Telefonas „iPhone 7“ – su 256 gigabaitų SSD atmintimi?

Italų tinklaraštis „HDblog“ internete paviešino kompanijos „SanDisk“ 256 gigabaitų SSD atminties lustų nuotraukas, kurie, spėjama, gali būti įmontuoti į kitos kartos išmanųjį telefoną „iPhone 7“.

Apie tokios talpos „Apple“ telefono pasirodymą gandai pasklido dar sausio mėnesį, kuomet kinų svetainė paskelbė apie „iPhone“ gamintojo planus išleisti 32, 128 ir 256 gigabaitų talpos telefonus.

NAND technologijos atminties lustus, kuriuos kuria „SanDisk“, „Apple“ praeityje jau yra panaudojusi keliuose „iPhone“ modeliuose: „iPhone 5“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Tačiau kituose modeliuose „Apple“ pasirinko naudoti tos pačios technologijos, bet kitų gamintojų – „Samsung“, „Toshiba“ ir „Hynix“ – lustus.

SanDisk atmintis

Šį gandą dar labiau sustiprina faktas, kad „SanDisk“ yra pavykę sukurti 256 gigabaitų atminties lustą, kuris yra mažesnis už 64 gigabaitų talpos konkurentų siūlomą alternatyvą.

Turint omenyje, kad „iPhone 7“ gali būti dar plonesnis už savo pirmtaką, mažiau vietos užimančio atminties modulio naudojimas būtų logiškas „Apple“ žingsnis.

Kol kas nėra aišku, ar „Apple“ kitos kartos „iPhone“ modelį vis dar išleis su 16 gigabaitų atmintimi, kuri susilaukė nemažai kritikos per pastaruosius metus.