„Apple“ įsigis ausinių gamintoją „Beats“, tą patvirtino ir pats Dr. Dre

„Beats“

„Apple“ gali artimiausiu metu įsigyti ausinių ir garso įrangos gamintoją „Beats Electronics“, skelbia „Financial Times“. Sandorio vertė gali siekti per 3,2 mlrd. JAV dol.

Anot leidinio šaltinių, kurie artimi šiam įsigijimui, oficialiai apie sandorį gali būti pranešta jau kitą savaitę. Jei šie gandai pasitvirtins, tai bus brangiausias „Apple“ pirkinys iki šiol.

Tiek „Beats“, tiek „Apple“ atsisako komentuoti pasklidusius gandus.

Tačiau vienas iš „Beats“ įkūrėjų, hiphopo atlikėjas Dr. Dre socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame su draugais džiaugiasi greitu metu tapsiantis turtingu.

„Beats Electronics“ yra įkurta 2008-aisiais, jos įkūrėjais yra įvardinami muzikos prodiuseris Jimmy Iovine’as ir Dr. Dre. Kompanija yra populiari ausinių, garso kolonėlių ir kitos garso įrangos gamintoja, jos produkcija prekiaujama ir „Apple“ parduotuvėse.

Sausio mėnesį kompanija pristatė „Beats Music“ – muzikos transliavimo internetu paslaugą. Manoma, kad „Apple“ būtent šią paslaugą bandys sieti su savo alternatyva „iTunes Radio“, tačiau ausines ir kitą garso įrangą ir toliau vystys kaip prekinio ženklo „Beats“ produkciją.

Teigiama, kad visa „Beats“ kūrimo komanda prisijungs prie „Apple“ ir bus atskaitinga tik pačiam kompanijos generaliniam direktoriui Timui Cookui.

[youtube id=“s2e5ZibypDk“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]