Steve Jobs filmas

Lietuvoje pradedamas rodyti daug dėmesio sulaukęs filmas „Steve Jobs“

Penktadienį Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Steve Jobs“, kuris pasakoja apie legendinio „Apple“ įkūrėjo gyvenimą. 

„Lūšnynų milijonieriaus“ ir „Traukinių žymėjimo“ režisieriaus Danny Boyle’o sukurtoje juostoje pagrindinis dėmesys skiriamas trim svarbiems S. Jobso gyvenimo profesiniams įvykiams: 1984 m. pristatytam asmeniniam kompiuteriui „Macintosh“, po ketverių metų į rinką išleistam kompiuteriui „NeXt“ ir, žinoma, didžiausią jo triumfą paliudijusio „iMac“ pristatymui 1998-aisiais.

Šalia šių pasaulį keitusių S. Jobso (kurį vaidina Michaelis Fassbenderis) pasiekimų, filmas pasakoja apie sudėtingus jo santykius su bendradarbiais, kolegomis, artimaisiais ir tikra dukra Liza, kurios S. Jobsas labai ilgai nenorėjo pripažinti, nors DNR testas ir buvo įrodęs jo tėvystę.

Šis filmas jau spėjo susilaukti gausybės įvairių nuomonių. Štai garsus technologijų žurnalistas Waltas Mossbergas ir S. Jobso žmona Laurene Powell apie šį filmą atsiliepė neigiamai, D. Boyle’as netgi atsiprašė dabartinio „Apple“ vadovo Timo Cooko.