„YouTube“ vaizdo įraše – „iPhone 7“ ir „iPhone SE“ skirti dėklai

Vaizdo įrašų svetainės „YouTube“ kanale „Unbox Therapy“ apžvalgininkas Lewisas Hilsentegeris dalinasi įspūdžiais apie išmaniesiems telefonams „iPhone 7“ ir „iPhone SE“ skirtus dėklus, kurie atkeliavo tiesiai iš Kinijos.

Turint omenyje, kad vaizdo įraše matomi dėklai yra sukurti gana kokybiškai ir tiksliai, nenuostabu, kad tariamai pasirodysiančių telefonų dėklai atitinka visus pagrindinius prieš tai sklidusius gandus apie „iPhone 7“ ir „iPhone SE“ korpusų dizainus.

Hilsentegeris apžvalgą pradeda palygindamas „iPhone SE“ skirtą dėklą su „iPhone 5“. Šeštos kartos „iPhone“ pavyko įsprausti į dar neišleistam „iPhone“ skirtą dėklą. Vienintelis neatitikimas – dėklo garso mygtukų išpjovos. Greičiausiai to priežastis yra ta, kad „Apple“ gali išleisti „iPhone SE“ su „iPhone 6“ būdingu korpuso kraštinių nuožulnumu.

Tačiau „iPhone 7“ skirtas dėklas turėjo daugiau neatitikimų. Palyginus dėklą su „iPhone 6s“, pastebėta, kad dėkle esanti anga įrenginio kamerai neatitinka „iPhone 6s“ kameros pozicijos. Nors dėklas naujausiam „Apple“ išmaniajam telefonui tiko kuo puikiausiai, dėklo anga įrenginio kamerai buvo kiek žemiau nei įprasta.

Taip yra todėl, kad jau kuris laikas sklando gandai, jog „Apple“ telefone „iPhone 7“ gali įmontuoti dviejų lęšių kamerą, kuri, savaime aišku, užimtų daugiau vietos.

Be to, rudenį planuojamo pristatyti „iPhone 7“ dėkle matyti didesnė anga prie įkrovimo jungties, nes  viena iš didžiausių šio flagmano naujovių, manoma, bus įprastos garso jungties atsisakymas. Vietoje jos „Apple“ siūlys vartotojams jungti garso aksesuarus per „Lightning“ jungtį.

Kviečiame pasižiūrėti „Unbox Therapy“ vaizdo įrašą.

Telefonas „iPhone 7“ – su 256 gigabaitų SSD atmintimi?

Italų tinklaraštis „HDblog“ internete paviešino kompanijos „SanDisk“ 256 gigabaitų SSD atminties lustų nuotraukas, kurie, spėjama, gali būti įmontuoti į kitos kartos išmanųjį telefoną „iPhone 7“.

Apie tokios talpos „Apple“ telefono pasirodymą gandai pasklido dar sausio mėnesį, kuomet kinų svetainė paskelbė apie „iPhone“ gamintojo planus išleisti 32, 128 ir 256 gigabaitų talpos telefonus.

NAND technologijos atminties lustus, kuriuos kuria „SanDisk“, „Apple“ praeityje jau yra panaudojusi keliuose „iPhone“ modeliuose: „iPhone 5“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Tačiau kituose modeliuose „Apple“ pasirinko naudoti tos pačios technologijos, bet kitų gamintojų – „Samsung“, „Toshiba“ ir „Hynix“ – lustus.

SanDisk atmintis

Šį gandą dar labiau sustiprina faktas, kad „SanDisk“ yra pavykę sukurti 256 gigabaitų atminties lustą, kuris yra mažesnis už 64 gigabaitų talpos konkurentų siūlomą alternatyvą.

Turint omenyje, kad „iPhone 7“ gali būti dar plonesnis už savo pirmtaką, mažiau vietos užimančio atminties modulio naudojimas būtų logiškas „Apple“ žingsnis.

Kol kas nėra aišku, ar „Apple“ kitos kartos „iPhone“ modelį vis dar išleis su 16 gigabaitų atmintimi, kuri susilaukė nemažai kritikos per pastaruosius metus.

Nutekinta galimai telefono „iPhone 7“ nuotrauka

Kinų tinklaraštis „Bastille Post“ nutekino galimai išmaniojo telefono „iPhone 7“ nuotrauką, kurioje, teigiama, matyti aiškesnis kito kompanijos „Apple“ flagmano dizainas.

