Po „El Capitan“ atnaujinimo „Mac“ vartotojai susiduria su problema prisijungiant prie „iMessage“ ir „FaceTime“

Šios savaitės pradžioje išleistas operacinės sistemos „OS X El Capitan“ atnaujinimas 10.11.4 ne visiems vartotojams sukėlė maloniausius įspūdžius. Dalis jų skundžiasi, kad po atnaujinimo nepavyksta prisijungti prie „iMessage“ ir „FaceTime“ paslaugų.

„Apple“ diskusijų forume galima rasti nemažai sukurtų temų apie tai, kai bandant prisijungti prie minėtų paslaugų pasirodo klaida ir informuojama, kad nepavyko autentifikuoti mėginamos prijungti paskyros.

Tiesa, regis, kad su šia problema susiduria tie vartotojai, kurie atliko „švarų“ operacinės sistemos perrašymą, t.y. nenaujino, o įdiegė visiškai naujai.

Keli internautai teigia, kad susisiekė su „Apple“ dėl šios problemos ir ji patikino, kad yra informuota apie ją bei ieško sprendimo būdų. „Apple“ svetainėje, kurioje matomas visų kompanijos teikiamų internetinių paslaugų aktyvumas trečiadienį buvo užfiksuotas prisijungimo prie „iMessage“ ir „FaceTime“ sutrikimas.

„Apple“ už patentų pažeidimą turės sumokėti 625 mln. JAV dol.

Jungtinių Amerikos Valstijų federalinio teismo prisiekusieji nutarė, kad kompanija „Apple“ bendrovei „VirnetX“ turi sumokėti 625 mln. JAV dol. už sąmoningą patentų pažeidimą, skelbia „CNBC“.

Pranešama, kad „Apple“ panaudoja „VirnetX“ priklausančią technologiją savo sukurtose „FaceTime“ ir „iMessage“ paslaugose.

„VirnetX“ bylos pradžioje reikalavo 532 mln. JAV dol., tačiau galutinis teismo verdiktas viršijo jų lūkesčius. Tiesa, prieš tai „VirnetX“ buvo priteista 368 mln. JAV dol., tačiau tada apeliacinis teismas nustatė, kad prisiekusieji neteisingai suskaičiavo priteistą sumą ir sugrąžino bylą į teismą.

Teigiama, kad „Apple“ apskundė naujausią teismo sprendimą dėl galimo prisiekusiųjų suklaidinimo. Kol kas nėra aišku, ar teisėjas patenkins skundą. Tačiau „Apple“, spėjama, neigiamu atveju teiks apeliaciją.

Sekantį „Apple Watch“ išvysime ne anksčiau kitų metų vidurio

„Apple Watch“

Išmanųjį laikrodį „Apple Watch“ anksčiausiai galime tikėtis išvysti 2016 metų vasarą, teigia „Cowen and Company“. Investicinė bendrovė, remdamasi informacija iš įrenginio surinkėjų, mano, kad antros kartos „Apple“ laikrodis pasižymės plonesniu korpusu ir sklandesniu veikimu.

Bendrovės duomenimis, „Apple“ iki metų galo turėtų būti pardavusi 18 milijonų laikrodžio vienetų, tačiau kitais metais pardavimai gali siekti mažiausiai 45 mln. vienetų ribą. Tiesa, kitų metų prognozės gali būti kiek pesimistiškos, nes „Apple“ taip dar ir nepateikė tikrų „Apple Watch“ pardavimo skaičių.

Teigiama, kad atnaujintas „Apple Watch“ turėtų pasirodyti kitų metų viduryje. Pirmos kartos „Apple“ laikrodis į prekybą buvo išleistas šių metų balandžio 24 dieną.

Ir nors gandų apie taip vadinamą „Apple Watch 2“ dar nespėta daug priskleisti, bene laukiamiausia laikrodžio naujove yra laikoma „FaceTime“ kamera.

Mėgstate kurti asmenukes? Tuomet „iPhone 6S“ bus geriausias pasirinkimas

FaceTime iPhone 6

Kompanija „Apple“ ruošiasi su išmaniuoju telefonu „iPhone 6S“ pristatyti didelių atnaujinimų, susijusių su telefono priekine „FaceTime“ kamera.

„KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo investuotojams pateikė savo nuomonę, pagal kurią „iPhone 6S“ turėtų pasižymėti 5 megapikselių priekine „FaceTime“ kamera, kuri paverstų šį telefoną geriausia iki šiol asmenukių darymo mašina.

Be to, kiek anksčiau yra pasirodę gandų, kad priekinė „iPhone“ kamera gali sulaukti blykstės ir būti šiek tiek didesnė, o tai leistų kurti kokybiškesnes nuotraukas prasčiau apšviestoje aplinkoje.

Analitikas taip pat teigia, kad „Apple“ su naujo modelio išleidimu nepakeis „iPhone“ vidinės talpos dydžių, kurie ir toliau išliks 16, 64 ir 128 gigabaitų.

„iPhone 6S“ turėtų būti išleistas jau rugsėjo 9 dieną per San Franciske, JAV įvyksiantį „Apple“ renginį žiniasklaidai.

Gandai: „Apple Watch 2“ – su „FaceTime“ kamera, savu „Wi-Fi“ ir tokia pat baterija?

„Apple Watch“

Vos tik išmaniajam laikrodžiui „Apple Watch“ pasiekus fizines „Apple“ parduotuves pasirodė naujų detalių apie naujos kartos „Apple“ dėvimą įrenginį.

Anot portalo 9to5Mac.com šaltinių, „Apple Watch 2“ gali pasižymėti korpuso viršutinėje dalyje įmontuota „FaceTime“ kamera, leisiančia vartotojams atlikti ir priimti „FaceTime“ skambučius tiesiog per laikrodį.

Sekantis naujo laikrodžio modelio atnaujinimas turėtų būti sumažinta priklausomybė nuo „iPhone“. Tai reiškia, kad „Apple Watch 2“ turėtų gebėti pats prisijungti tiesiogiai prie „Wi-Fi“ tinklo ir gauti nedaug užimančią informaciją, pavyzdžiui, žinutes ar elektroninius laiškus. Tačiau „sunkesnė“ informacija vis dar bus perduodama per „iPhone“.

Įdomu yra tai, kad „Apple“, anot šaltinių, neplanuoja didelių atnaujinimų laikrodžio baterijai. Anot kompanijos atlikto tyrimo, vidutiniškai vartotojas dienos pabaigoje vis dar turi 30-40 proc. likusios neišnaudotos laikrodžio baterijos energijos.

Taip pat manoma, kad sekančios kartos „Apple“ išmanusis laikrodis gali siūlyti vartotojams kur kas daugiau modelių, įskaitant ir modelius, pagamintus iš kitokių nei dabar medžiagų, pavyzdžiui, titano, paladžio ar platinos.

Tikimasi, kad „Apple“ naują išmanųjį laikrodį išleis 2016 metais. Iki tol kompanija dar turi daug laiko išsirinkti geriausią variantą iš gausybės prototipų.

Teismas atmetė 368 mln. JAV dolerių ieškinį dėl patentų prieš „Apple“

„FaceTime“

Antradienį JAV apeliacinis teismas atmetė kompanijos „VirnetX“ pateiktą 368 milijonų JAV dolerių vertės ieškinį dėl patentų pažeidimo prieš „Apple“, skelbia „The Wall Street Journal“.

Kaip teigiama oficialiame teismo pranešime spaudai, ieškinys atmestas dėl netinkamos „VirnetX“ pateiktos informacijos prisiekusiesiems teismo metu.

„VirnetX“ savo ieškinyje teigė, kad „Apple“ pažeidė jos patentus savo teikiamoje vaizdo skambinimo funkcijoje „FaceTime“ ir virtualiuose privačiuose serveriuose (VPN).

Nors šimtamilijoninis ieškinys buvo atmestas, „Apple“ visgi pripažinta pažeidusi kelis ieškovo patentus. Byla ir vėl bus sugrąžinta į teisminio proceso stadiją, kurios metu bus nustatytas tikslus nuostolių dydis.