Greičio testas: „iPhone 6s Plus“ įveikė savo konkurentą „Samsung Galaxy S7 Edge“

Neseniai prekyboje pasirodęs naujausias „Samsung“ išmanusis telefonas „Galaxy S7 Edge“ pirmųjų šio telefono greičio testuotojų nuomone nepasirodo itin gerai, lyginant su šešių mėnesių senumo „iPhone 6s Plus“, kuris pasižymi dvigubai mažesne darbine RAM atmintimi – „vos“ 2 gigabaitais.

„YouTube“ apžvalgininko Jerome Ortegos naujausiame teste lyginami keturi išmanieji telefonai: naujausias „Samsung Galaxy S7 Edge“, šešių mėnesių senumo „iPhone 6s Plus“ ir du praėjusių metų modeliai – „Google Nexus 6P“ ir „Motorola Moto X Pure Edition“.

Prieš atliekant greičio testą, visiems telefonams buvo atstatyti gamykliniai parametrai, išimtos SIM kortelės ir atsiųstos vienodos aplikacijos, įskaitant „Instagram“ ir „Temple Run“. Tikslas – išsiaiškinti, kuris telefonas greičiausiai atidarys ir uždarys visas aplikacijas iš naujo ir po to, kai jos jau buvo kartą atidarytos.

Testo pabaigoje išaiškėjo, kad „iPhone 6s Plus“ su „A9“ procesoriumi savo didžiausią konkurentą „Galaxy S7 Edge“ aplenkė net 18 sekundžių.

Žinoma, reikia paminėti, kad visi trys telefonai, išskyrus „iPhone 6s Plus“, turi apdoroti 1440p rezoliucijos ekranus, o „Apple“ telefonas – 1080p. Todėl pastarajam tenka mažesnis krūvis apdoroti mažesnį kiekį pikselių.

Visgi, šis testas demonstruoja, kaip gerai kartu veikia „Apple“ techninė ir programinės įrangos bei parodo, kad specifikacijos „ant popieriaus“ tėra dalis istorijos.

Patvarumo ir vandens testai: „Samsung Galaxy S7 Edge“ prieš „iPhone 6s Plus“

Vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“ kanalas „EverythingApplePro“ pasidalino keliais įrašais, kuriuose rodo, kaip testuoja vasario pabaigoje pristatytą „Samsung“ išmanųjį telefoną „Galaxy S7 Edge“ ir lygina su naujausiu konkurentų „Apple“ telefonu „iPhone 6s Plus“.

Abiems telefonams buvo atlikti patvarumo ir vandens testai. Nenuostabu, kad vos tik pasirodžius pagrindinių telefonų gamintojų naujausiems produktams, šie yra išbandomi tokio tipo testuose, nes tai iš dalies atskleidžia, kaip kokybiškai yra sukurti jų korpusai.

Patvarumo teste tiek „Galaxy S7 Edge“, tiek „iPhone 6s Plus“ teko atlaikyti krūvą smūgių. Testo metu „iPhone 6s Plus“ patyrė tik korpuso įlenkimų ir įbrėžimų, o štai „Galaxy S7 Edge“ suskilo ir galinė dalis, ir ekranas.

Tačiau vandens testo metu net nebuvo galima suabejoti, kad laimės „Galaxy S7 Edge“, nes šis telefonas pasižymi IP68 standarto atsparumu vandeniui. Tačiau net ir be šios savybės „iPhone 6s Plus“ sugebėjo „atsilaikyti“ po vandeniu net 15 minučių.

Kviečiame pasižiūrėti testų vaizdo įrašus.

Išinstaliuokite „Facebook“ aplikaciją iš „iPhone“ – tai sutaupys iki 15 proc. baterijos

Socialinio tinklo „Facebook“ mobiliosios aplikacijos išinstaliavimas ir prisijungimas prie soc. tinklo per „Safari“ naršyklę gali sutaupyti iki 15 proc. telefono „iPhone“ baterijos energijos, skelbiama remiantis „The Guardian“ atliktu tyrimu.

Leidinys lygiai savaitę testavo „iPhone 6s Plus“ su išinstaliuota „Facebook“ aplikacija ir kiekvieną vakarą, 22:30 val., fiksuodavo baterijos rodmenis. Telefonas nuo įkroviklio būdavo atjungiamas rytais, 7:30 val., ir naudojamas visą dieną su įprastais prisijungimo prie „Facebook“ įpročiais per „Safari“ naršyklę.

Pažymima, kad kas vakarą telefone būdavo likę iki 15 proc. daugiau baterijos energijos, be to, įrenginyje buvo sutaupyta papildomi 500 megabaitai laisvos atminties, nes buvo ištrinta „Facebook“ aplikacija.

Šis testas, anot „The Guardian“ tyrimo, buvo atliktas į pagalbą pasitelkiant ir daugiau „iPhone“ ir „Facebook“ mobiliosios aplikacijos naudotojų. Visi, kurie savaitei atsisakė „Facebook“ aplikacijos, sulaukė tokių pat ar panašių rezultatų.

Socialinis tinklas „Facebook“ teigia tiriantis šį atvejį.

Naujasis „iPhone 6S“ – prieš stambaus kalibro snaiperinį šautuvą

iPhone 6S

Kiekvienais metais naujausia „Apple“ produkcija yra mėtoma, skandinama, trankoma ar šaudoma. Tokie „testuotojai“ yra itin pamėgę išmaniuosius telefonus „iPhone“.

