Kovo 21-osios renginio oficialus kvietimas atrodo būtent taip. / Apple.com nuotr.

„Apple“ atskleidė, kaip bus galima stebėti pristatymo transliaciją

Kompanija „Apple“ patvirtino, kad kovo 21-ą dieną vyksiantis pristatymas bus transliuojamas internetu. Pristatymo metu tikimasi išvysti naują išmanųjį telefoną „iPhone SE“ ir atnaujintą planšetinį kompiuterį „iPad Air 3“, dar vadinamą mažesne „iPad Pro“ versija.

Kaip ir įprastai, transliaciją bus galima patogiai stebėti per kompiuterius „Mac“, mobiliuosius įrenginius „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“, taip pat antros, trečios ir ketvirtos kartų televizijos priedėlius „Apple TV“. Be to, transliaciją galės stebėti ir „Windows“ vartotojai.

Norint stebėti renginį gyvai, kovo 21 dieną, 19 val. Lietuvos laiku įrenginio naršyklėje reikės atidaryti šią nuorodą. „Apple TV“ vartotojai pristatymui stebėti turės pasinaudoti specialia „Apple“ renginių programėle, kuri šiuose įrenginiuose įprastai atsiranda iki pristatymo likus vienai dienai.

Kaip ir visada, naujienų portalas iTouch.lt pateiks svarbiausias naujienas iš „Apple“ pristatymo, todėl kviečiame sekti portalo naujienas socialiniuose tinkluose „Facebook“„Twitter“ ir „Instagram“.