Gandai pasitvirtino: išleistas 8 gigabaitų „iPhone 5C“, perleidžiamas „iPad 4“ modelis

Gandai pasitvirtino: išleistas 8 gigabaitų „iPhone 5C“, perleidžiamas „iPad 4“ modelis

Kaip buvo skelbta vakar, kompanija „Apple“ oficialiai išleido išmanųjį telefoną „iPhone 5C“ su 8 gigabaitų vidine atmintimi. Be to, amerikiečių technologijų gigantė atgaivina ketvirtos kartos planšetinio kompiuterio „iPad“ prekybą, kuri jau buvo nutraukta.

Kol kas „iPhone 5C“ yra prieinamas tik Europos gyventojams oficialioje „Apple“ internetinėje parduotuvėje. Vos 8 gigabaitų talpos modelio kaina siekia 429 svarus (apie 1775 litų). Tai – 170 litų mažesnė kaina už 16 gigabaitų modelį.

„Apple“ taip pat paskelbė oficialiai atgaivinanti „iPad 4“ prekybą, kuri buvo nutraukta. 16 gigabaitų talpos modelis yra prieinamas visame pasaulyje esančiose „Apple“ internetinėse parduotuvėse. Tokio modelio su „Wi-Fi“ ryšio palaikymu kaina siekia 399 JAV dolerius (apie 990 litų). Tokio pačios talpos modelio su mobiliuoju internetu kaina yra 130 JAV dol. didesnė – 529 JAV dol. (apie 1310 litų).

Manoma, kad ketvirtosios kartos „iPad“ perleidimas gali būti įtakotas „Apple“ sprendimo šiais metais nutraukti „iPad 2“ prekybą.