Tai, ko laukėte: „iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

„iPhone 6S Plus“ lenkimo testas

Praėjusiais metais žiniasklaida buvo pamišusi dėl vis daugėjančių pranešimų, kad „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ linksta, kai telefonas yra laikomas galinėje kelnių kišenėje ir ant jo atsisėdama. Ar po metų „Apple“ išsprendė šią problemą?

Atsakymą į šį klausimą nusprendė išaiškinti „YouTube“ kanalo „uBreakiFix“ komanda, kuri prieš metus „iPhone 6 Plus“ sulenkimą atskleidė spausdama telefoną daugiau kaip 45 kilogramų jėga. Būtent tokiu pačiu svoriu buvo išmėgintas ir naujasis „iPhone 6S Plus“.

Testo metu paaiškėjo, kad nors naujausias „iPhone“ modelis spaudžiamas tokios jėgos linksta, priešingai nei jo pirmtakas „iPhone 6 Plus“, telefonas nelinksta tiek daug, o svarbiausia – po lenkimo atsistato į pradinę padėtį.

„uBreakiFix“ pažymi, kad geras „iPhone 6S Plus“ rezultatas šiame teste yra dėl sustiprinto 7000 serijos aliuminio, kurį „Apple“ panaudojo kurdama šių metų „iPhone“ modelius. Tiesa, apžvalgininkai įspėja, kad net ir tokiu atveju telefono nederėtų laikyti galinėje kelnių kišenėje ar ten, kur telefono korpusas gali gauti didesnės jėgos spaudimą.

Kviečiame pasižiūrėti apžvalgos vaizdo įrašą.

„Apple“ paskelbė „iPhone 6 Plus“ kameros keitimo programą

„iPhone 6 Plus“

Kompanija „Apple“ nustatė, kad maža dalis išmaniųjų telefonų „iPhone 6 Plus“ gali susidurti su galinės fotokameros „iSight“ problemomis, kai su ja padarytos nuotraukos gali būti išblukusios. Tokie įrenginiai buvo parduodami nuo 2014 metų rugsėjo iki 2015 metų sausio.

„Apple“ teigia, kad jei jūsų įrenginys susiduria su tokia problema ir jo serijinis numeris patenka į programos galimų įrenginių serijinių numerių sąrašą, „iSight“ kamera bus pakeista į naują nemokamai.

Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys patenka į programą, apsilankykite oficialiame kameros keitimo programos puslapyje ir suveskite įrenginio serijinį numerį į tam skirtą laukelį.

Lietuvoje oficialiai „iPhone 6 Plus“ kameros keitimo programą aptarnaus autorizuotas „Apple“ paslaugų teikėjas „iDeal“.

Honkongo gyventojai susprogo įkraunamas „iPhone 6 Plus“ telefonas

Sprogęs „iPhone 6 Plus“

Viena Kinijos miesto Honkongo gyventoja teigia, kad jos išmanusis telefonas „iPhone 6 Plus“ tiesiog sprogo, kol buvo įkraunamas. Tačiau iš nuotraukų matyti ne tik paprastas ekrano atsiskyrimas nuo korpuso – visa galinė telefono dalis yra tiesiog išsilydžiusi.

Telefono savininkė teigia, kad ji šeštadienį, apie pirmą valandą nakties paliko ant savo naktinio staliuko įsikrauti „iPhone“, tačiau po 7 valandų buvo pažadinta garsaus sprogimo ir išvydo degantį „iPhone“.

Ir nors moteris nenukentėjo, ji reikalauja kompensacijos iš „Apple“. Ji teigia, kad naudojosi originaliais „Apple“ produktais, įskaitant ir įkroviklį. Tačiau ji pažymi, kad įkrovimui naudojo „iPad“ kabelį, kuris, iš esmės, nesudaro jokio skirtumo.

Honkongo Politechnikos universiteto Mechanikos inžinerijos departamento atstovas Lo Kok-kungas teigia, jog incidentas galėjo būti trumpo sujungimo arba perkrovimo rezultatas.

„Automatinio energijos nutraukimo funkcija nešiojamuose įrenginiuose kartais gali veikti ne taip, kaip reikia, todėl baterija galėjo būti perkrauta ir dėl perkaitimo galėjo sprogti“, – įvykį pakomentavo Kok-kungas.

Kol kas nėra aišku, kokį sprendimą šioje situacijoje priims „Apple“.

Naujas „Apple“ patentas gali leisti paslėpti „iPhone 6S“ antenų išpjovimus

„iPhone 6“

Nors „iPhone“ produktų linija yra žinoma savo aukšto lygio išvaizda, išmanieji telefonai „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ pasižymi viena vieta, už kurios daugumai kliūna akys, tai – matomi ryšio antenų išpjovimai ant korpuso.

Šios plastikinės linijos, matomos „iPhone 6“ galinės dalies viršuje ir apačioje, iš tikrųjų yra antenos, skirtos įeiti ir išeiti signalui. Tačiau naujas „Apple“ patentas leidžia manyti, kad kompanija siekia paslėpti šias antenas ateities modeliuose.