Labiausiai pastebimas įrenginio nuotraukoje išskirtinumas yra dviejų lęšių kamera. Ją juosia iki šiol dar „Apple“ telefonuose nematytas dizaino elementas, sujungiantis abu lęšius į vieną kamerą.

Tiesa, šioje nuotraukoje kamera atrodo kitaip nei anksčiau pasklidusiose nuotraukose, kuriose lęšiai vaizduoti kaip dvi atskiros kameros.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nuotraukoje taip pat matyti pažįstamas blykstės ir mikrofono išdėstymas, tačiau joje nėra matomos ryšio antenų juostos, puikiai žinomos visiems „iPhone 6“ ir naujesnių modelių naudotojams. Dar vasario pradžioje buvo skelbta, kad „Apple“ gali atsisakyti antenų juostų, nes toks žingsnis suteiktų vientiso metalo galinės korpuso dalies išvaizdą.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

Nemažai kalbų sukėlė nuotraukoje matomi trys taškai, esantys telefono galinės dalies apačioje. Spėjama, kad tai gali būti „Smart Connector“ jungtis, pirmą kartą pristatytos kartu su planšetiniu kompiuteriu „iPad Pro“ ir gebančios perduoti elektros energiją ir duomenis.

Visgi, nėra aišku, kaip „Smart Connector“ jungtis galėtų būti panaudota telefone „iPhone“, nes kol kas vienintelis šią jungtį palaikantis aksesuaras yra „iPad Pro“ skirta klaviatūrą-dėklas.

Kol kas nėra aišku, kada tiksliai bus pristatytas „iPhone 7“, tačiau šio telefono pristatymui „Apple“ greičiausiai pasirinks įprastą rudens sezoną.

Nutekintos galimai telefono „iPhone 7“ nuotraukos

„Apple“ iš tiesų gali atsisakyti ausinių jungties telefone „iPhone 7“

Kompanija „Apple“ pasižymi istorija, kuri kupina atvejų, kai JAV technologijų milžinė atsisako visuotinai pripažintų technologinių standartų ir mano, kad jie yra pasenę. 

Tarp tokių atvejų – diskelių atsisakymas kompiuteryje „iMac“, CD diskų nuskaitymo įrenginio pašalinimas kartu su nešiojamo kompiuterio „MacBook Air“ išleidimu, „30-pin“ jungties iškeitimas į „Lightning“ su „iPhone 5“ modeliu bei naujasis „MacBook“, kuriame vietoje visų mums įprastų kompiuterio jungčių įmontuota viena „USB-C“ jungtis.

Ir kai „Apple“ nusprendžia taip pasielgti, vartotojai neretai siunta iš pykčio.

Tačiau šie metai gali būti ne išimtis „Apple“ naujovėms. Jau seniai sklinda gandai, kad išmanusis telefonas „iPhone 7“ greičiausiai nebeturės standartinės 3,5 mm ausinių jungties, kurią palaiko beveik visos mūsų turimos ausinės ar kiti išoriniai garso įrenginiai.

Gandus skelbiantis ir informaciją nutekinantis „Twitter“ kanalas @OnLeaks teigia paviešinęs „iPhone 7“ apsauginio dėklo nuotraukas. Jose matyti, kad telefono korpusas turėtų būti panašus į savo pirmtako „iPhone 6s“, tačiau vietoje dėklo išpjovos garso jungčiai matome išpjovą antram garsiakalbiui.

Jei tai tiesa ir šis dėklas yra sukurtas pagal jau pagamintą „iPhone 7“, naujasis „Apple“ išmanusis telefonas gali būti pirmasis „iPhone“, kuris pasižymės „stereo“ garsiakalbiais.

Žinoma, ausinių jungties atsisakymas vartotojams neturėtų sukelti daug problemų. Pirma, dėl to, kad prie telefono greičiausiai būtų pridėtos ausinės, prijungiamos per „Lightning“ jungtį. Antra, komplektacijoje pirkėjams būtų suteiktas adapteris, skirtas 3,5 ausinių jungtį koncertuoti į „Lightning“.

Tačiau, žinant „Apple“ ir jos papildomų aksesuarų verslą, galima spėti, kad toks adapteris galėtų būti parduodamas ir atskirai.

„iPhone 7“ pasižymės muzikos grotuvo „iPod touch“ plonumo korpusu?

