„iPhone 6S“

„Apple“ pabandė „iPhone 6S“ sukurti iš dalies atsparų vandeniui

Nors „Apple“ niekada neskelbė, kad jos gaminami telefonai yra atsparūs ar bent dalinai atsparūs vandeniui, naujausia profesionalių ardytojų „iFixit“ analizė rodo, kad išmanusis telefonas „iPhone 6S“ yra labiau atsparus vandeniui nei jo pirmtakas „iPhone 6“.

Naujojo „iPhone 6S“ ardymo metu pastebėta, kad telefone yra tarpinės tipo klijų, kurie juosia visą telefono ekrano ir korpuso susijungimo vietą. Tokios tarpinės skirtos tam, kad vanduo sunkiau patektų į įrenginio vidų.

Kaip teigia „iFixit“, „Apple“ ne šiaip sau prileido klijų aplink įrenginio ekraną. Regis, kad pats korpusas buvo sukurtas taip, kad šios tarpinės būtų jo sudedamoji dalis. Dėl to telefonas rėmelis buvo sukurtas 0,3 milimetro platesnis.

„iFixit“ taip pat pastebėjo, kad „iPhone 6S“ sisteminės plokštės jungtis yra padengta mažomis tarpinėmis, kurios irgi gali būti vienas iš būdu sulaikyti drėgmę nuo svarbiausio telefono komponento.

Tad nors tai nereiškia, kad su „iPhone 6S“ galima išbandyti savo galimybes baseine ar ežere, toks „Apple“ žingsnis gali būti puikus būdas apsisaugoti nuo netyčinio naujojo „iPhone“ ir drėgmės sąlyčio.