„Apple“ automobilio konceptas

Suskaičiavo, kiek kainuotų „Apple“ automobilis

Šiuo metu išmanusis laikrodis „Apple Watch Edition“, pasižymintis paauksuotu korpusu, yra brangiausias kompanijos „Apple“ parduodamas produktus. Tačiau jei gandai pasitvirtins ir „Apple“ išleis savo pačios kurtą automobilį, laikrodis gali prarasti brangiausiojo titulą.

Anot „Piper Jaffray“ analitiko Gene Munsterio, kaina, kurią tektų sumokėti už galutinę JAV technologijų kompanijos automobilio versiją, siektų apie 75 tūkst. JAV dolerių. Tai yra 4,5 karto daugiau už brangiausią „Apple Watch Edition“ modelį. Be to, ši kaina atstotų 100 vienetų išmaniojo telefono „iPhone 6s“.

Svetainei AppleCarFans.com duotame interviu Munsteris teigia: „2019-2020 metais bus „Apple“ automobilis, kurį galėsime pamatyti ir užsisakyti“. Tačiau analitikas teigia, kad anksčiausiai šio automobilio prekyba galėtų būti pradėta 2021 metais.

G. Munsteris mano, kad „Apple“ negamins automobilio pati, o greičiau pasitelks į pagalbą žinomą automobilių gamintoją. Turint omenyje tai, kad „Apple“ jau dabar pati negamina daugelio savo kurtų produktų, tokia teorija yra labai tikėtina. Be to, tokią idėją palaiko ir „Fiat“ vadovas.

Nors kol kas yra pasirodę tik gandų apie galimą „Apple“ automobilio pasirodymą, verta tikėti, kad „iPhone“ ir „iPad“ gamintoją ryšis įžengti į visiškai naują rinką. Mistiniam „Apple“ automobilio projektui netgi spėti suteikti „Titano“ vardą.