Kaip pridėti nuostabias „Apple TV“ užsklandas prie savo „Mac“?

Pasirodžius ketvirtos kartos televizijos priedėliui „Apple TV“, vartotojai sulaukė naujos funkcijos, kuri papuoš jų televizorių ekranus, kai „Apple TV“ taps trumpai nenaudojamu. Tai – „gyvos“ ekrano užsklandos, kurios reaguos į paros metą.

Todėl nenuostabu, kad tokias užsklandas savo ekrane nori matyti ir kompiuterių „Mac“ vartotojai. Dalinamės instrukcijomis, kaip šias užsklandas pridėti prie esamų kompiuteryje „Mac“.

1 žingsnis. Atsisiųskite iš svetainės „GitHub“ naujausią užsklandos „Aerial“ failą. Įsitikinkite, kad atsisiuntėte ne senesnę kaip 1.2 beta 4 versiją tam, kad užsklandos veiktų ir neprisijungus prie interneto.

2 žingsnis. Dukart spauskite ant atsisiųsto failo ir išarchyvuokite jį.

Atidarykite išarchyvuotą failą, laikydami mygtuką „Control“ (Alt) ir paspausdami ant failo kartą. Pasirinkite „Open“.

248155

Jei pasirodys sistemos pranešimas, dar kartą spauskite „Open“.

248158

3 žingsnis. Automatiškai atsidarys „System Preferences“ ir paklaus, ar norite užsklandą pritaikyti visiems, ar tik esamam kompiuterio vartotojui. Pasirinkite Jums tinkamą variantą ir spauskite „Install“.

248157-1280

4 žingsnis. Atsidariusiame „Screen Saver“ skirsnyje, iš sąrašo pasirinkite „Aerial“ užsklandą.

248154-1280

5 žingsnis. Spauskite „Screen Saver Options…“, kad peržiūrėtumėte užsklandos nustatymus.

248152-1280

Nuo šiol bus rodoma naujoji, „Apple TV“ stiliaus užsklanda. „Screen Saver“ skirsnyje taip pat galite pasirinkti, po kiek laiko turi būti pradėta rodyti kompiuterio užsklanda.