galaxy-s6-both-versions-5

„Samsung“ ir vėl kopijuos „Apple“, šįkart – lizingo paslaugą

galaxy-s6-both-versions-5

Praėjus kelioms dienoms po to, kai teismas liepė Pietų Korėjos kompanijai „Samsung“ nustoti kopijuoti „Apple“, šaltiniai teigia, kad „Samsung“ ruošiasi „pasiskolinti“ dar vieną „Apple“ idėją. Šįkart – lizingo paslaugą savo „Galaxy“ serijos įrenginiams JAV teritorijoje.

Vos prie keletą savaičių „Apple“ pristatė lizingo paslaugą savo vartotojams JAV, kurie nuo šiol turės galimybę pasirašyti dviejų metų sutartį su „Apple“ ir už 32 JAV dolerių mėnesinį mokestį kasmet gauti naujausią „iPhone“ modelį ir išskirtinį „AppleCare“ įrenginio draudimą.

Ir nors „Samsung“ dar nepaskelbė savo lizingo kainos, manoma, kad tai bus padaryta per ateinančius kelis mėnesius, jei ne greičiau.

Atsižvelgiant į tai, kad „Apple Pay“ ne per seniausiai susilaukė neoriginaliai pavadinto konkurento „Samsung Pay“, visai nenuostabu, kad korėjiečių technologijų milžinas nugvelbs dar vieną Kalifornijoje įsikūrusios kompanijos idėją.

Tačiau nepaisant to, kad „Samsung“ siūlo vartotojams pasisekimo sulaukusias „Apple“ idėjas, jos mobiliųjų įrenginių padaliniui sekasi ne itin gerai. Paskutiniai „Galaxy“ įrenginių pardavimai buvo nuviliantys, kai tuo tarpu „iPhone“ pardavimai siekia naujas aukštumas.