„Apple Watch“

Gandai: „Apple Watch 2“ – su „FaceTime“ kamera, savu „Wi-Fi“ ir tokia pat baterija?

„Apple Watch“

Vos tik išmaniajam laikrodžiui „Apple Watch“ pasiekus fizines „Apple“ parduotuves pasirodė naujų detalių apie naujos kartos „Apple“ dėvimą įrenginį.

Anot portalo 9to5Mac.com šaltinių, „Apple Watch 2“ gali pasižymėti korpuso viršutinėje dalyje įmontuota „FaceTime“ kamera, leisiančia vartotojams atlikti ir priimti „FaceTime“ skambučius tiesiog per laikrodį.

Sekantis naujo laikrodžio modelio atnaujinimas turėtų būti sumažinta priklausomybė nuo „iPhone“. Tai reiškia, kad „Apple Watch 2“ turėtų gebėti pats prisijungti tiesiogiai prie „Wi-Fi“ tinklo ir gauti nedaug užimančią informaciją, pavyzdžiui, žinutes ar elektroninius laiškus. Tačiau „sunkesnė“ informacija vis dar bus perduodama per „iPhone“.

Įdomu yra tai, kad „Apple“, anot šaltinių, neplanuoja didelių atnaujinimų laikrodžio baterijai. Anot kompanijos atlikto tyrimo, vidutiniškai vartotojas dienos pabaigoje vis dar turi 30-40 proc. likusios neišnaudotos laikrodžio baterijos energijos.

Taip pat manoma, kad sekančios kartos „Apple“ išmanusis laikrodis gali siūlyti vartotojams kur kas daugiau modelių, įskaitant ir modelius, pagamintus iš kitokių nei dabar medžiagų, pavyzdžiui, titano, paladžio ar platinos.

Tikimasi, kad „Apple“ naują išmanųjį laikrodį išleis 2016 metais. Iki tol kompanija dar turi daug laiko išsirinkti geriausią variantą iš gausybės prototipų.