„Instagram“ srautas neberodys naujausių nuotraukų

Vidutinis nuotraukų ir vaizdo įrašų dalinimosi tinklo „Instagram“ vartotojas įprastai nepamato per 70 procentų turinio, kurį seka savo sraute, įskaitant geriausių draugų nuotraukas ir jų veiklą. Todėl populiarus socialinis tinklas nusprendė pakeisti turinio rodymo tvarką.

Todėl „Instagram“ nuo antradienio turinį pradės po truputį rodyti nebe chronologine tvarka, o pagal specialų algoritmą, kuris nustatys, kokį turinį, tikėtina, vartotojai norėtų matyti pirmiau, remsis santykiai su asmenimis, paviešinusiais turinį.

Nors ši naujovė vartotojus pasieks po truputį, greitu metu prastos kokybės turinys nugarmės į vartotojų srauto pabaigą. Nors „Instagram“ tikina, kad visos nuotraukos ir vaizdo įrašai ir toliau bus rodomi, tik kitokia tvarka.

Šis pasikeitimas reiškia, kad, pavyzdžiui, jei nesinaudojote „Instagram“ aplikacija daugiau kaip puse paros, o jūsų draugas, kurio nuotraukas dažnai „laikinate“, prieš tiek laiko įkėlė nuotrauką, jūs vistiek tą nuotrauką matysite savo srauto viršuje.

Palyginimui, labai panašiu principu veikia „Instagram“ savininkės „Facebook“ ir trumpųjų žinučių „Twitter“ informacijos rodymo algoritmai.

„Google“, „Facebook“ ir kitos technologijų kompanijos seks „Apple“ pavyzdžiu – stiprins savo paslaugų saugumą

Kompanijos „Google“, „Facebook“, „Snapchat“, „WhatsApp“ ir kitos technologijų milžinės sieks sustiprinti savo paslaugų saugumą po to, kai „Apple“ sėkmingai kovoja su FTB dėl pastarosios bandymų apeiti tam tikras išmaniojo telefono „iPhone“ saugumo sistemas.

Kaip skelbia „The Guardian“, „WhatsApp“ sieks šifruoti visus vartotojų balso skambučius. Tuo tarpu „Facebook“ svarsto naujas saugumo galimybes savo vystomai susirašinėjimo aplikacijai „Messenger“, o „Snapchat“ dirba ties „saugaus susirašinėjimo sistema“.

Interneto paieškos gigantė „Google“, teigiama, peržiūrės 2014 metais pradėtą kurti elektroninių laiškų šifravimo projektą, kuriuo el. laiškai gali būti atkoduoti tik siuntėjo ir gavėjo.

Šis projektas buvo pradėtas kurti kartu su „Yahoo“, tačiau vėliau sustojo. Bet paskutinio meto įvykiai, pranešama, privertė abi kompanijas grįžti prie šio projekto.

Visos šios ir kitos technologijų kompanijos jau yra pareiškusios palaikymą „Apple“ kovoje su FTB.

„Facebook“ įsigijo populiarią veidų keitimo aplikaciją „MSQRD“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį patvirtino, kad nusprendė įsigyti aplikaciją „MSQRD“, leidžiančią jos naudotojams realiu metu, naudojantis įvairiais filtrais, telefono ekrane keisti savo veidą.

Neabejojama, kad šiuo pirkiniu „Facebook“ bandys konkuruoti su „Snapchat“ ir kitomis panašiomis aplikacijomis.

Oficialiame „Facebook“ pranešime teigiama, kad toks socialinio tinklo žingsnis padės „MSQRD“ pasiekti dar daugiau vartotojų. Šiuo metu „Facebook“ naudojasi arti 1,6 milijardo žmonių visame pasaulyje

Aplikacija išpopuliarėjo prieš keletą savaičių, kai tapo viena siunčiamiausių „App Store“ parduotuvėje. Aplikacija suteikė interaktyvų būdą keliems momentams pakeisti savo veidą į Leonardo DiCaprio, JAV prezidento Baracko Obamos ar kt.

„MSQRD“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Kaip išsigydyti „Facebook“ priklausomybę, jei naudojate „Mac“?

