„Consumer Reports“: kompiuteriai „MacBook“ yra patikimiausi

Nešiojamieji kompiuteriai „MacBook“ ir toliau išlieka lyderiai tarp kitų nešiojamųjų kompiuterių kaip patikimiausi ir turintys aukščiausią vartotojų patenkinimo balą, skelbiama remiantis naujausia „Consumer Reports“ apklausa.

Apklausos metu buvo apklausta 58 tūkstančiai vartotojų kurie nešiojamuosius kompiuterius įsigijo laikotarpyje nuo 2010-ųjų iki 2015 metų.

Kaip skelbia „ZDNet“, beveik 20 procentų respondentų susidūrė su kompiuterio gedimu per pirmuosius tris metus, tačiau „MacBook“ pasižymėjo kur kas mažesniu gendamumo dažnumu nei operacine sistema „Windows“ paremti kompiuteriai, pavyzdžiui, „Acer“, „Lenovo“, „Samsung“ ir kt.

Teigiama, kad „MacBook Air“ modelis pasižymėjo tik 7 proc. gendamumo rodikliu, o „MacBook Pro“ – 9 proc. Be to, „Windows“ kompiuteriais jų naudotojai vidutiniškai naudojosi 20 val. per savaitę, o „Apple“ vartotojai – 23 val. Tačiau pastarieji vis vien pasižymi mažesniu gendamumo rodikliu, nors jais naudojamasi daugiau.

Kalbant apie vartotojų pasitenkinimą, 71 proc. „MacBook“ vartotojų buvo patenkinti įrangos patikimumu, kai tuo tarpu „Windows“ – tik 38 proc.