Gandai: „Apple“ ruošiasi išleisti „iPhone“ su dar didesniu ekranu

Taivane įsikūrę „Apple“ tiekėjai skelbia, kad JAV technologijų kompanija 2017 arba 2018 metais planuoja išleisti išmanųjį telefoną „iPhone“ su 5,8 colio įstrižainės AMOLED ekranu, praneša „DigiTimes“.

Šiuo metu didžiausią ekraną turi naujausias „Apple“ išmanusis telefonas „iPhone 6s Plus“, kurio ekrano įstrižainė siekia 5,5 colio.

Manoma, kad pirmoji tokių „iPhone“ ekranų tiekėja bus „Samsung“, prie kurios prisijungs „LG“ ir „Japan Display“. Tiesa, „LG“, kaip ir „Samsung“, gamins pirmąsias ekranų partijas, o japonų įmonė įsilies į gamybą vėliau.

„DigiTimes“ tikisi, kad per pirmuosius tokio „iPhone“ modelio prekybos metus gali būti parduota per 50 milijonų telefono vienetų.

„The Motley Fool“ pažymi, kad OLED ekranų privalumai yra labai aiškūs. Nuo naujausiuose „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ naudojamų ekranų jie skiriasi tuo, kad yra ryškesni, šviesesni, sunaudoja mažiau energijos, turi platesnį matymo kampą bei yra plonesni. Pastarasis privalumas leistų į įrenginį įmontuoti, pavyzdžiui, talpesnę bateriją.

Gandas: „iPhone“ su OLED ekranu atkeliaus 2017-aisiais

Kompanija „Apple“ jau po metų ketina pristatyti pirmąjį išmanųjį telefoną „iPhone“, kuris pasižymės OLED technologijos ekranu, praneša „Nikkei“.

Šaltiniai skelbia, kad „iPhone“ gamintoja jau susisiekė su kompanijomis „LG“ ir „Samsung“ aptarti OLED ekranų gamybos detales iki kitais metais numatyto įrenginio pristatymo.

Jei tai tiesa, tokį žingsnį „Apple“ žengtų metais ar net dviem anksčiau, nei spėjo analitikai. Žinomas analitikas Ming Chi Kuo teigė, kad „Apple“ esamus TFT-LCD technologijos ekranus savo mobiliuosiuose įrenginiuose ketina naudoti dar iki 2019 metų.

Vieno populiariausių pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja jau seniai yra susidomėjusi OLED ekranais. Dar prieš keletą metų „Apple“ yra užregistravusi su OLED technologija susijusius patentus, o praėjusių metų gruodį pasirodė pranešimų, kad kompanija subūrė slaptą komandą, kuri dirba ties LCD ir OLED ekranų kūrimu.

Vyras padavė „Apple“ į teismą dėl įskilusio „Apple Watch“ ekrano ir laimėjo

Paduoti į teismą vieną įtakingiausių pasaulio kompanijų dėl įskilusio išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ ekrano gali pasirodyti kvailoka, tačiau vienas vyras Didžiojoje Britanijoje nutarė tai padaryti ir laimėjo.

Vakarinėje šalies dalyje gyvenantis Garethas Crossas aptiko įskilimą ant savo „Apple Watch Sport“ ekrano 10 dienų po to, kai šį laikrodį įsigijo.

„Apple“ fanatiku save laikantis vyras su laikrodžiu nukeliavo į oficialią „Apple“ parduotuvę garantiniam aptarnavimui, tačiau buvo informuotas, kai garantija negali būti pritaikyta.

Todėl jis nutarė kreiptis į mažų sumų ieškinių teismą ir jam pasisekė. Argumentuodamas tuo, kad „Apple“ pažeidė D. Britanijos daiktų prekybos aktą, Crossas įveikė „Apple“ teisininkus 6 mėnesių trukmės byloje. Teismas nurodė „Apple“ sumokėti ieškovui 429 svarus ir padengti teismo išlaidas.

Tiesa, atgavęs vyras tikina neskubėsiąs įsigyti naujo „Apple Watch“ laikrodžio. „Planuoju įsigyti kitą „Apple Watch“, nes per tas 10 dienų, kai jį turėjau, jis man labai patiko, – teigė G. Crossas. – Tačiau aš geriau palauksiu, kol išeis kitas modelis.“

Kaip nufotografuoti arba įrašyti „Apple TV“ ekrano vaizdą?

Jei norite užfiksuoti savo kaip „Apple TV“ žaidėjo pasiekimus ar draugui parodyti keletą šio įrenginio naudojimosi patarimų, naujausias 4-os kartos televizijos priedėlis „Apple TV“ jums suteikia galimybę nufotografuoti ekrano vaizdą arba jį įrašyti.

Tam, kad galėtumėte užfiksuoti „Apple TV“ vaizdą, greta šio įrenginio reikia turėti „USB-C to USB“ kabelį ir kompiuterį. Tiesa, negalėsite įrašyti vaizdo, kuriame yra vaizduojamas koks nors autorinėmis teisėmis ar DRM apsauga saugomas turinys.

Kaip sukurti „Apple TV“ ekranvaizdį?

