„Apple“ kuria televizijos serialą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Dr. Dre

Į televizijos serialų rinką kompanija „Apple“ ruošiasi įžengti su nauju serialu „Vital Signs“, kuris bus autobiografinio tipo ir jame pagrindinį vaidmenį atliks „Beats“ įkūrėjas, o dabar vienas „Apple“ vadovų reperis Dr. Dre.

Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“, šaltiniai, susiję su serialo kūrimu, apibūdina jį kaip „tamsų“, apie vieną Dr. Dre gyvenimo etapą pasakojantį serialą. Teigiama, kad kiekviena serialo serija pasižymės skirtinga nuotaika ir tuo, kaip Dr. Dre su jomis tvarkosi.

Pusės valandos trukmės serijose netrūks smurto ir sekso scenų. Manoma, kad serialas nebus rodomas per gandais apipintą „Apple“ televizijos platformą, o greičiau bus prieinamas per „Apple Music“, „Apple TV“ ar kabelinę televiziją.

Serialas yra pilnai finansuojamas „Apple“ lėšomis, o jo vykdančiuoju prodiuseriu yra paskirtas tas pats Dr. Dre. Tarp „Vital Signs“ aktorių taip pat bus žymus Holivudo aktorius Samas Rockwellas ir Mo McRae, vaidinęs populiariame seriale „Anarchijos sūnūs“.

„NBA“ žvaigždė LeBronas Jamesas komandos draugams padovanojo po „Apple Watch“

LeBron James ir Eddy Cue

Prieš prasidedant daugelio sporto aistruolių dėmesį kaustančiam krepšinio lygos „NBA“ superfinalui tarp Vašingtono ir Klyvlendo komandų, pastarosios lyderis LeBronas Jamesas nutarė pamaloninti komandos draugus padovanodamas jiems po išmanųjį laikrodį „Apple Watch“.

„Man teko laimė dirbti su keletu šaunių partnerių ir tai, ką aš gaunu, pasidalinu su savo komandos draugais, – žurnalistams savo poelgį komentavo „NBA“ žvaigždė. – Tai tiesiog mano būdas parodyti, kad man rūpi. Tiesiog. Tai ne pirmas kartas ir jis nebus paskutinis.“

L. Jamesas, kuris daugelį metų buvo „Samsung“ reklaminis veidas, yra gana artimas su kompanijos „Beats“ įkūrėjais Jimmy Iovine ir Dr. Dre.

Keturis kartus pripažintas naudingiausiu „NBA“ žaidėju krepšininkas yra pasirodęs „Beats“ reklamose ir praeityje padovanojęs komandos draugams jų kuriamų ausinių.

„Beats“ įsigijimą „Apple“ gali užbaigti kitą savaitę

„Beats“ prekės ženklas

Praėjusią savaitę pasirodžius pranešimams, esą „Apple“ įsigis ausinių ir garso įrangos gamintoją „Beats Electronics“, buvo manyta, jog sandoris bus užbaigtas jau šią savaitę. Tačiau „Re/code“ skelbia, kad tai greičiausiai įvyks kitą savaitę.

Portalas primena, jog sandorio vertė gali siekti 3,2 mlrd. JAV dol. Tai būtų pats didžiausias iki šiol įvykdytas „Apple“ sandoris, kurio metu įsigyjama kita bendrovė.

Jau anksčiau buvo skelbta apie tai, kad po „Beats“ įsigijimo bendrovės įkūrėjai muzikos industrijos ikona Jimmy Iovine’as ir repo atlikėjas bei prodiuseris Dr. Dre prisidės prie „Apple“ vadovų komandos. Tačiau „Apple“, kaip teigiama, neketina bendrovės prisijungti ir toliau vystys ją kaip atskirą prekės ženklą – ausinių ir garso įrangos gamintoją.

„Apple“ sužavėta „Beats Music“ sėkme, prekinį ženklą „Beats“ vystys atskirai

Ausinės „Beats“

Muzikos industrijos veteranas ir vienas iš „Beats“ įkūrėjų Jimmy Iovine’as yra didžiausia priežastis, dėl kurios „Apple“ gali įsigyti jo vadovaujamą kompaniją, praneša „Bloomberg“.

Apie gandus, skelbiančius, jog „Apple“ gali nusipirkti ausinių ir garso įrangos gamintoją „Beats Electronics“, iTouch.lt rašė penktadienį.

Teigiama, kad „Apple“ yra sužavėta kompanijos vystomos muzikos klausymosi internetu paslaugos „Beats Music“, pasirodžiusios sausį, sėkme.

Manoma, jog JAV technologijų kompanija gali panaudoti šią paslaugą savo vystomos alternatyvos – „iTunes Radio“ – populiarinimui bei tobulinimui, tačiau pačią „Beats Electronics“ išlaikytų kaip atskirą kompaniją – gaminančią ausines bei kitą garso įrangą.

Dar sausį J. Iovine’as prisipažino, kad nuo pat 2003-iųjų metų stengėsi įkalbėti „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą kurti tokio tipo paslaugą, kuri vartotojams leistų už atitinkamą mokestį klausytis muzikos internetu.

Tačiau S. Jobsui buvo nepriimtina didžiausioms muzikos įrašų kompanijoms mokėti milžiniškas sumas už licenzijas naudotis jiems priklausančia muzika.

Šį „Apple“ gali paskatinti ir mažėjanti „iTunes“ rinkos dalis Europoje – čia į internetinės muzikos padangę nesustabdomai kyla dešimtis milijonų vartotojų turinti „Spotify“.

Anot „The Wall Street Journal“, „Beats“ įkūrėjai J. Iovine’as ir reperis Dr. Dre po įsigijimo gali prisijungti prie „Apple“ vadovų komandos.

„Apple“ įsigis ausinių gamintoją „Beats“, tą patvirtino ir pats Dr. Dre

„Beats“

„Apple“ gali artimiausiu metu įsigyti ausinių ir garso įrangos gamintoją „Beats Electronics“, skelbia „Financial Times“. Sandorio vertė gali siekti per 3,2 mlrd. JAV dol.

Anot leidinio šaltinių, kurie artimi šiam įsigijimui, oficialiai apie sandorį gali būti pranešta jau kitą savaitę. Jei šie gandai pasitvirtins, tai bus brangiausias „Apple“ pirkinys iki šiol.

Tiek „Beats“, tiek „Apple“ atsisako komentuoti pasklidusius gandus.

Tačiau vienas iš „Beats“ įkūrėjų, hiphopo atlikėjas Dr. Dre socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame su draugais džiaugiasi greitu metu tapsiantis turtingu.

„Beats Electronics“ yra įkurta 2008-aisiais, jos įkūrėjais yra įvardinami muzikos prodiuseris Jimmy Iovine’as ir Dr. Dre. Kompanija yra populiari ausinių, garso kolonėlių ir kitos garso įrangos gamintoja, jos produkcija prekiaujama ir „Apple“ parduotuvėse.

Sausio mėnesį kompanija pristatė „Beats Music“ – muzikos transliavimo internetu paslaugą. Manoma, kad „Apple“ būtent šią paslaugą bandys sieti su savo alternatyva „iTunes Radio“, tačiau ausines ir kitą garso įrangą ir toliau vystys kaip prekinio ženklo „Beats“ produkciją.

Teigiama, kad visa „Beats“ kūrimo komanda prisijungs prie „Apple“ ir bus atskaitinga tik pačiam kompanijos generaliniam direktoriui Timui Cookui.

[youtube id=“s2e5ZibypDk“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]