Sulaukė kritikos už filmo „Steve Jobs“ kritikavimą

Įtakingo leidinio „New York Times“ technologijų žurnalistas Nickas Biltonas yra pasipiktinęs Silicio slėnio atstovų siekiu sugniuždyti naujausią filmą apie „Apple“ įkūrėją Steve’ą Jobsą, kuris per septynias rodymo kino teatruose savaites už bilietus sugebėjo surinkti „vos“ 18 mln. JAV dolerių.

Nors žurnalistas mano, kad Jobso efektas ir susidomėjimas juo šiuo metu jau yra šiek tiek sumenkęs, o filmui išleisti pasirinktas ne pats tinkamiausias metas, jis teigia, kad didieji technologijų investuotojai susimokė ir jau seniau pradėjo įtikinėti visus aplinkinius, kad nepalaikytų šio filmo.

Kaip viena iš tokio elgesio priežasčių yra nepasitenkinimas pačiu filmu. Štai rašytojas Stevenas Levy’is, kuris Jobsą pažinojo pirmaisiais jo kilimo karjeros laiptais metais, nemano, kad naujausias filmas apie jo pažįstamą atspindi tikrąjį jo veidą ar bent tą, kurį pažino didžioji dalis pasaulio.

N. Biltonas teigia, kad garsieji investuotojai elektroniniais laiškais netgi nuteikinėjo aplinkinius, kad šie nepalaikytų filmo. Tarp filmo priešininkų – ir S. Levy’is, ir Waltas Mossbergas. Pastarasis yra garsus technologijų žurnalistas, kuris visai neseniai taip pat pažėrė kritikos filmui „Steve Jobs“.

iTouch.lt primena, kad jau gruodžio 4 dieną, penktadienį, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Steve Jobs“.