 1. Įdiekite programą Xcode iš Mac App Store.
 2. Prijunkite savo „Apple TV“ prie kompiuterio „Mac“ su „USB-C to USB“ kabeliu.
 3. Atidarykite „Xcode“ ir pasirinkite „Window“ meniu.
 4. Atidarykite „Devices“ meniu.
 5. Pasirinkite savo „Apple TV“.
 6. Spauskite „Take Screenshot“ mygtuką.

Apple TV

Kaip įrašyti „Apple TV“ rodomą vaizdą?

 1. Prijunkite savo „Apple TV“ prie „Mac“ su „USB-C to USB“ kabeliu.
 2. Atidarykite programą „QuickTime Player“.
 3. Eikite į „File > New Movie Recording“.
 4. Šalia įrašymo mygtuko spauskite rodyklę.
 5. Pasirinkite „Apple TV“.
 6. Spauskite įrašymo mygtuką.

Apple TV

„Apple“ ateinančią vasarą gali pristatyti naujus 13 ir 15 colių įstrižainės „MacBook Air“ modelius

Kompanija „Apple“ kuria naujus nešiojamojo kompiuterio „MacBook Air“ modelius su 13 ir 15 colių įstrižainės ekranais, skelbia UDN.com.

Pranešama, kad naujieji „MacBook Air“ modeliai bus plonesni už šiuo metu esančius prekyboje, pasižymės kur kas geresnėmis techninėmis specifikacijomis, o numatoma jų pristatymo data yra ateinančią vasarą vyksianti konferencija „WWDC 2016“.

Kaip skelbia šaltiniai „Apple“ tiekimo grandyje, naujieji „MacBook Air“ modeliai šiuo metu vis dar yra kūrimo stadijoje. Anot šaltinių, vidiniai komponentai sulauks „visapusiško atnaujinimo“, tačiau kompiuterių išvaizda liks beveik nepakitusi.

Nešiojamieji kompiuteriai „MacBook Air“ nesulaukia ryškesnio atnaujinimo jau keletą metų iš eilės, spėjama, dėl būsimo atnaujinimo kitais metais. Jei „Apple“ išleis 13 ir 15 colių šio kompiuterio modelius, manoma, kompanija gali atsisakyti 11 colių „MacBook Air“ modelio.

„Apple“ būdas reklamuoti „3D Touch“ – ant lietimui jautraus stalo

Kompanija „Apple“ pirkėjus su nauja išmaniojo telefono „iPhone 6S“ funkcija „3D Touch“ bando supažindinti naudodami didžiulius stalus, kurie reaguoja į prisilietimus.

Kol kas tik dvejose „Apple“ parduotuvėse Jungtinėse Amerikos Valstijose naudojami tokio tipo stalai traukia lankytojus kaip magnetas.

giphy

Ant stalų yra išdėlioti rugsėjį pristatyti telefonai „iPhone 6S“, kuriuos prilietus suaktyvinamos virtualios žuvys. Jas spaudinėjant, stalas atkuria vandens paviršiaus efektą.

Funkcija „3D Touch“ nustato, kaip stipriai „iPhone 6S“ ar „iPhone 6S Plus“ naudotojas spaudžia ekrano paviršių, suteikdamas papildomas funkcijas atsižvelgiant į spaudimo stiprumą.

Kadangi ši funkcija yra sunkiai pastebima ir atrandama naujiems vartotojams, „Apple“ tokiu būdu bando ją reklamuoti. Neseniai „Apple“ išleido ir reklamą, skirtą supažindinti su „3D Touch“.

„iPhone 6S“ išardytas: mažesnė baterija, sunkesnis ekranas, iš dalies ardomas

iFixit iPhone 6S

Kaip su kiekvienu naujai išleistu „Apple“ produktu, „iFixit“ komandai į rankas pateko penktadienį oficialiai pradėtas pardavinėti išmanusis telefonas „iPhone 6S“. Nenuostabu, kad ardymu užsiimanti komanda „išmėsinėjo“ naujausią „Apple“ telefoną ir pateikė išvadas.

Nors tai jau nėra pirmas „iPhone 6S“ išardymas, „iFixit“ darbą galima pavadinti kaip gražiausią ir išsamiausią. Dalinamės keliomis svarbiausiomis „iFixit“ ardymo išvadomis:

 • kaip ir buvo tikėtasi, „iPhone 6S“ baterijos talpa išties sumažėjo nuo 1810 iki 1715 miliampervalandžių (mAh);
 • iš dalies, baterijos talpos sumažėjimui įtaką galėjo padaryti jos apačioje įmontuotas „Taptic Engine“ lustas, kuris yra gana didelis;
 • vienas iš pagrindinių telefono svorio padidėjimo kaltininkų yra pasunkėjęs naujas ekranas. Jis dabar sveria 60 gramų – 15 gramų daugiau nei „iPhone 6“ ekranas;
 • „A9“ procesorius yra šiek tiek didesnis už pirmtaką „A8“.

Pilną „iPhone 6S“ išardymą su nuotraukomis ir komentarais galite peržiūrėti oficialioje „iFixit“ svetainėje. „iFixit“ naujausiam „iPhone“ modeliui davė 7 balus iš 10 išardymo galimumo skalėje. Kaip „Apple“ produktai, toks balas yra gana neblogas.