iOS 9

Oficialiai išleista operacinė sistema „iOS 9“

iOS 9

Kompanija „Apple“ trečiadienį, kaip ir buvo žadėta, oficialiai išleido mobiliąją operacinę sistemą „iOS 9“. Nors šia versija dar nuo vasaros vidurio galėjo naudotis visi norintieji, galutinė versija vartotojams, tikimasi, suteiks ne tik stabilų veikimą, bet ir visas žadėtas naujoves.

Norėdami atsinaujinti „iOS“ versiją į naujausią, eikite į telefono nustatymus: Settings – General – Software Update. Prieš atliekant atnaujinimą rekomenduojame sukurti įrenginio atsarginę kopiją. Kaip tai padaryti, galite rasti informacijos mūsų parengtame gide.

Pagrindinės „iOS 9“ naujovės – atnaujintas daugiaprogramis (angl. – multitasking) režimas planšetiniams kompiuteriams „iPad“, tiesioginiai integruoti viešojo transporto tvarkaraščiai žemėlapių aplikacijoje, iš esmės perkurta užrašų aplikacija ir visiškai nauja naujienų aplikacija bei patobulintas virtualus balso asistentas „Siri“.

Tiesa, kai kurie iš šių atnaujinimų bus prieinami ne visiems regionams ir ne visiems įrenginiams.

Bene daugiausiai atnaujinimų sulauks „iPad Air 2“, „iPad Pro“ ir „iPad mini 4“ vartotojai, kuriems bus suteikta galimybė naudotis itin funkcionaliu „multitasking“ režimu. Tai reiškia, kad nuo šiol šių įrenginių su įdiegta „iOS 9“ versija vartotojai galės vienu metu įrenginio ekrane naudotis dvejomis aplikacijomis ar matyti „vaizdą vaizde“.