Patikimas japonų tinklaraštis „Macotakara“ skelbia, kad kitas kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 7“ gali pasižymėti muzikos grotuvo „iPod touch“ plonumo korpusu, kurio storis siektų 6,1 mm.

Tai reikštų, kad naujojo „Apple“ telefono storis sumažėtų 1 milimetru, lyginant su jo pirmtaku „iPhone 6s“, kurio korpuso storis lygus 7,1 mm. Nors toks žingsnis į priekį iš pradžių gali pasirodyti sunkiai įmanomas, reiktų nepamiršti, kad pirmojo „Apple“ išmaniojo telefono storis siekė 11,6 mm, todėl šių metų numatomas progresas tikrai yra įgyvendinamas.

Telefonas „iPhone 7“, skelbiama, neturėtų labai daug kuo skirtis nuo savo pirmtako, išskyrus tai, kad bus atsisakyta standartinės ausinių jungties. Be to, tinklaraščio šaltiniai teigia, kad naujasis „Apple“ telefonas turės „stereo“ garsiakalbius ir šiek tiek plonesnę „Lightning“ jungtį, tačiau nepakankamai ploną, kad tektų keisti turimus kabelius.

Galiausiai, „Macotakara“ tikina, kad „iPhone 7“ nepasižymės atsparumu vandeniui. Nors tai gali šiek tiek nuvilti, verta paminėti, kad „Apple“ su „iPhone 6s“ modeliu šiek tiek padirbėjo ta linkme.

„iPhone 7“ ausinės nepasižymės triukšmo slopinimo technologija?

Kompanija „Apple“ kartu su išmaniuoju telefonu „iPhone 7“ nepristatys išorės triukšmą slopinančias ausines, skelbia „Business Insider“, remiantis „Barclays“ analitikų prognoze.

Jau kuris laikas sklando gandai, kad „Apple“ ne tik atsisakys įprastos garso jungties, taip priversdama vartotojus ausines jungti per „Lightning“ jungtį, bet ir kartu su sekančios kartos „iPhone“ modeliu išleis išorės triukšmą ir garsus slopinančias ausines.

Analitikas Blayne’as Curtisas ir Christopheris Hemmelgarnas teigia, kad su „iPhone 7“ kartu „Apple“ pridės „Lightning“ jungtį turinčias ausines, tačiau jose nebus panaudota JAV technologijų milžinės vienos iš tiekėjų „Cirrus“ sukurta triukšmo slopinimo technologija.

Anot analitikų, ši technologija turėtų praturtinti prie „iPhone“ pridedamas ausines ne vėliau kaip su „iPhone 7s“ išleidimu.

Manoma, kad būtent „Cirrus“, tiekianti „Apple“ su garsu susijusius komponentus ir technologijas, suteiks „iPhone“ gamintojai galimybę išleisti „Lightning“ jungtimi pasižyminčias ausines, o ateityje – ir išorės triukšmą slopinančias.

Išmanųjį telefoną „iPhone 7“ tikimasi išvysti jau šį rudenį. Be atsisakytos įprastos garso jungties, naujasis modelis gali nebeturėti ir „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ būdingų antenų juostų.

Paaiškėjo, kaip gali atrodyti telefonas „iPhone 7“

Kompanijos „Apple“ gandais apipinto išmaniojo telefono „iPhone 7“ nesitikima išvysti iki pats rugsėjo mėnesio, tačiau jau prasideda spėlionės, kaip galėtų atrodyti naujasis „Apple“ išmanusis telefonas.

Anot patikimo portalo MacRumors.com šaltinio, „iPhone 7“ dizainas bus labai panašus į šiuo metu prekyboje esančių „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“, tačiau su dvejomis išimtimis.

Pirmoji – telefono kamera, kuri, teigiama, nebebus išsikišusi iš korpuso kaip dviejuose ankstesniuose modeliuose. Be to, „iPhone 7 Plus“ netgi gali pasižymėti dviejų lęšių kamera, o „iPhone 7“ – labiau tradicine kamera.

Kitas ryškus „iPhone 7“ pasikeitimas, manoma, bus antenos juostų ant korpuso galinės dalies atsisakymas. Toks žingsnis suteiktų vientiso metalo galinės korpuso dalies išvaizdą. Tačiau, antenų juostos nuo korpuso šonų, regis, nedings.

Tiesa, portalo šaltinis negalėjo atsakyti, ar „iPhone 7“ korpusas bus plonesnis už pirmtakų, nors tokios naujovės tikimasi.

„iPhone 7“ konceptas