Popiežius Pranciškus ir „iPad“

Popiežiaus senas „iPad“ parduotas aukcione už 30,5 tūkst. JAV dolerių

Popiežius Pranciškus ir „iPad“

Visi žino, kad popiežius naudojasi planšetiniu kompiuteriu „iPad“, tačiau net ir popiežiai atnaujina savo turimą techniką. 

Įprastai žmonės savo senus „iPad“ bando atiduoti kitiems šeimos nariams arba parduoti skelbimuose, o popiežiaus senasis „iPad“ keliavo tiesiai į aukcioną, kur buvo parduotas už įspūdingą 30,5 tūkst. JAV dolerių sumą.

Aukcionas buvo surengtas šios savaitės pradžioje, o gauti pinigai nukeliaus į vieną Urugvajuje esančią vaikų mokyklą, kurioje mokosi su socialinėmis problemomis ir nepritekliumi susidūrę vaikai. Aukciono laimėtojas nėra žinomas, tačiau tikinama, jog jis yra iš Argentinos.

Senasis popiežiaus „iPad“ nebuvo niekuo ypatingas ir buvo naudojamas kasdieninėms reikmėms pačio popiežiaus.

Kaip paaiškėjo aukciono metu, popiežius iki šiol naudojosi „iPad 4“ planšete, kuri pasižymi aukštos raiškos „Retina“ ekranu. Popiežiaus modelyje buvo 32 gigabaitai vidinės atminties, planšetė taip pat turėjo galimybę prisijungti prie mobilaus (su SIM kortele) ir Wi-Fi interneto.

Prie „iPad“ aukciono laimėtojas taip pat gavo išorinę „Logitech“ klaviatūrą, pritaikytą planšetei, bei ant įrenginio korpuso galinės dalies išgraviruotu užrašu: „His Holiness Francis“ (liet. Jo Šventenybė Pranciškus).

Manoma, kad popiežius artimiausiu metu turėtų pradėti naudotis naujausiu „Apple“ planšetiniu kompiuteriu „iPad Air“.

Popiežiaus senasis „iPad“