WWDC 2015

„Apple“ paskelbė technologijų konferencijos WWDC 2015 datą

WWDC 2015

Kompanija „Apple“ antradienį paskelbė, kad 26-oji kasmetinė pasaulinė kūrėjų konferencija (WWDC) šiemet vyks birželio 8-12 dienomis, San Franciske (JAV).

Kaip ir kasmet, konferencijos metu tikimasi išvysti naujas „Apple“ operacinių sistemų „iOS“ ir „OS X“ versijas bei kitas naujoves, kurios labiausiai susijusios su programine įranga ir mobiliosiomis aplikacijomis.

Konferencijos WWDC metu mobilių aplikacijų kūrėjai iš viso pasaulio turi galimybę gyvai pabendrauti su daugiau nei 1 tūkst. „Apple“ inžinierių, pasisemti patirties bei išgirsti pranešimus apie naujausias technologijas.

Be to, neatsiejama konferencijos dalis – „Apple“ dizaino apdovanojimai, kuriuose yra apžvelgiamos geriausios metų aplikacijos bei programos, skirtos „iOS“ ir „OS X“ platformoms.

Programuotojai jau dabar gali registruotis bilietų įsigijimui. „Apple“ taip pat suteiks 350 stipendijų studentams ir švietimo organizacijų nariams, kurie jau dabar gali mėginti gauti nemokamą bilietą į konferenciją.

Stebėti daugumą WWDC 2015 pranešimų galima bus oficialiame konferencijos interneto tinklalapyje bei specialioje aplikacijoje.