Nutekinta galimai telefono „iPhone 7“ nuotrauka

Kinų tinklaraštis „Bastille Post“ nutekino galimai išmaniojo telefono „iPhone 7“ nuotrauką, kurioje, teigiama, matyti aiškesnis kito kompanijos „Apple“ flagmano dizainas.

Labiausiai pastebimas įrenginio nuotraukoje išskirtinumas yra dviejų lęšių kamera. Ją juosia iki šiol dar „Apple“ telefonuose nematytas dizaino elementas, sujungiantis abu lęšius į vieną kamerą.

Tiesa, šioje nuotraukoje kamera atrodo kitaip nei anksčiau pasklidusiose nuotraukose, kuriose lęšiai vaizduoti kaip dvi atskiros kameros.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nuotraukoje taip pat matyti pažįstamas blykstės ir mikrofono išdėstymas, tačiau joje nėra matomos ryšio antenų juostos, puikiai žinomos visiems „iPhone 6“ ir naujesnių modelių naudotojams. Dar vasario pradžioje buvo skelbta, kad „Apple“ gali atsisakyti antenų juostų, nes toks žingsnis suteiktų vientiso metalo galinės korpuso dalies išvaizdą.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nemažai kalbų sukėlė nuotraukoje matomi trys taškai, esantys telefono galinės dalies apačioje. Spėjama, kad tai gali būti „Smart Connector“ jungtis, pirmą kartą pristatytos kartu su planšetiniu kompiuteriu „iPad Pro“ ir gebančios perduoti elektros energiją ir duomenis.

Visgi, nėra aišku, kaip „Smart Connector“ jungtis galėtų būti panaudota telefone „iPhone“, nes kol kas vienintelis šią jungtį palaikantis aksesuaras yra „iPad Pro“ skirta klaviatūrą-dėklas.

Kol kas nėra aišku, kada tiksliai bus pristatytas „iPhone 7“, tačiau šio telefono pristatymui „Apple“ greičiausiai pasirinks įprastą rudens sezoną.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Naujas 4 colių įstrižainės ekraną turintis „iPhone“ – su 12 megapikselių kamera?

Žymus ir tiksliai „Apple“ planus atspėjantis tyrimų bendrovės „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo paviešino atliktą tyrimą, kuriuo teigia, kad sekančios kartos „Apple“ išmanusis telefonas su 4 colių įstrižainės ekranu pasižymės 12 megapikselių galine kamera.

Analitikas taip pat teigia, kad kitos taip vadinamo „iPhone SE“ (arba „iPhone 5se“) specifikacijos bus panašios į „iPhone 6“, įskaitant „A9“ procesorių ir „NFC“ technologijos palaikymą paslaugos „Apple Pay“ veikimui.

Tikimasi, kad šio „iPhone“ dizainas bus panašus į „iPhone 5s“, tačiau ekrano kraštinės bus užapvalintos, visai kaip „iPhone 6“ ir naujesniuose modeliuose. Be to, vartotojai galės rinktis 16 arba 64 gigabaitų vidinę atmintį, o jo baterija bus šiek tiek didesnės talpos nei „iPhone 5s“.

Visgi, geromis specifikacijomis pasižymėsiantis sekantis „iPhone“ neturės „3D Touch“ palaikymo, kuriuo gali pasigirti „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ naudotojai.

„iPhone SE“ turėtų pasirodyti jau kovo 15 dienos pristatymo metu, o jo kaina, anot Ming-Chi Kuo, sieks 400-500 eurų. Tačiau naujo modelio pasirodymas turėtų pradžiuginti norinčius įsigyti „iPhone“ pigiau, nes planuojamas „iPhone 5s“ atpiginimas.

Paaiškėjo, kaip gali atrodyti telefonas „iPhone 7“

Kompanijos „Apple“ gandais apipinto išmaniojo telefono „iPhone 7“ nesitikima išvysti iki pats rugsėjo mėnesio, tačiau jau prasideda spėlionės, kaip galėtų atrodyti naujasis „Apple“ išmanusis telefonas.

Anot patikimo portalo MacRumors.com šaltinio, „iPhone 7“ dizainas bus labai panašus į šiuo metu prekyboje esančių „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“, tačiau su dvejomis išimtimis.

Pirmoji – telefono kamera, kuri, teigiama, nebebus išsikišusi iš korpuso kaip dviejuose ankstesniuose modeliuose. Be to, „iPhone 7 Plus“ netgi gali pasižymėti dviejų lęšių kamera, o „iPhone 7“ – labiau tradicine kamera.

Kitas ryškus „iPhone 7“ pasikeitimas, manoma, bus antenos juostų ant korpuso galinės dalies atsisakymas. Toks žingsnis suteiktų vientiso metalo galinės korpuso dalies išvaizdą. Tačiau, antenų juostos nuo korpuso šonų, regis, nedings.

Tiesa, portalo šaltinis negalėjo atsakyti, ar „iPhone 7“ korpusas bus plonesnis už pirmtakų, nors tokios naujovės tikimasi.

„iPhone 7“ konceptas

Projektas „iFotografija“ kviečia dalintis su „Apple“ įrenginiais kurtomis nuotraukomis

Rugsėjo pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ startavo projektas „iFotografija“, kuriuo siekiama suburti lietuvišką, su „Apple“ įrenginiais, t.y. „iPhone“, „iPad“ ir kt., nuotraukas kuriančią bendruomenę.

„Facebook“ puslapyje jau galima rasti nemažai įvairių žmonių atsiųstų nuotraukų. Prie kiekvienos iš jų yra nurodoma, su kokiu įrenginiu nuotrauka yra sukurta, kas jos autorius, kokiomis programomis nuotrauka yra apdorota.

Kviečiame ir jus dalintis savo su „Apple“ įrenginiais kurtomis nuotraukomis, siunčiant jas adresu ieva@itouch.lt arba asmenine žinute „Facebook“ puslapyje. Siunčiamų nuotraukų aprašymo reikalavimai pateikti čia.

Tapkite „iFotografija“ gerbėjais!

Mėgstate kurti asmenukes? Tuomet „iPhone 6S“ bus geriausias pasirinkimas

FaceTime iPhone 6

Kompanija „Apple“ ruošiasi su išmaniuoju telefonu „iPhone 6S“ pristatyti didelių atnaujinimų, susijusių su telefono priekine „FaceTime“ kamera.

„KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo investuotojams pateikė savo nuomonę, pagal kurią „iPhone 6S“ turėtų pasižymėti 5 megapikselių priekine „FaceTime“ kamera, kuri paverstų šį telefoną geriausia iki šiol asmenukių darymo mašina.

Be to, kiek anksčiau yra pasirodę gandų, kad priekinė „iPhone“ kamera gali sulaukti blykstės ir būti šiek tiek didesnė, o tai leistų kurti kokybiškesnes nuotraukas prasčiau apšviestoje aplinkoje.

Analitikas taip pat teigia, kad „Apple“ su naujo modelio išleidimu nepakeis „iPhone“ vidinės talpos dydžių, kurie ir toliau išliks 16, 64 ir 128 gigabaitų.

„iPhone 6S“ turėtų būti išleistas jau rugsėjo 9 dieną per San Franciske, JAV įvyksiantį „Apple“ renginį žiniasklaidai.

„Apple“ paskelbė „iPhone 6 Plus“ kameros keitimo programą

„iPhone 6 Plus“

Kompanija „Apple“ nustatė, kad maža dalis išmaniųjų telefonų „iPhone 6 Plus“ gali susidurti su galinės fotokameros „iSight“ problemomis, kai su ja padarytos nuotraukos gali būti išblukusios. Tokie įrenginiai buvo parduodami nuo 2014 metų rugsėjo iki 2015 metų sausio.

„Apple“ teigia, kad jei jūsų įrenginys susiduria su tokia problema ir jo serijinis numeris patenka į programos galimų įrenginių serijinių numerių sąrašą, „iSight“ kamera bus pakeista į naują nemokamai.

Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys patenka į programą, apsilankykite oficialiame kameros keitimo programos puslapyje ir suveskite įrenginio serijinį numerį į tam skirtą laukelį.

Lietuvoje oficialiai „iPhone 6 Plus“ kameros keitimo programą aptarnaus autorizuotas „Apple“ paslaugų teikėjas „iDeal“.

„Apple“ išleido atnaujintus muzikos grotuvus „iPod touch“, „iPod nano“ ir „iPod shuffle“

„iPod touch“

Kompanija „Apple“ trečiadienį išleido atnaujintus muzikos grotuvus „iPod touch“, „iPod nano“ ir „iPod shuffle“. Nors pastarieji du sulaukė tik naujų korpusų spalvų, „iPod touch“ greta to gali pasigirti ir naujomis techninėmis specifikacijomis.

„iPod touch“ nuo šiol vartotojai galės pasirinkti su 16, 32, 64 ar net 128 gigabaitų vidine atmintimi. Šių talpų modeliai atitinkamai Europoje kainuos 229, 279, 339 arba 449 eurus.

Atnaujintas grotuvas taip pat pasižymi 8 megapikselių galine kamera bei 64 bitų „A8“ procesoriumi, kuris pasitarnaus grotuvą naudojant kaip žaidimų konsolę.

Visus tris grotuvus – „iPod touch“, „iPod nano“ ir „iPod shuffle“ – vartotojai gali rinktis iš pilkos, mėlynos, auksinės, rožinės ir sidabrinės spalvų.

Be to, ilgametė „Apple“ vykdoma kovos su AIDS programa leidžia rinktis visus šiuos tris įrenginius ir su raudonos spalvos korpusais.

„iPod nano“