apple_earpods

„iPhone 7“ ausinės nepasižymės triukšmo slopinimo technologija?

Kompanija „Apple“ kartu su išmaniuoju telefonu „iPhone 7“ nepristatys išorės triukšmą slopinančias ausines, skelbia „Business Insider“, remiantis „Barclays“ analitikų prognoze.

Jau kuris laikas sklando gandai, kad „Apple“ ne tik atsisakys įprastos garso jungties, taip priversdama vartotojus ausines jungti per „Lightning“ jungtį, bet ir kartu su sekančios kartos „iPhone“ modeliu išleis išorės triukšmą ir garsus slopinančias ausines.

Analitikas Blayne’as Curtisas ir Christopheris Hemmelgarnas teigia, kad su „iPhone 7“ kartu „Apple“ pridės „Lightning“ jungtį turinčias ausines, tačiau jose nebus panaudota JAV technologijų milžinės vienos iš tiekėjų „Cirrus“ sukurta triukšmo slopinimo technologija.

Anot analitikų, ši technologija turėtų praturtinti prie „iPhone“ pridedamas ausines ne vėliau kaip su „iPhone 7s“ išleidimu.

Manoma, kad būtent „Cirrus“, tiekianti „Apple“ su garsu susijusius komponentus ir technologijas, suteiks „iPhone“ gamintojai galimybę išleisti „Lightning“ jungtimi pasižyminčias ausines, o ateityje – ir išorės triukšmą slopinančias.

Išmanųjį telefoną „iPhone 7“ tikimasi išvysti jau šį rudenį. Be atsisakytos įprastos garso jungties, naujasis modelis gali nebeturėti ir „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ būdingų antenų juostų.