Sprogęs „iPhone 6 Plus“

Honkongo gyventojai susprogo įkraunamas „iPhone 6 Plus“ telefonas

Sprogęs „iPhone 6 Plus“

Viena Kinijos miesto Honkongo gyventoja teigia, kad jos išmanusis telefonas „iPhone 6 Plus“ tiesiog sprogo, kol buvo įkraunamas. Tačiau iš nuotraukų matyti ne tik paprastas ekrano atsiskyrimas nuo korpuso – visa galinė telefono dalis yra tiesiog išsilydžiusi.

Telefono savininkė teigia, kad ji šeštadienį, apie pirmą valandą nakties paliko ant savo naktinio staliuko įsikrauti „iPhone“, tačiau po 7 valandų buvo pažadinta garsaus sprogimo ir išvydo degantį „iPhone“.

Ir nors moteris nenukentėjo, ji reikalauja kompensacijos iš „Apple“. Ji teigia, kad naudojosi originaliais „Apple“ produktais, įskaitant ir įkroviklį. Tačiau ji pažymi, kad įkrovimui naudojo „iPad“ kabelį, kuris, iš esmės, nesudaro jokio skirtumo.

Honkongo Politechnikos universiteto Mechanikos inžinerijos departamento atstovas Lo Kok-kungas teigia, jog incidentas galėjo būti trumpo sujungimo arba perkrovimo rezultatas.

„Automatinio energijos nutraukimo funkcija nešiojamuose įrenginiuose kartais gali veikti ne taip, kaip reikia, todėl baterija galėjo būti perkrauta ir dėl perkaitimo galėjo sprogti“, – įvykį pakomentavo Kok-kungas.

Kol kas nėra aišku, kokį sprendimą šioje situacijoje priims „Apple“.