„Apple“ siekia sukurti atsiskaitymo mobiliaisiais įrenginiais paslaugą

Atsiskaitymas išmaniuoju telefonu

Kompanija „Apple“ ieško būdų, kaip sukurti mobiliųjų įrenginių mokėjimo sistemą, praneša „The Wall Street Journal“. Žengti tokį žingsnį technologijų milžinę verčia turima didžiausia internetinė skaitmeninio turinio parduotuvė „iTunes“, turinti per 200 milijonų vartotojų.

Anot pranešimo, „Apple“ internetinės įrangos ir paslaugų padalinio vadovas Eddy‘is Cue susitiko su įvairių kompanijų atstovais aptarti sprendimą keisti mokėjimo sistemą kompanijos mažmeninės prekybos parduotuvėse ir „iTunes Store“.

Teigiama, kad vadovų sprendimu ilgametė „Apple“ internetinės parduotuvės vadovė Jenniferė Bailey paskirta kurti naują mokėjimo sistemą kartu su jai pavaldžia komanda.

„Apple“ jau anksčiau mėgino keisti atsiskaitymo būdą savo parduotuvėse visame pasaulyje ir internete. Šių metų pradžioje „Apple“ parduotuvėse pradėta naudoti „iBeacon“ sistema, kuri kol kas tik siūlo lankytojams įvairias prekes ir teikia informaciją, tačiau manoma, kad būtent ši sistema gali būti panaudota atsiskaitymams mobiliuoju įrenginiu ateityje.

Be to, „Apple“ dar 2011-aisiais yra išleidusi „Apple Store“ aplikaciją, su kuria kompanijos parduotuvėse visame pasaulyje galima atsiskaityti už nedaug kainuojančias prekes nesikreipiant į parduotuvės konsultantą.