam tikrą laiko tarpą. Tokiu atveju gali pagelbėti „Sloth“.

„Sloth yra aplikacija, kuri leidžia tvarkyti turimas užduotis ar darbus per tam tikrą laiko tarpą. Įvedus naują užduotį ir priskyrus jai laiko trukmę, tereikia paspausti mygtuką ir imtis darbo.

Vienu metu galima pridėti ir daugiau užduočių, taip aplikacijai leidžiant automatiškai pereiti nuo vienų užduočių prie kitų arba pažymėti jas rankiniu būdu kaip atliktas. Be to, „Sloth“ veikdama fone rodo pranešimus ir informuoja apie pasibaigiančias užduotis.

Todėl jei norite užduotis stengtis atlikti per jūsų paties nustatytą laiko trukmę, rekomenduojame išmėginti „Sloth“. Aplikaciją galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

The app was not found in the store. 🙁