„Facebook“ įsigijo populiarią veidų keitimo aplikaciją „MSQRD“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį patvirtino, kad nusprendė įsigyti aplikaciją „MSQRD“, leidžiančią jos naudotojams realiu metu, naudojantis įvairiais filtrais, telefono ekrane keisti savo veidą.

Neabejojama, kad šiuo pirkiniu „Facebook“ bandys konkuruoti su „Snapchat“ ir kitomis panašiomis aplikacijomis.

Oficialiame „Facebook“ pranešime teigiama, kad toks socialinio tinklo žingsnis padės „MSQRD“ pasiekti dar daugiau vartotojų. Šiuo metu „Facebook“ naudojasi arti 1,6 milijardo žmonių visame pasaulyje

Aplikacija išpopuliarėjo prieš keletą savaičių, kai tapo viena siunčiamiausių „App Store“ parduotuvėje. Aplikacija suteikė interaktyvų būdą keliems momentams pakeisti savo veidą į Leonardo DiCaprio, JAV prezidento Baracko Obamos ar kt.

„MSQRD“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

„Apple“ pagalbą vartotojams teiks socialiniame tinkle „Twitter“

Nors socialinis tinklas „Twitter“ gyvuoja jau dešimtmetį, kompanija „Apple“ tik ketvirtadienį nusprendė įgyvendinti idėją teikti pagalbą savo klientams socialiniame tinkle, kuriame jau daugelį metų tai sėkmingai daro kitos technologijų kompanijos.

Sekdami specialiai tam sukurtą paskyrą @AppleSupport, galėsite susipažinti su „Apple“ produktais ir paslaugomis, įskaitant patarimus bei pamokas, kaip naudotis tam tikromis funkcijomis, tame tarpe – ir užslėptomis.

Paskyros, kuri tapo viešai prieinama ketvirtadienio rytą, aprašyme skelbiama, kad joje taip pat bus atsakinėjama į vartotojų užduotus klausimus.

Pirmuoju @AppleSupport patarimu tapo pamoka, kaip „iOS“ užrašų aplikacijoje sukurti sąrašą, pavyzdžiui, pirkinių ar užduočių.

Kviečiame sekti @AppleSupport ir @iTouch_lt paskyras „Twitter“!

„iOS“ prieš ISIS: „Apple“ su JAV valdžia kovos prieš terorizmą

Kompanija „Apple“ gali nesistengti padėti FTB apeiti telefonų „iPhone“ apsaugą, tačiau tai nereiškia, kad ji remia terorizmą. Tam, kad tai pademonstruotų, „Apple“ ir keletas kitų technologijų ir žiniasklaidos kompanijų susitikime su JAV saugumo departamentu trečiadienį aptarė būdus sustabdyti ISIS tarpusavio komunikavimą socialinių tinklų platformomis.

Anot „CNN“, kartu su „Apple“ susitikime dalyvavo „Twitter“, „Snapchat“, „Facebook“, „MTV“ ir „Buzzfeed“ atstovai. Nors išsamios susitikimo detalės neatskleidžiamos, jo metu apie „Apple“ dabartinę padėti su FTB ir kitomis institucijomis dėl „iPhone“ apsaugos sistemos apėjimo nebuvo kalbėta. Oficialiame pranešime teigiama, kad buvo diskutuota apie būdus sustabdyti teroristų propagandą ir komunikavo būdus.

Tai ne pirmas kartas, kai Silicio slėnio kompanijų dėmesį patraukia problema, kai populiarūs socialinių medijų kanalai naudojami verbuoti naujus teroristus. Neseniai trumpųjų žinučių platforma „Twitter“ paskelbė uždariusi per 125 tūkst. su ISIS susijusių paskyrų.

Praėjusią savaitę kandidatas į JAV prezidentus ir žinomas verslininkas Donaldas Trumpas paragino vartotojus boikotuoti „Apple“ produktus, kol pastaroji nesutiks pareigūnams suteikti prieigos prie San Bernardino atakos teroristo naudoto „iPhone“ duomenų.

„Facebook“ ištaisė sparčiai bateriją eikvojančią aplikacijos versiją

Socialinis tinklas „Facebook“ nustatė „iOS“ įrenginiams skirtos mobilios aplikacijos priežastis, kurios sukeldavo greitesnį įrenginio baterijos išsikrovimą. Todėl ketvirtadienį buvo išleista šias problemas ištaisanti aplikacijos versija.

