„iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

Tai, ko laukėte: „iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

„iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

Praėjusiais metais žiniasklaida buvo pamišusi dėl vis daugėjančių pranešimų, kad „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ linksta, kai telefonas yra laikomas galinėje kelnių kišenėje ir ant jo atsisėdama. Ar po metų „Apple“ išsprendė šią problemą?

Atsakymą į šį klausimą nusprendė išaiškinti „YouTube“ kanalo „uBreakiFix“ komanda, kuri prieš metus „iPhone 6 Plus“ sulenkimą atskleidė spausdama telefoną daugiau kaip 45 kilogramų jėga. Būtent tokiu pačiu svoriu buvo išmėgintas ir naujasis „iPhone 6S Plus“.

Testo metu paaiškėjo, kad nors naujausias „iPhone“ modelis spaudžiamas tokios jėgos linksta, priešingai nei jo pirmtakas „iPhone 6 Plus“, telefonas nelinksta tiek daug, o svarbiausia – po lenkimo atsistato į pradinę padėtį.

„uBreakiFix“ pažymi, kad geras „iPhone 6S Plus“ rezultatas šiame teste yra dėl sustiprinto 7000 serijos aliuminio, kurį „Apple“ panaudojo kurdama šių metų „iPhone“ modelius. Tiesa, apžvalgininkai įspėja, kad net ir tokiu atveju telefono nederėtų laikyti galinėje kelnių kišenėje ar ten, kur telefono korpusas gali gauti didesnės jėgos spaudimą.

Kviečiame pasižiūrėti apžvalgos vaizdo įrašą.