„Apple“ automobilis

„Fiat“ vadovas siūlo „Apple“ pačiai nekurti automobilio

Italų automobilių gamintojo „Fiat“ vadovas Sergio Marchionne siūlo kompanijai „Apple“ jos planus kurti elektromobilį įgyvendinti į pačiai, o į pagalbą pasitelkiant kurį nors automobilių gamintoją.

„Jei jie turi potraukį kurti automobilį, patarčiau jiems prigulti ir palaukti, kol šitas noras praeis“, – pesimistiškai „Apple“ planus kurti savo automobilį apibūdino „Fiat“ vadovas.

Ženevos automobilių parodos metu duoto interviu metu S. Marchionne pridūrė, kad automobilių gamyba – kompleksinis verslas, o automobilių gamintojų rinkoje yra pakankamai gamintojų, kurie pajėgtų įvykdyti „Apple“ reikalavimus.

Kiek anksčiau buvo skelbta, kad Timas Cookas ir kiti aukšto rango „Apple“ vadovai dar 2014 metais apsilankė automobilio „BMW i3“ gamykloje Vokietijoje aptarti šio modelio kėbulo panaudojimą savo kuriamam automobiliui.

Tuo tarpu „Apple“ savo planų kurti automobilį, regis, neišsižada. Trečiadienį pasirodė pranešimų, kad kompanija išsinuomojo didžiules buvusias „Pepsi“ patalpas netoli „Apple“ būstinės Kalifornijoje, JAV. Manoma, kad šios patalpos bus skirtos automobilio kūrimo komandai.