Ups! „Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

Antradienį kompanija „Apple“ į prekybą išleido atnaujintą „iPhone“ stovą su „Lightning“ jungtimi. Bet, regis, kartu su jo išleidimu savo internetinėje parduotuvėje netyčia paviešino galimai išmaniojo telefono „iPhone 6C“ nuotrauką.

Į „iPhone 5C“ jaunesnio brolio vietą pretenduojantis „iPhone 6C“ (pavadinimas pasirinktas pagal logišką „Apple“ produktų numeraciją), kaip matoma nuotraukoje, pasižymi visiems puikiai pažįstama plastikine korpuso galine dalimi, tačiau priekyje turi „iPhone 6“ būdingą pirštų antspaudų sensorių „Touch ID“.

Naujausi gandai teigia, kad „Apple“ dar šiais metais – kartu su „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ – gali išleisti 4 colių ekraną turintį „iPhone“, kuris būtų mažiau kainuojanti alternatyva brangesniems „iPhone“ modeliams. Tačiau tokius gandus daugumą ekspertų vertina skeptiškai.

Paskutinis „Apple“ bandymas su „biudžetiniu“ „iPhone 5C“ baigėsi ne itin sėkmingai dėl blogai parinktų įrenginio techninių specifikacijų – jos buvo tiesiog pasenusios. Ir nors kompanija vis dar prekiauja šiuo modeliu, jis atnaujinimo nesulaukia jau 19 mėnesių.

Tačiau nuotrauka žemiau kelia įtarimų, kad „Apple“ dar nepasidavė su mažiau kainuojančio „iPhone“ idėja. Įrenginys atrodo identiškas „iPhone 5C“ dydžiui, tačiau priekinėje dalyje matoma naujovė – „Touch ID“ sensorius.

Žinoma, tikėtina, kad „Apple“ tiesiog padarė klaidą, todėl ši nuotrauka dar nieko neįrodo. Tačiau iš kitos pusės, tai kelia nuostabą, nes tokia kompanija retai daro klaidas.

Tiesa, ketvirtadienio vakarą „Apple“ internetinėje parduotuvėje šios nuotraukos jau nebebuvo galima rasti – kompanija ją pakeitė į stovo nuotrauką, ant kurio puikuojasi „iPhone 5C“.

„Apple“ netyčia pademonstravo, kaip atrodys „iPhone 6C“?

„Apple“ bandys užkariauti Indiją su 8 gigabaitų talpos „iPhone 5C“

„iPhone 5C“

Kompanija „Apple“ penktadienį Indijoje pradėjo prekybą 8 gigabaitų vidinę atmintį turinčiu išmaniuoju telefonu „iPhone 5C“, praneša „The Times of India“.

Prekybos pradžios proga „Apple“ šį modelį indams pardavinės apie 150 litų pigiau, be to, nemokamai pridės „iPhone 5C“ skirtą įdėklą.

Tokios talpos „iPhone 5C“ modelį „Apple“ pristatė dar šių metų kovo mėnesį, tikėdamasi, jog mažiau kainuojantis „iPhone“ modelis galės konkuruoti su panašios kainos „Android“ flagmanais.

Tai jau antrasis „iPhone“ modelis, kurį gali įsigyti vartotojai Indijoje. Šiais metais „Apple“ pradėjo šioje šalyje prekiauti daugelyje pasaulio šalių jau nepardavinėjamu „iPhone 4“ modeliu.

„Apple“ to per maža: „iPhone 5C“ pardavimai didesni už „BlackBerry“, „Windows Phone“ ar net „Android“ telefonus

„iPhone 5C“

Kompanijos „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 5C“, kurio pardavimais gamintojas nėra itin patenkintas, yra geriau parduodamas už „BlackBerry“, „Windows Phone“ ar netgi populiariuosius „Android“ telefonus, skelbia „AppleInsider“.

Pranešama, kad per paskutinį, šventinį 2013 metų ketvirtį „Apple“ pardavė 31,9 mln. „iPhone 5S“, 12,8 mln. „iPhone 5C“ ir 6,4 mln. „iPhone 4S“.

Nors spalvingasis „iPhone 5C“ gerokai nusileidžia „iPhone 5S“ tiek pagal pardavimus, tiek pagal technines specifikacijas, „BlackBerry“ telefonus savo pardavimais lenkia dvigubai. Anot portalo, per tą patį laikotarpį šio gamintojo telefonų parduota „vos“ 6 milijonai.

„Windows Phone“ telefonus pagal pardavimus „iPhone 5C“ lenkia kiek mažiau. Per praėjusį ketvirtį šių telefonų parduota 4,6 mln. mažiau – 8,2 mln.

Naujausias „Apple“ flagmanas aplenkė ir vieną populiariausių „Android“ telefonų – „Samsung Galaxy S4“. Šio telefono praėjusį ketvirtį buvo parduota 9 milijonai vienetų – 3,8 mln. mažiau nei „iPhone 5C“.