„SelfControl“ yra nemokama atvirojo kodo programa, kuri jums padės išsigelbėti nuo „Facebook“, laiką siurbiančių, darbingumą mažinančių ir prokrastinaciją skatinančių internetinių svetainių, portalų, elektroninio pašto serverių ir pan.

Jums pakaks parsisiųsti programą, pasirinkti laiko tarpą, kuriam norite užblokuoti prieigą, pridėti internetinius adresus į „juodąjį sąrašą“ (angl. blacklist) ir spustelti „Start“.

Viskas. Jūs apsaugojote save nuo „Facebook“ pančių nustatytam laikui, todėl nei programos išjungimas ar ištrynimas, nei kompiuterio perkrovimas nepadės.

Ši programa skirta „Mac“ kompiuterių naudotojams, turintiems 10.5 ar naujesnę „OS X“ versiją.

Atsisiųsti „SelfControl“ galite iš oficialios programos svetainės.

Išinstaliuokite „Facebook“ aplikaciją iš „iPhone“ – tai sutaupys iki 15 proc. baterijos

Socialinio tinklo „Facebook“ mobiliosios aplikacijos išinstaliavimas ir prisijungimas prie soc. tinklo per „Safari“ naršyklę gali sutaupyti iki 15 proc. telefono „iPhone“ baterijos energijos, skelbiama remiantis „The Guardian“ atliktu tyrimu.

Leidinys lygiai savaitę testavo „iPhone 6s Plus“ su išinstaliuota „Facebook“ aplikacija ir kiekvieną vakarą, 22:30 val., fiksuodavo baterijos rodmenis. Telefonas nuo įkroviklio būdavo atjungiamas rytais, 7:30 val., ir naudojamas visą dieną su įprastais prisijungimo prie „Facebook“ įpročiais per „Safari“ naršyklę.

Pažymima, kad kas vakarą telefone būdavo likę iki 15 proc. daugiau baterijos energijos, be to, įrenginyje buvo sutaupyta papildomi 500 megabaitai laisvos atminties, nes buvo ištrinta „Facebook“ aplikacija.

Šis testas, anot „The Guardian“ tyrimo, buvo atliktas į pagalbą pasitelkiant ir daugiau „iPhone“ ir „Facebook“ mobiliosios aplikacijos naudotojų. Visi, kurie savaitei atsisakė „Facebook“ aplikacijos, sulaukė tokių pat ar panašių rezultatų.

Socialinis tinklas „Facebook“ teigia tiriantis šį atvejį.

„Facebook“ ištaisė sparčiai bateriją eikvojančią aplikacijos versiją

Socialinis tinklas „Facebook“ nustatė „iOS“ įrenginiams skirtos mobilios aplikacijos priežastis, kurios sukeldavo greitesnį įrenginio baterijos išsikrovimą. Todėl ketvirtadienį buvo išleista šias problemas ištaisanti aplikacijos versija.

Kaip teigia „Facebook“, pagrindinė problema su blogąja aplikacijos versija buvo neproporcingas įrenginio pagrindinio procesoriaus išnaudojimas.

Antroji problema, kuri taip pat sunaudodavo daug energijos, buvo klaida, kuomet po vaizdo įrašo peržiūros išjungus aplikaciją įrašo garso takelis ir toliau būdavo siunčiamas iš serverio.

Naujausią „Facebook“ versiją galima atsisiųsti iš „App Store“.

„Facebook Messenger“ aplikaciją nuo šiol galima naudoti ir be „Facebook“ paskyros

„Facebook Messenger“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį atnaujino bendravimo aplikaciją „Messenger“, kuri nuo šiol leis ja naudotis net ir neturint „Facebook“ paskyros.

Kaip skelbia „Facebook“, nuo šiol nauji vartotojai galės rinktis prisijungimą be „Facebook“ paskyros, suvedant tik savo vardą, telefono numerį bei pridedant nuotrauką.

Tiesa, socialinis tinklas pažymi, kad naudojimasis „Facebook“ paskyra „Messenger“ aplikacijoje vis dar turi privalumų, nes per ją galima bendrauti su savo draugais ir kontaktais, pasiekti visas savo „Facebook“ žinutes.

„Facebook Messenger“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.