„Instagram“ savo aplikacijoje gali pristatyti susirašinėjimo funkciją

„Instagram“Populiari nuotraukų ir vaizdo įrašų dalinimosi aplikacija „Instagram“ gali sulaukti susirašinėjimo funkcijos palaikymo, skelbia „GigaOm“.

„Patikimi šaltiniai atskleidė, kad kompanija planuoja ypač populiarioje aplikacijoj įdiegti privataus susirašinėjimo tarp vartotojų funkciją. Taip pat teigiama, kad svarstoma grupinio susirašinėjimo galimybė. Naująją funkcija tikimasi išvysti sekančioje „Instagram“ aplikacijos versijoje, kuri turėtų pasirodyti prieš Naujus metus“, – teigiama pranešime.

Manoma, kad susirašinėjimo galimybė „Instagram“ vartotojams turėtų būti pristatyta iki šių metų pabaigos dėl to, kad Kalėdų laikotarpiu ypač padidėja naujų išmaniųjų telefonų vartotojų skaičius, todėl susirašinėjimo galimybė per „Instagram“ taptų dar vienu svariu argumentu pradėti naudotis šia aplikacija.

Neseniai buvo skelbta, kad socialinis tinklas „Facebook“, kuriam priklauso „Instagram“, siekia už 3 milijardus JAV dolerių įsigyti populiarią bendravimo aplikaciją „Snapchat“, kuri, spėjama, būtų pagrindinė naujos „Instagram“ funkcijos konkurentė.