Tariamai „iPad Pro“ dėklas, palygintas su „iPad Air 2“

Internete nutekintas tariamai „iPad Pro“ dėklas, palygintas su „iPad Air 2“

Tariamai „iPad Pro“ dėklas

Internete pasirodė nuotraukos, kuriose pavaizduota neva dar neišleistam kompanijos „Apple“ planšetiniam kompiuteriui „iPad Pro“ skirtas dėklas. Nuotraukos pirmiausiai pasirodė garsaus tinklaraštininko Sonny Dicksono tinklaraštyje.

Nuotraukose matyti, kad tariamas planšetės dėkle yra dvi jungtys: viena apatinėje, kita – kraštinėje dalyje. Manoma, kad tokios jungtys leistų vartotojui prijungti planšetę per „Lightning“ ar USB-C jungtis nepaisant planšetės padėties – vertikalios ar horizontalios.

„Mums pavyko gauti keletą dėklų, kurie, teigiama, yra skirti naujam „Apple“ planšetiniam kompiuteriui. „iPad Pro“ atrodo panašus į esamus „iPad“, tik su papildomais stereo garsiakalbiais, kurie yra viršutinėje ir apatinėje įrenginio dalyse“, – rašo S. Dicksonas.

Pažymima, kad nei vienas kitas įprastas „iPad“ komponentas, pavyzdžiui, pirštų antspaudų nuskaitymo sensorius „Touch ID“ ar „iSight“ kamera, regis, savo vietos nepakeitė.

O štai vokiečiai jau spėjo palyginti numanomo „iPad Pro“ dydžio dėklą su kol kas naujausia „Apple“ planšete „iPad Air 2“. Nuotraukose matyti, kad dar neišleistas „iPad Pro“ yra gerokai didesnis už savo pirmtaką.