Kvailas „iPhone“ vagis išsidavė su asmenuke

Nors visi džiaugiasi vis gerėjančiomis išmaniojo telefono „iPhone“ kameromis, vienas vagišius JAV greičiausiai prakeikia tą dieną, kada „Apple“ nutarė savo kuriamame telefone įmontuoti priekinę kamerą.

Nuotraukoje užfiksuotas vagišius apvaginėjo vieną Los Andžele esančių namų, kol jo šeimininkai miegojo. Tiesa, nusikaltėliui pasisekė ne itin – jis su priekine pavogto „iPhone“ kamera nufilmavo save, o įrašas jau sekančią dieną nuotoliniu būdu atkeliavo tiesiai į savininko rankas.

Netrukus vaizdo įrašas buvo perduotas policijai, kuri ieško ilgapirščio. Tačiau visgi nėra aišku, ar pastarasis buvo toks kvailas, kad nufilmuotų save vagystės metu, ar visgi kamera buvo aktyvuota netyčiomis.

Kaip ten bebūtų, tai jau ne pirmas kartas, kai nusikaltėliai patys save įduoda teisėsaugai pasinaudoję vogtais „Apple“ įrenginiais. Todėl rekomenduojama savo turimuose „Apple“ įrenginiuose aktyvuoti „iCloud“ paskyrą ir įjungti „Find My iPhone“ funkciją.

„App Store“ atsirado speciali „Selfie“ aplikacijų kategorija

Savęs fotografavimas - „selfie“

Didžiausioje mobiliųjų aplikacijų parduotuvėje „App Store“ atsirado nauja savęs fotografavimo aplikacijų, dar vadinamų „selfie“, kategorija.

Kategorija pavadinta „Sharing Selfies“, kas reiškia dalinimąsi savęs nuotraukomis. ^iuo metu kategorijoje yra 12 tiek populiarių, tiek mažiau žinomų aplikacijų. Tarp jų – „Snapchat“, „Frontback“, „FaceTune“ bei „Selfie Cam“.

Savęs nuotraukų, dar vadinamų „selfie“, talpinimas socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo pastaraisiais metais. Lietuvių kalbininkai jau spėjo šį fotografavimosi reiškinį pavadinti asmenukėmis.

Naująją „App Store“ aplikacijų kategoriją galite peržvelgti paspaudę šią nuorodą (automatiškai būsite nukreipti į parduotuvę).

„App Store“ kategorija