Kaip teigia „Facebook“, pagrindinė problema su blogąja aplikacijos versija buvo neproporcingas įrenginio pagrindinio procesoriaus išnaudojimas.

Antroji problema, kuri taip pat sunaudodavo daug energijos, buvo klaida, kuomet po vaizdo įrašo peržiūros išjungus aplikaciją įrašo garso takelis ir toliau būdavo siunčiamas iš serverio.

Naujausią „Facebook“ versiją galima atsisiųsti iš „App Store“.

„Facebook Messenger“ aplikaciją nuo šiol galima naudoti ir be „Facebook“ paskyros

„Facebook Messenger“

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį atnaujino bendravimo aplikaciją „Messenger“, kuri nuo šiol leis ja naudotis net ir neturint „Facebook“ paskyros.

Kaip skelbia „Facebook“, nuo šiol nauji vartotojai galės rinktis prisijungimą be „Facebook“ paskyros, suvedant tik savo vardą, telefono numerį bei pridedant nuotrauką.

Tiesa, socialinis tinklas pažymi, kad naudojimasis „Facebook“ paskyra „Messenger“ aplikacijoje vis dar turi privalumų, nes per ją galima bendrauti su savo draugais ir kontaktais, pasiekti visas savo „Facebook“ žinutes.

„Facebook Messenger“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

„Facebook Messenger“ nuo šiol galima atlikti vaizdo skambučius

„Facebook Messenger“ aplikacija

Pirmadienį socialinis tinklas „Facebook“ atnaujino savo mobilią bendravimo aplikaciją „Facebook Messenger“, pristatydamas galimybę vartotojams bendrauti vaizdo skambučiais.

Nuo šiol, atlikti vaizdo skambučiui tereikia paspausti vaizdo kameros piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame susirašinėjimo kampe.

Vaizdo skambučiai yra galimi tarp visų „Facebook Messenger“ aplikacijos vartotojų, nepaisant to, kokiu įrenginiu yra naudojamasi, t.y. nebūtinai to pačio gamintojo ar modelio.

Jau nuo pirmadienio vaizdo skambučių „Facebook Messenger“ aplikacijoje funkcija yra galima „iOS“ ar „Android“ įrenginius turintiems vartotojams, kurie gyvena šiose šalyse: Belgijoje, Kanadoje, Kroatijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Airijoje, Laose, Lietuvoje, Meksikoje, Nigerijoje, Norvegijoje, Omane, Lenkijoje, Portugalijoje, D. Britanijoje, JAV ir Urugvajuje.

Atnaujinta „Facebook Messenger“ aplikacija jau artimiausiu metu turėtų tapti prieinama „App Store“.

„Facebook“ saugos nuo dalinimosi turiniu su nepageidaujamais asmenimis

„Facebook“

Socialinis tinklas „Facebook“ ketvirtadienį atnaujino savo mobiliąją aplikaciją, skirtą „iOS“ įrenginiams. Nuo šiol vartotojui bus dar paprasčiau pasirinkti, su kuo jis nori pasidalinti skelbiamą turinį.

Naujausioje aplikacijos versijoje nuo šiol vartotojai išvys virš skelbimo pranešimo laukelio esančią eilutę, kuri įspės apie tai, kam bus matomas skelbiamas turinys.

Vartotojas, paspaudęs ant eilutės, galės pasirinkti, su kuo jis nori dalintis būtent tuo momentu skelbiamu turiniu: su visais „Facebook“ vartotojais, draugų draugais, draugais ar specifine žmonių grupe.

Be to, atnaujinta aplikacija siūlo patogesnį dalinimąsi turiniu, kai interneto ryšys nėra pakankamai greitas. Anot kūrėjų, jei ryšys yra silpnas ir jo neužtenka pasidalinti norimu būsenos statusu ar nuotrauka, aplikacija siūlo jį automatiškai paskelbti vos tik interneto kokybė taps pakankamai gera.

Atnaujinta „Facebook“ aplikacija taip pat turėtų veikti greičiau su senesniais „iOS“ įrenginiais, pavyzdžiui, „iPhone 4S“.

„Facebook“ aplikaciją galite nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.