Naujai pateiktas patentas apibrėžia technologiją, kuri leidžia paversti plastikines antenas atrodyti kaip pagamintoms iš metalo ir taip vartotojui leisti manyti, jog telefono galinė dalis yra pagaminta iš vientisos aliuminio plokštelės.

Nauja plastiką pakeisianti medžiaga, anot „Apple“, netrikdys nei mobiliojo ar internetinio ryšio, nei liečiamojo ekrano veikimo.

Tačiau naujo patento pateikimas nereiškia, kad mes tikrai išvysime tokią naujovę šių ar kitų metų „iPhone“ modeliuose. „Apple“ kasmet pateikia gausybę juokingų ar futuristinių idėjų. Kompanija yra pateikusi netgi patentą saulės energija veikiančiam įrenginiui.

Sekančios kartos „iPhone“, kuris greičiausiai vadinsis „iPhone 6S“, turėtų debiutuoti rugsėjo mėnesį.

„iPhone 6 Plus“ vartotojai sunaudoja dvigubai daugiau mobilių duomenų už „iPhone 6“ vartotojus

Išmanusis telefonas „iPhone 6 Plus“

Kuo didesnį ekraną turi, tuo daugiau mobiliųjų duomenų sunaudoji. Tai paaiškėjo po naujausio „Citrix“ atlikto tyrimo, kurio rezultatai parodė, jog išmaniojo telefono „iPhone 6 Plus“ naudotojai sunaudoja kur kas daugiau mobiliųjų duomenų nei kiti „iPhone“ turėtojai.

Rezultatai rodo, kad „iPhone 6 Plus“ ir „iPhone 6“ vartotojų sunaudojamų mobiliųjų duomenų kiekiai skiriasi dvigubai. Palyginimui, „senutėlį“ „iPhone 3GS“ modelį „iPhone 6 Plus“ lenkia net 10 kartų.

Tiesa, pastaruoju skaičiumi nereikėtų taip stebėtis, nes „iPhone 3GS“ turi ne tik mažesnį ekraną, bet ir šešiais metais senesnę techninę bei programinę įrangą.

„Citrix“ teigimu, tokiam „iPhone 6 Plus“ vartotojų sunaudojamam duomenų dydžiui didžiausią įtaką daro šio įrenginio gretinimas su planšetiniu kompiuteriu, juo dažniau renkamasi žiūrėti filmus ar kitokius vaizdo įrašus internete.

Tyrimo metu taip pat išsiaiškinta, kad „Apple“ vystoma mobilioji operacinė sistema „iOS“ išlieka lydere verslo sektoriuje. Net 64 proc. versle naudojamų įrenginių yra būtent „iOS“ įrenginiai. Palyginimui, „Android“ užima 27 proc., o „Windows Phone“ – 9 proc.

Visus tyrimo metu gautus rezultatus galite rasti čia (PDF).

„Citrix“ atlikto tyrimo rezultatai

Paaiškėjo, už kiek „Omnitel“ pardavinės naujuosius „iPhone 6“

Paaiškėjo, už kiek „Omnitel“ pardavinės naujuosius „iPhone 6“

Ketvirtadienio vakarą išankstinei rezervacijai užsirezervavę vartotojai iš mobiliojo ryšio operatoriaus „Omnitel“ gavo elektroninį laišką, kuriuo operatorius informuoja apie oficialią išmaniojo telefono „iPhone 6“ prekybos pradžią bei kainą.

Laiške skelbiama, kad naujausias „Apple“ išmanusis telefonas „Omnitel“ salonus pasieks spalio 31 dieną, o jo kaina prasidės nuo 2449 litų arba 709,28 eurų už 16 gigabaitų talpos modelį.

Palyginimui, Prancūzijoje esančiose oficialiose „Apple“ parduotuvėse identiško modelio kaina yra tokia pati, o Vokietijoje – 10 eurų mažesnė.

Kol kas neaišku, už kiek „Omnitel“ pardavinės didesnės talpos modelius ir „iPhone 6 Plus“, tačiau kainos greičiausiai bus panašios į kitose Europos šalyse esančių oficialių pardavėjų.

Taip pat, nėra žinoma, kada naujausiais „Apple“ išmaniaisiais pradės prekiauti ir kiti įgalioti pardavėjai „iDeal“.

Oficialu: Lietuvoje prekyba „iPhone 6“ bus pradėta nuo spalio 31 dienos

„Apple“ pirmadienį paskelbė naują sąrašą šalių, kuriose šį mėnesį bus pradėta prekyba naujaisiais išmaniaisiais telefonais „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Tarp jų – ir Lietuva.

Oficiali prekybos pradžia – spalio 31-oji. Tiesa, tai nereiškia, kad nuo tos dienos Lietuvoje prekybą šiais telefonais pradės oficialūs pardavėjai – „iDeal“ ar „Omnitel“.

Jau kurį laiką Lietuvoje galima įsigyti šiuos „iPhone“ modelius, tačiau už kur kas didesnę nei „Apple“ ar oficialių pardavėjų kainą.

Norėdami pirmieji sužinoti, kada „iDeal“ salonuose bus pradėta prekiauti „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“, kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį.