„Apple“ atskleidė, kaip bus galima stebėti pristatymo transliaciją

Kompanija „Apple“ patvirtino, kad kovo 21-ą dieną vyksiantis pristatymas bus transliuojamas internetu. Pristatymo metu tikimasi išvysti naują išmanųjį telefoną „iPhone SE“ ir atnaujintą planšetinį kompiuterį „iPad Air 3“, dar vadinamą mažesne „iPad Pro“ versija.

Kaip ir įprastai, transliaciją bus galima patogiai stebėti per kompiuterius „Mac“, mobiliuosius įrenginius „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“, taip pat antros, trečios ir ketvirtos kartų televizijos priedėlius „Apple TV“. Be to, transliaciją galės stebėti ir „Windows“ vartotojai.

Norint stebėti renginį gyvai, kovo 21 dieną, 19 val. Lietuvos laiku įrenginio naršyklėje reikės atidaryti šią nuorodą. „Apple TV“ vartotojai pristatymui stebėti turės pasinaudoti specialia „Apple“ renginių programėle, kuri šiuose įrenginiuose įprastai atsiranda iki pristatymo likus vienai dienai.

Kaip ir visada, naujienų portalas iTouch.lt pateiks svarbiausias naujienas iš „Apple“ pristatymo, todėl kviečiame sekti portalo naujienas socialiniuose tinkluose „Facebook“„Twitter“ ir „Instagram“.

„Apple” prižada: spalio 16 dienos renginį transliuos internetu

Oficialu: spalio 16 dieną „Apple“ pristatys naujienų

„Apple” patvirtino, kad spalio 16 dieną vyksiantį renginį transliuos gyvai internetu ir per specialų „Apple TV” kanalą, skelbia „MacRumors”.

Kompanija atnaujino specialų apple.com/live transliacijos puslapį, kuriame patvirtinama, jog lankytojai spalio 16 d., 20 val.. Lietuvos laiku galės stebėti transliaciją gyvai.

Prognozuojama, kad „Apple” renginio metu pristatys planšetinį kompiuterį „iPad Air 2”, atnaujintus kompiuterius „iMac” ir paskelbs oficialų operacinės sistemos „OS X Yosemite” startą.

Kviečiame sekti iTouch.lt „Facebook” ir „Twitter” arba užsisakyti naujienų pranešimus tiesiai į savo kompiuterį.

Oficialu: spalio 16 dieną „Apple“ pristatys naujienų

Oficialu: spalio 16 dieną „Apple“ pristatys naujienų

Kaip ir buvo tikėtasi, kompanija „Apple“ spalio 16-ą dieną, ketvirtadienį surengs spaudos konferenciją. Tai paaiškėjo „Apple“ nuo šiandienos pradėjus siuntinėti kvietimus žiniasklaidai į renginį.

Skelbiama, kad pristatymas vyks kompanijos būstinėje, esančioje Kupertino miestelyje, Kalifornijoje.

Iš anksčiau pasklidusių gandų galima spėti, kad „Apple“ ruošiasi pristatyti naujos kartos planšetinius kompiuterius „iPad Air“ ir „iPad mini“. Be to, kompanija taip pat gali atnaujinti kompiuterių „iMac“ liniją, išleisdama 27 colių įstrižainės modelį su „Retina“ ekranu.

Kiek mažiau populiarumo sulaukiantis gandas yra „Mac mini“ atnaujinimas, nors šis kompiuteris paskutinį kartą „Apple“ dėmesio sulaukė 2012 metų pabaigoje, o oficialus šio renginio šūkis tai ir skelbia: „Tai buvo per daug ilgai“ (angl. – It’s been way too long).

Pristatymas turėtų taip pat skelbti oficialią pradžią naujai operacinei sistemai „OS X Yosemite“, kuri pirmą kartą dienos šviesą išvydo dar vasarą. Tiesa, tik programuotojai ir saujelė vartotojų gavo oficialią teisę ją ištestuoti.

Gandas: „Apple“ spalio 16 dieną pristatys naujus „iPad“

„iPad Air“

„Apple“ jau spalio 16 dieną gali pristatyti naujos kartos planšetinius kompiuterius „iPad“, skelbia „Recode“. Anksčiau buvo manyta, jog „Apple“ renginys vyks spalio 21-ąją.

Manoma, kad renginio metu „Apple“ pristatys naujos kartos planšetes „iPad Air“ ir „iPad mini“.

Naujieji „iPad“, teigiama, turės greitesnius procesorius, greičiausiai tokius pat – A8 – kaip „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“, ir galbūt net pirštų antspaudų sensorių „Touch ID“.

Taip pat, renginyje turėtume išvysti atnaujintus „iMac“ bei oficialų operacinės sistemos „OS X Yosemite“ išleidimą.

Oficialu: „Apple“ ruošiasi kažką pristatyti rugsėjo 9 dieną

Kompanija „Apple“ oficialiai paskelbė apie rugsėjo 9-ąją dieną vyksiantį spaudos renginį. Manoma, kad renginyje gali būti pristatytas naujos kartos išmanusis telefonas „iPhone“ bei inovatyvus dėvimas įrenginys – išmanusis laikrodis.

Skelbiama, kad renginys prasidės kaip įprasta, t.y. 20 val. Lietuvos laiku. Greičiausiai kompanijos gerbėjams visame pasaulyje bus suteikta galimybė stebėti renginio transliaciją gyvai internetu.

Tiesa, spėjama, kad renginio vieta šįkart bus skirtinga nuo ankstesnių. Iki šiol dauguma „Apple“ pristatymo renginių vykdavo San Franciske įkurtame „Yerba Buena“ menų centre, tačiau šio rudens renginys gali įvykti Kupertino mieste, kuriame yra įsikūrusi centrinė „Apple“ būstinė.

 

„Apple“ pradėjo ruošti pastatą, kuriame pirmadienį prasidės konferencija WWDC 2014

„WWDC 2014“

„Apple“ pradėjo ruoštis pirmadienį prasidėsiančiai programuotojų konferencijai WWDC 2014 – puošiamas San Franciske esantis „Moscone“ renginių centras.

Tai pirmieji pastebėjo miesto gyventojai, pradėję į socialinius tinklus masiškai kelti pastato išorės ir vidaus nuotraukas. Jose matyti, kaip „Apple“ stendais ir reklamomis uždengiamos sienos.

Reklamose matomas ir šių metų konferencijos šūkis: „Write the code. Change the World“.

WWDC 2014 pristatymo metu tikimasi išvysti atnaujintas operacinių sistemų „iOS“ ir „OS X“ versijas bei atnaujintus ir atpigintus kompiuterius „iMac“.

181799-1280-2 „Apple“ pradėjo ruošti pastatą, kuriame pirmadienį prasidės konferencija WWDC 2014 „Apple“ pradėjo ruošti pastatą, kuriame pirmadienį prasidės konferencija WWDC 2014

Skaičiai, kuriais „Apple“ gali didžiuotis

Kompanija „Apple“

Kompanija „Apple“, antradienį pristačiusi šūsnį naujų produktų, paviešino įdomios statistikos apie mobiliąją operacinę sistemą „iOS 7“, muzikos transliavimo internetu paslaugą „iTunes Radio“, didžiausią mobiliųjų aplikacijų parduotuvę pasaulyje „App Store“ ir planšetinį kompiuterį „iPad“.

Dar vasaros pradžioje pristatyta, tačiau tik prieš daugiau nei mėnesį viešai prieinama tapusi „iOS 7“ susilaukė itin didelio vartotojų susidomėjimo. Pranešama, kad per pirmas penkias dienas nuo išleidimo naujausią operacinės sistemos versija įdiegta į 200 mln. „iOS“ įrenginių.

Kaip teigė „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas, „iOS 7“ yra greičiausiai auganti „iOS“ versija iki šiol“. Anot jo, „iOS 7“ šiuo metu naudoja 64 procentai kompanijos sukurtų mobiliųjų įrenginių.

Per kiek daugiau nei mėnesį nuo oficialaus išleidimo, „iTunes Radio“ jau turi virš 20 mln. muzikos klausytojų, kurie per daugiau nei 30 dienų perklausė 1 milijardą muzikos kūrinių. Tiesa, šie skaičiai – JAV gyventojų pasiekimas, mat kol kas tik šioje šalyje galima naudotis šia paslauga.

Prieš pristatant planšetinį kompiuterį „iPad Air“, paminėta, kad „Apple“ jau yra pardavusi 170 mln. „iPad“ planšečių. Tai išties geras pasiekimas atsižvelgiant į tai, jog pirmasis „iPad“ pristatytas vos prieš trejus metus, 2010-aisiais.

„Apple“ nepraleido progos nudžiuginti ir mobiliųjų aplikacijų mylėtojus. Pranešama, jog elektroninėje parduotuvėje „App Store“ jau yra virš 1 mln. aplikacijų, iš kurių 475 tūkst. yra skirtos „iPad“. Aplikacijų kūrėjams „Apple“ jau yra išmokėjusi per 13 mlrd. JAV dol.