Šįkart, vos rugsėjo pradžioje išleistas telefonas „iPhone 6S“ pateko į „YouTube“ kanalo „FullMag“ rankas, kurie naujausių technikos stebuklų nepabijo sušaudyti iš pačių rimčiausių ginklų.

Vaizdo įraše matyti, kaip stambaus kalibro snaiperio šautuvu „Barrett M82“ yra nusitaikoma ir šaunama į išilgai padėta rožinio aukso spalvos „iPhone 6S“ modelį. „Barrett M82“ – amerikiečių konstruktoriaus Ronnie Barretto 1982 metais sukurtas šautuvas, į šipulius sudraskantis bet kokį tokio tipo daiktą.

Tačiau, gal „iPhone 6S“ pavyks atsilaikyti? Pamatykite patys.

„iPhone 6S“ po vandeniu išgyveno visą valandą

iPhone-6s-Water-Resistant-1024x571

Vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“ plinta filmukas, kuriame vaizduojama, kaip daugiau nei valandą vandens pilname dubenyje yra laikomi du išmanieji telefonai: „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“. Praėjus šiam laikui ir ištraukus telefonus, nei vienas jų nebuvo pažeistas.

Nors kompanija „Apple“ niekada neskelbė, kad  jos gaminami įrenginiai yra atsparūs vandeniui ar bent drėgmei, šis vaizdo įrašas, kaip ir daugelis kitų į „YouTube“ patalpintų per kelis metus, kelia nemažai klausimų.

Po šio testo abu telefonai, kaip matoma vaizdo įraše, pavyzdingai atliko būtiniausias funkcijas. Žinoma, toks bandymas vandenyje, kai įrenginiai tiesiog paguldomi talpos dugne ir nėra spaudžiami didžiulio slėgio, neimituoja kasdienių situacijų, kuomet vartotojai nepataisomai sugadina įrenginį dėl vandens.

Tačiau tokio testo atlikimas, pavyzdžiui, duše ar paplūdimyje turėtų gerokai padidinti skvarbesnę vandens žalą vidiniams telefonų komponentams. Svarbiausia yra prisiminti, kad tokie ar panašūs vaizdo įrašai neverčia „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ atspariais vandeniui.

Vaizdo įrašas atskleidžia „iPhone 6S“ didesnės operatyviosios RAM atminties privalumą

iPhone 6S RAM Safari

Kai „Apple“ pristatė išmanųjį telefoną „iPhone 6S“, nebuvo paminėta, kad naujasis modelis turi nebe 1, kaip pirmtakas, o 2 gigabaitus (GB) operatyviosios RAM atminties. Toks RAM padidinimas vėliau buvo patvirtintas „Xcode“ programuotojų ir apžvalgininkų.

Operatyviosios atminties padidinimas leis „iPhone“ savo darbinėje atmintyje laikyti daugiau aplikacijų ir duomenų, o tai užtikrins greitesnį jų apdirbimą ir užkrovimą.

„iDownloadBlog“ atliko apžvalgą, kuria demonstruoja, kaip skiriasi kelių svetainių užkrovimo greitis naršyklėje „Safari“ tarp dviejų įrenginių: „iPhone 6“ ir „iPhone 6S“.

Vaizdo įraše matoma, kad „iPhone 6S“ gali atmintyje laikyti daugiau aktyvių svetainių ir jų nebereikia iš naujo perkrauti, kai vėl yra atidaromos svetainių kortelės. Didesnis RAM kiekis taip pat turėtų leisti fone veikti daugiau aplikacijų ir nereikalauti naujo jų paleidimo.

Tai, ko laukėte: „iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

„iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

Praėjusiais metais žiniasklaida buvo pamišusi dėl vis daugėjančių pranešimų, kad „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ linksta, kai telefonas yra laikomas galinėje kelnių kišenėje ir ant jo atsisėdama. Ar po metų „Apple“ išsprendė šią problemą?

Atsakymą į šį klausimą nusprendė išaiškinti „YouTube“ kanalo „uBreakiFix“ komanda, kuri prieš metus „iPhone 6 Plus“ sulenkimą atskleidė spausdama telefoną daugiau kaip 45 kilogramų jėga. Būtent tokiu pačiu svoriu buvo išmėgintas ir naujasis „iPhone 6S Plus“.

Testo metu paaiškėjo, kad nors naujausias „iPhone“ modelis spaudžiamas tokios jėgos linksta, priešingai nei jo pirmtakas „iPhone 6 Plus“, telefonas nelinksta tiek daug, o svarbiausia – po lenkimo atsistato į pradinę padėtį.

„uBreakiFix“ pažymi, kad geras „iPhone 6S Plus“ rezultatas šiame teste yra dėl sustiprinto 7000 serijos aliuminio, kurį „Apple“ panaudojo kurdama šių metų „iPhone“ modelius. Tiesa, apžvalgininkai įspėja, kad net ir tokiu atveju telefono nederėtų laikyti galinėje kelnių kišenėje ar ten, kur telefono korpusas gali gauti didesnės jėgos spaudimą.

Kviečiame pasižiūrėti apžvalgos vaizdo įrašą.