Gandai pasitvirtino: išleistas 8 gigabaitų „iPhone 5C“, perleidžiamas „iPad 4“ modelis

Gandai pasitvirtino: išleistas 8 gigabaitų „iPhone 5C“, perleidžiamas „iPad 4“ modelis

Kaip buvo skelbta vakar, kompanija „Apple“ oficialiai išleido išmanųjį telefoną „iPhone 5C“ su 8 gigabaitų vidine atmintimi. Be to, amerikiečių technologijų gigantė atgaivina ketvirtos kartos planšetinio kompiuterio „iPad“ prekybą, kuri jau buvo nutraukta.

Kol kas „iPhone 5C“ yra prieinamas tik Europos gyventojams oficialioje „Apple“ internetinėje parduotuvėje. Vos 8 gigabaitų talpos modelio kaina siekia 429 svarus (apie 1775 litų). Tai – 170 litų mažesnė kaina už 16 gigabaitų modelį.

„Apple“ taip pat paskelbė oficialiai atgaivinanti „iPad 4“ prekybą, kuri buvo nutraukta. 16 gigabaitų talpos modelis yra prieinamas visame pasaulyje esančiose „Apple“ internetinėse parduotuvėse. Tokio modelio su „Wi-Fi“ ryšio palaikymu kaina siekia 399 JAV dolerius (apie 990 litų). Tokio pačios talpos modelio su mobiliuoju internetu kaina yra 130 JAV dol. didesnė – 529 JAV dol. (apie 1310 litų).

Manoma, kad ketvirtosios kartos „iPad“ perleidimas gali būti įtakotas „Apple“ sprendimo šiais metais nutraukti „iPad 2“ prekybą.

Gandas: „Apple“ rytoj išleis 8 gigabaitų talpos išmanųjį telefoną „iPhone 5C“

„iPhone 5C“

Pranešama, kad kompanija „Apple“ rytoj, antradienį oficialiai išleis išmanųjį telefoną „iPhone 5C“ su 8 gigabaitų talpos atmintimi. Apie tai skelbia vienas vokiečių tinklaraštis, nutekinęs vieno didžiausių mobiliojo ryšio operatorių „O2“ dokumentą.

Teigiama, kad 8 gigabaitų talpos modelio kaina „O2“ sieks 509 eurus (apie 1750 litų). Tai – 60 eurų mažesnė kaina už 16 gigabaitų talpos „iPhone 5C“ modelį.

Kol kas nėra žinoma, ar naujuoju modeliu bus prekiaujama tik „O2“ tinkle, ar ir kitur.

Nauja, mažesnė kaina galėtų labiau padėti „iPhone 5C“ pelnyti biudžetinio telefono titulą, kuris jam buvo žadamas prieš įrenginio išleidimą, tačiau dėl per didelės telefono kainos tokiu netapo.

Kiek iš tikrųjų jūsų išmanusis telefonas turi ekrano?

Išmanieji telefonai „Galaxy S4“ ir „iPhone 5S“

Daugelis išmaniųjų telefonų aplink juose įmontuotus ekranus turi apvadą, dar vadinamą rėmeliu. Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojas „somospostpc“ nutarė išsiaiškinti, kokią dalį tiksliai sudaro ekranas populiariausių išmaniųjų telefonų priekinėse dalyse.

Paaiškėjo, kad didžiausius ekranus, bet mažiausius rėmelius aplink juos turi šie flagmanai: „LG G2“, „Note 3“, „LG G Pro“, „Galaxy S4“ ir „Nexus 5“.

Į didžiausius rėmelius turinčių išmaniųjų sąrašą pateko tokie modeliai: „iPhone 5c“, „Galaxy S“, „iPhone 4S“, „iPhone 4“ ir „iPhone 3GS“.

Išmaniųjų telefonų „iPhone 5“ ir „iPhone 5S“ priekinę dalį sudaro 60,6 procento ekrano, „iPhone 5C“ – 59,7 proc. Palyginimui, „LG G2“ ekranas užima 75,7 proc. priekinės telefono dalies.

Kiek iš tikrųjų jūsų išmanusis telefonas turi ekrano?

Kiek laisvos atminties jūsų telefonas iš tikrųjų turi?

Kiek laisvos atminties jūsų telefonas iš tikrųjų turi?

Tikriausiai esate pastebėję, jog kai įsigyjate išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, jūsų muzikai, nuotraukoms ir aplikacijoms yra skirta kur kas mažiau įrenginio atminties, nei yra nurodyta ant įpakavimo.

Taip yra todėl, kad į įrenginį būna įdiegta operacinė sistema, kuri ir atima iš jūsų dalį įrenginio virtualios atminties. Tiesa, ne visi įrenginiai iš vartotojo atima vienodą kiekį jo įrenginio atminties.

Technologijų tinklaraštis „Which?“ sudarė 8 populiariausių išmaniųjų telefonų infografiką, kuriame pateikiama informacija apie tai, kiek kiekvienas įrenginys suteikia laisvos vietos vartotojo failams pirmą kartą jį įjungus. Kitaip tariant, infografikas atspindi kiekviename įrenginyje įdiegtos operacinės sistemos dydį.

Iš pateikto infografiko matome, jog mažiausiai atminties „pasisavina“ telefonai „iPhone 5C“, „Google Nexus 5“ bei „iPhone 5S“, o daugiausiai – „Samsung Galaxy S4“.

Kiek laisvos atminties jūsų telefonas iš tikrųjų turi?