Išleista lietuviška klaviatūra „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams

Išleista lietuviška klaviatūra „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams

Išleista lietuviška klaviatūra „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams

Nuo šiol nebeturėsite pasiteisinimo, kodėl SMS žinutes ar pranešimus socialiniuose tinkluose rašote be lietuviškų raidžių. Jau šiandien galite parsisiųsti klaviatūrą mobiliesiems įrenginiams, kuria „š“ ar „č“ surinksite taip pat greitai kaip bet kurią kitą raidę.

Kol kas „Alt+Shift“ veikia tik „iOS“ operacinėje sistemoje, kurią palaiko „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiai.

Naujoji klaviatūra atrodo ir veikia lygiai taip kaip standartinė „iOS“ klaviatūra, tiesiog viršutinė jos eilė skirta vien lietuviškoms raidėms. Įdiegus „Alt+Shift“, klaviatūra veiks visose jūsų naudojamose programėlėse – naršyklėje „Safari“, el. pašto programoje „Mail“, įvairiose pokalbių bei socialinių tinklų programose.

„Draugai vis skųsdavosi, kad norint išmaniuoju telefonu parašyti „č“ ar „ž“, reikia ilgai laukti įspaudus mygtuką, o tada pasirinkti tinkamą raidę iš keleto variantų. Tokie veiksmai labai sulėtina rašymą, todėl daug kas lietuviškų raidžių atsisako. „Alt+Shift“ sukūriau tam, kad rašytume lietuviškai be papildomų pastangų“, – sako naujosios programėlės kūrėjas Linas Valiukas.

Įsigiję programėlę, ne tik greitai rašysite lietuviškai, bet ir greičiau nusišypsosite – pamėgtoms šypsenėlėms skirta visa klavišų eilė skaičių klavatūroje. Be to, „Alt+Shift“ labai paprasta įdiegti.

„Alt+Shift“ klaviatūrą galima įsigyti „iTunes App Store“ už 1,99 euro. Pirmąją savaitę ją parsisiųsite perpus pigiau.

Lietuvišką klaviatūrą atsisiųskite iš „App Store“.